Skocz do zawartości
ONE

Driver: San Francisco

Rekomendowane odpowiedzi

Żadne trophy nie jest zglitchowane. Zrobiłem wszystkie bez najmniejszego problemu i z żadnych nie miałem problemów.

Technicznych rzecz jasna, bo psychiczne problemy to miałem z całym tandentym onlinem w tej grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, z Koneserem wszystko wporządku. Niemam bladego pojęcia czemu ktoś puścił fałszywą plotkę

Co do trybów online w DSF. Nie powiem, niektóre są ciekawe, po dłuższym przysiadzie nawet sprawiają sporo frajdy. Ale nie mogę zrozumieć dlaczego zgrupowano je po dwa, a każdy poprzedzają wkur*iajace kwalfikacje. Po wbiciu platyny do multi nie będę powracał, do singla jak najbardziej - jaranie gumy Caddy CTS-V wciąż mnie kręci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję na szybko osoby/osób do pomocy w trofeach. Zostały mi dosłownie dwa - trzy

Pisac na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis za jedyne 69zł stałem się posiadaczem nowego drivera san francisco w wersji premierowej. Mam dwa pytania co do gry:

- Czy da się jakoś zamienić jednistki z MPH na KPH?

- Czy da się jakoś zmienić model jazdy? (coś obiło mi się o uszy, że się da)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, wbiłem wkońcu platyne w Driverze. Najwięcej trudności było z dostarczeniem 10 flag bo pomimo że przeciwnicy starali się odebrać flagę - co naturalne - tak i kompani mieli na nią chrapkę. Jeśli jeszcze ktoś się zastanawia nad zakupem, ja mogę polecić jeśli tylko chcecie unikać trybu online, jeśli chcecie wbić platyne - powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis za jedyne 69zł stałem się posiadaczem nowego drivera san francisco w wersji premierowej. Mam dwa pytania co do gry:

- Czy da się jakoś zamienić jednistki z MPH na KPH?

- Czy da się jakoś zmienić model jazdy? (coś obiło mi się o uszy, że się da)

Co do zmiany jednostek to już pisałem. Zmień sobie język konsoli na inny niż polski i będzie dobrze, np. francuski albo holenderski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda

Możemy się umówić na poniedziałek 13 sierpnia na wspólne palenie gumy.

Szkoda, że dopiero teraz - właśnie wpadła mi Platyna. Ale multi rządzi; singiel jest ok, ale multi wypas. Trudne i dające wiele satysfakcji. Mój ulubiony tryb - capture the flags. Powodzenia. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie próbuję zrobić trofkę "Mocarz-zalicz ucieczkę lawetą". Słyszałem że z tym są jakieś problemy ale uciekłem przed glinami tą lawetą pod którą da się przejechać samochodem i nie zaliczyło to myślałem że trzeba tą z której się wyskakuje i też uciekłem i nic, trofik nie wpadł co jest? Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to wyzwanie gdzie się odblokowuje bo mam wszystkie odblokowane oprócz ostatniego filmowego? Może gdzieś jest a nie zauważyłem, przejże dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahaaaaa... czyli to akcja a nie wyzwanie i to jest zwykła akcja którą trzeba zaliczyć odpowiednim pojazdem :) Dzięki za pomoc i starania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam ludzi do zrobienia trofków online w driver san francisco. Wolałbym raczej ludzi z hs'em. Najbardziej zależy mi na bądź berkiem 50 razy przez 10s i traf 10 razy impulsem. HS oczywiście posiadam.hg

Edytowane przez pawciu199722

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak najbardziej łopatologicznie jak zrobić trofeum "koneser". Bo nie wiem do których aut mam robić zamianę. Nigdzie nie ma zakładki unikalne. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniowej promocji pojawila sie ta gra - kosztowala mnie mniej niz 20pln wiec zaryzykowalem.
Dopiero dzis (13.01.2014) przeczytalem watek o tej grze - tylko 8 stron wiec udalo sie calosc. Chcialbym podzielic sie moimi pierwszymi wrazeniami a jestem gdzies w polowie gry.

Rys historyczny - w pierwszego drivera zagrywalem sie godzinami (PC). Pomysl z dziupla z ktorej wybiera sie misje oraz fakt ze misje ulozone byly w drzewko wiec i replayability duze byl moim zdaniem jak na rok 1999 genialny.

Czytajac recenzje wiedzialem tez ze kolejne odslony byly oceniane nizej a akurat wydawanie kolejnych odslon przypadalo na czas gdzie mniej gralem.

Odpalajac Driver:SF nic o nim nie wiedzialem. Pare osob powiedzialo mi w tej cenie warto. No to bez watpienia, ale kwestia jak przedstawia sie sama gra.

Jak narazie nie dotykalem online. Tak wiec zacznijmy od elementow skladowych.

