Skocz do zawartości
ONE

Driver: San Francisco

Rekomendowane odpowiedzi

w pierwszych 2 czesciach gry model jazdy byl napewno bardziej symulacyjny a model zniszczen to juz mi sie bardziej w 3 podobal tam czułes to mase auta jeszcze jak czyms cieższym przyfasoliłeś w i nne auto to odpadały dzrzwi klapy itd,a w najnowszej odslonie jakoś bez polotu to zrobili.

Rzeczywiście model zniszczeń na pewno jest lepszy w Driv3rze, jednak nie zgadzam się, co do masy pojazdów. W najnowszej odsłonie Drivera czuć masę, spróbuj wziąść ciężarówkę i pod prąd udeżyć parę pojazdów ;) zobaczysz, że masa jednak występuje w tej grze ;D Podczasu wyścigu, gdy użyłem ciężarówki, to za pierwszym razem zniszczyłem pojazd i odpadło koło, maska itp. Więc tak naprawdę źle nie jest ;) Tylko trzeba pamiętać, że w sterowaniu kontrolerem jest takie coś jak "Ram", czyli zdolność do mocniejszego uderzenia drugiego pojazdu.

Polecam przy 2:36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie co do preorderow, ktos zamawia? Jak tak to gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj taka ciekawostka (jak ktoś nie grał w serię Driver) tuta jest "ewolucja" postaci w grze od Driver 2 do teraz:

John Tanner:

Tanner_Driver_2.jpg

111px-TannerD3.png

1771280-image27_super.jpg

Tobias Jones:

Jones.jpg

1460501-tobias_super.jpg

1771068-driver_san_francisco___comeback_trailer__uk__720p_h.264_aac_.mp4_snapshot_00.34__2011.04.28_23.00.55__super.jpg

Charles Jericho:

Jericho_Driver_2.jpg

Driver3_082603_jericho_640w-1-.jpg

C67DE87A1FA870F08766BEA5AA54A6DD_resized_510.jpg

A na koniec bonus, Tanner z Driver 1 xD

TannerD1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanner z dwójki i trójki to pokraki, Jones najbardziej mi podchodzi z trójki, a Jericho najbardziej w SF. W trójcę wyglądał na jakiegoś płatnego zabójcę a nie "geniusza zbrodni"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i najważniejsze - dawno się tak nie bawiłem, zwykłym paleniem gumy :) Sprawdzałem parę dobrych minut na wyszukiwaniu odpowiedniego auta które do tego się nadaję - wyszło na to że to Caddy CTS. Pomijajać że mam jakieś zboczenie na temat tego typu akcji (kto normalny przejeżdża na smarzonej się gumie 400 metrów :) to model jazdy jest dość ciekawy, przynajmniej przy niskich prędkościach. Świetna praca zawieszenia! Fordem GT można zakręcić bączka przy starcie, za to przy większych prędkościach jeździ się zbyt łatwo - zderzenie z innym autem nie robi większej awantury niż lekkie spowolnienie. Shift do mnie nie przemawia - na pewno kupie, jak stanieje i tylko dla powera jaki odczuwam podczas startu gry nie przeszkadza mi żadna kontrola trakcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z konkurencyjnych stron, zostalo podane ze Driver trafi do dystrybucji cyfrowej, lecz niewiadomo kiedy. Nowa moda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News o możliwości reżyserowania swoich własnych filmów - zaje*isty temat! Właśnie czegoś takiego oczekuję, więcej innowacyjnej zabawy z tytułem. Szkoda że pozostała "treść" dość znacząco kuleje. Weźmy na przykład te tryby online (demo multi), jak dla mnie padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna gra, kupiłem dzisiaj. :) Jeżeli ktoś lubił grać w Burnouta, będzie zachwycony. Multi jest boskie, prędko nie sprzedam. Szkoda, że jeszcze tak mało ludzi w nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko błagam nie porównywać tej gry do Burnouta bo to zupełnie inna liga. Swoją drogą mam ogromną prośbę i pytanie. Jestem posiadaczem wersji na Xbox 360, ale rzecz w tym, że w ogóle nie musiałem wpisywać kodu Uplay i mogę bez niego normalnie grać przez internet. W opcjach gry DODATKI nie ma pozycji Uplay Passport. Czy Wy posiadacze wersji na Playstation 3 też tak macie???

EDIT: teraz wiem dlaczego

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,10241678,Ubisoft_rezygnuje_z_oplat_za_tryby_sieciowe_w_Driver_.html

lolol

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos w Drivera? Jak tak to dodawac mnie z dopiskiem driver, psn id na dole. Od jutra zaczynam palic gume na ulicach San Francisco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, z tym ze grac bede jutro online.. W sumie caly tydzien popoludniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest naprawdę dobra, polecam każdemu, trzymające poziom sterowanie, ciekawe dość kreatywne pomysły, licencje na samochody, w grze jeździmy prawdziwymi wozami, uwielbiam śmigać Alfą 159:D ogólnie rewelka, nie spodziewałem się tak dobrej gry

Edytowane przez k0su

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja napisze swoje przemyslenia o tej grze, na ktora wszyscy wieszaja psy praktycznie nawet nie zaglebiajac sie w temat...

Zaczne od oprawy, grafika nie robi wielkiego wrazenia, jest jakis taki troche dziwny wyblakly efekt, zapewne artystyczne zabarwienie tak jak bylo to w vice city (tam bylo rozowiutka poswiata), na poczatku mi sie to srednio podobalo, ale przywyklem i jakos nie zwracam na to uwagi, mysle ze ustawienia tv moga to zniwelowac.

Auta wygladaja ladne, a widok z wnetrza mimo ze nie jest szczegolowy to przyjemny, bardzo fajnie jezdzi sie z widokiem z srodka, do tego bardzo dobra praca rak, gdzie przy drifcie nie wygladamy na ekranie jak pokraka.