Grafika - dla mnie nie jest najwazniejsza, ta w driverze jest moim zdaniem dobra. Gra sie przyjemnie - owszem nie jest to nic ponad poprawnosc niemniej mnie osobiscie przypadla do gustu.
Na plus nalezy zaliczyc fakt ze mimo malej ilosci szczegolow dodano widok z perspektywy kierowcy, szczegolowosc nikogo tu nie olsni niemniej pojezdzilem z tym widokiem i z widokiem zza samochodu i przyznam ze w niekorych misjach widok z oczu kierowcy to wybawienie. Dobrze ze tworcy dodali ten widok.

Muzyka i dzwieki - Muzyka jest taka sobie - czyli niektore kawalki mi bardzo podchodza niektore sa mi obojetnie a i trafilem na jeden czy drugi ktory mnie draznil. Glosy postaci sa srednie choc to mozna wybaczyc bo czasami zdarzy sie zabawny dialog. Glosy silikow sa - przyznam specjalnie sie im nie przysluchiwalem w tego typu wiscigach po miescie lubie jak cos gra i nie mam cisnienia aby skupiac sie na dzwiekach silnikach w koncu nie jest to GT czy inny Shift.

No to teraz przechodzimy do opisu fabuly i gameplayu.
Fabula jest prowadzona calkiem ciekawie niczym serial w odcinkach z przypomnieniem co tez sie do tej pory wydarzylo. To przypadlo mi do gustu, cut scenki sa calkiem mile ale zamiast zoltych misji pobocznych dzieki ktorym kontynuujemy rozgrywke (2,3 mini misje fabularne) wolalbym bardziej rozbudowana fabule tymbardziej ze widze w niej potencjal. O ile moge do pewnego momentu usprawiedliwic watek ze spiaczka glownego bohatera o tyle niestety nie do konca mnie przekonal. Czyli tutaj powiedzialbym nieco zmarnowany potencjal. O tym dlaczego tak uwazam bedzie za chwile w polaczeniu z tym jak prowadzimy rozgrywke. Tak wiec jestesmy kierowca i dobrze w koncu gra ma Driver w tytule. Jazda jest przyjemna cos czego mi brakowalo od jakiegos czasu w wyscigach (jest duzo lepiej moim zdaniem nizli w NFS MW z 2012, i bardziej stabilniej nizli na lodowisku zwanym Grid2). SF to chyba nie tylko San Francisco ktore prezentuje sie dobrze ale tak SF w innym  znaczeniu - mowa tutaj o oslawionym Shift czyli przeskoku miedzy wozami. Taki zabieg by mnie nie bolal poki nie trafilem na misje gdzie bez sziftu i prowadzenia ciezko bylo mi ja ukonczyc. To ciut mi zepsulo zabawe. Lecz juz chwile potem przemierzalem ulice przeskakujac z wozu do wozu i bylo calkiem milo gnac na zlamanie karku bez celu. Co do zniszczen te sa jakie sa ale to  przeciez nie jest symulator - mam  znajomo wygladacy z pierwszego Drivera pasek pokazujacy koncydje mojego wozu - jesli zaliczam coraz wiecej dzwonow to  i szyba peknie,  to zbije sie zupelnie a  to maska  odpadnie wiec jest OK mnie to pasuje. Ale juz nie wiem dlaczego statano sie z tej gry zrobic pseudo sandboxa. misji pobocznych (niebieskich) jest masa mozemy zdobywac WillPoints (PunktyWoli ?? ciekaw jestem jak to na PL przetlumaczyli) i tego juz nie kumam to juz jest przesadzone - kupowanie aut za punkty woli? kurcze bohater w spiaczce dokonuje zakupow to ciut za wiele jak dla mnie choc mozna na to oko przymknac. Na pierwszy rzut pojdzie watek glowny jak go ukoncze to plusem tej gry moze byc to ze mozna do niej wskoczyc zrobic pare dodatkowych misji kupic jakas bryke i przesc do innego tytulu tak wiec moze po ukonczeniu singla jeszcze troche sie pobawie.

Jesli mialbym wystawic tej produkcji ocene to mimo iz jak powyzej opisalem niczym szczegolnym sie ona nie wyroznia a niektore rzeczy mi podeszly srednio dalbym jej 7+/10. Glownie dlatego ze jak do tej pory mialem spory fun i pewna dawke wyzwania.

 

EDIT:

Dodam ze nawet jesli kupilbym pudelko w cenie 70-80pln (a tyle wedlug porownywarki kosztuje ta gra) nie wplynelo by to na ocene.

 

 

EDIT2:

no i dzis pare minut po 2giej w nocy ukonczylem watek fabularny. Bylo dobrze ocena zostaje 7+/10. Co mnie samego zdziwilo to fakt ze usiadlem do wyzwan i dobrze sie bawilem oj czuje ze jako przerywnik bede jeszcze pogrywal singlowo w drivera

 

pozdrawiam

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×