Co do muzyki, tu jest ciezki temat, wiekszosci osob nie podobal sie soundtrack z tdu2 gdzie mi np bardzo pasowal, to tutaj beda sie czuc moim zdaniem bardzo dobrze, postawiony jest na rock i pochodne temu gatunkowi, zle nie jest aczkolwiek moglyby byc dwie sciezki dzwiekowe. Ja zazwyczaj wylaczam muzyke i slucham silnika. Wlasnie dzwieki silnika.. O ile muscle cary wszelkiej masci brzmia naprawde fajnie, to reszta aut nie robi wielkiego wrazenia, aczkolwiek nie jest zle.

Model jazdy, cos co jest najwazniejsze w koncu w wyscigach... Jest to arcade, ale z nalecialosciami symulacji, czuc mase pojazdu, wyczuwalna jest pod i nadsterownosc.. Jak do tego typu gier, a nie jazdy torowej jest moim zdaniem bardzo fajnie, taki wlasnie model jazdy powinien byc w tdu2 !!

Story mode, nie sa to tylko i wylacznie przygody Tannera, zeby odblokowac watek to musimy wykonac zadania poboczne, jak np fiatem 500 abarth przyprawic o zawal typka ktory nas egzaminuje na prawko etc, sam watek to oczywiscie z punktu a do b, ale rozne zadanie, a to rozbroic bombe, a to kogos zatrzymac.

Zadania poboczne, dziela sie na kilka kategorii, sa wyscigi poscigi ale tez robienie sztuczek jak np skoki, drifty smashe i inne. Fajnie, bardziej sie w nie wciagam anizeli w zadania glownego watku. GENIALNE ! sa moim zdaniem znajdzki, ktore odblokowywuja wyzwania filmowe, dzieki czemu az chce sie ich szukac. Mamy tu do czynienia z blues brothers, 60 sekund ale tymi z '74 i innymi filmowymi perelkami gdzie glowne skrzypce graly samochody. tzw wisienka na torcie do ktorej bede sobie wracal.

No i czas zaczac watek online, ktory jest glowna sila tej gry, pogralem troche i musze przyznac ze jest wciagajacy, nie gralem jeszcze chyba w 3 tryby ale reszta daje rade. Dla kogos kto lubi sterylne sciganie po torze nie ma tutaj miejsca, bo walka jest masakryczna, gdzie np mozna zalapac nagle czolowke dzieki shiftowi (za chwile o nim), w niektorych trybach gdzie jest on dostepny trzeba tez troche myslec i decyzjami wyprzedac innych, czy potrzebne nam szybkie auto czy moze cos ciezkiego by jakims tam mustangiem nie mogli nas zbic z tropu.

Shift kontrowersji sporo, ale moim zdaniem jest bardzo fajne, mozna dzieki temu na dwa sposoby przechodzic wyscigi, albo jechac normalnie, albo pobawic sie w matrixa (scena na autostradzie) i rozwalac przeciwnikow najezdzajac na niego z naprzeciwka. Mimo wszelkich obaw uwazam to za swietny pomysl.

Generalnie fanom wyscigow zdecydowanie polecam!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gierka jest thumbsup.gif. Póki co nawet jej nie ruszyłem , ale jeżeli ktoś by chciał popykać online to b.chętnie. Na jakieś ustawki czy coś jestem chętny , ale tylko i wyłącznie w weekendy :).

E:Jest możliwość zamiany jednostki mp/h na km/h ? Szukam w opcjach , ale nic nie widzę.

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że niedługo wejdę w posiadanie tej gry. Dzisiaj grałem u kolegi na PC. Fajna grafa, styl jazdy też ujdzie. Najbardziej podobała mi sie jazda z kamery z za kierownicy i drift pomiędzy samochodami na autostradzie - można sie poczuć jak w arabii saudyjskiej xd tylko jeszcze troche droga jest ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że niedługo wejdę w posiadanie tej gry. Dzisiaj grałem u kolegi na PC. Fajna grafa, styl jazdy też ujdzie. Najbardziej podobała mi sie jazda z kamery z za kierownicy i drift pomiędzy samochodami na autostradzie - można sie poczuć jak w arabii saudyjskiej xd tylko jeszcze troche droga jest ta gra.

Zawsze warto zainwestować w jakiegoś slota na GT thumbsup.gif. Co do gry. Spędziłem 2h z nią i mi się nawet spodobała. Tryb online moim zdaniem świetny , single też db. Miasto jest b.duże, nie odkryłem połowy nawet , raptem 2 misje wątku głównego. Model zniszczeń bez szału ,model jazdy dobry (napewno lepszy od tego z TDU 2) jedyne co mi się nie podoba to kolorystyka. Wszystko takie szarawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto zainwestować w jakiegoś slota na GT

Możesz mi wytłumaczyć co to jest, bo nie jestem zorientowany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w google "Wspólne zakupy na PS Store".

A co do tematu. Przeszedł ktoś już wątek główny ? Ile zajmuje tak plus,minus ? Ja jestem na 4 misji głównej i powiem, że gra jest cudna. No szkoda tylko, że wszystko jest takie szarawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i platyna, jakby ktos mial jakies pytanie co do danego trofeum to smialo walic.. Jeszcze sobie pojezdze i do sprzedazy, czekac na the run...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś problemów z trofeum Connoiseur? Chodzą słuchy, że bywają z nim niemiłe problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w multi nowego Drivera? Bo chętnie bym kupił głównie dla multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w multi nowego Drivera? Bo chętnie bym kupił głównie dla multi.

Kupuj śmiało, ostatnią grałem 2-3 godzinki i nie było żadnego problemu ze znalezieniem osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×