Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

 Dużo zmian (wizualnych oczywiście) to nie widać, no może poza paroma zagięciami na getrach i koszulkach;-), ale i tak sądzę ze i w tym roku FIFA nie odda tytułu najlepszej kopanki. A te wszystkie nowości też zapowiadają się fpyte (Pro Passing i coś jeszcze), tak czy siak, będzie zabawy co niemiara. 

Edytowane przez King Nothing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko czekać! Boję się tylko, że w rok wydanie dwóch fif może odbić się na jakości tego drugiego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dostaniemy lepszą wersję fify 10 wc, może jeszcze trochę bardziej podciągniętą grafikę i inne poprawki.

Jak dla mnie - must have, kupuje w dniu premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie pojawi się wersja next-gen również na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie mniej wiecej kiedy fifa 11 powinna pojawić się na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj... widze po screenach że bede musiał zmniejszyć natężenie kolorów w tv bo wygląda to dość nienaturalnie czyli troche cukierkowo.

A co do tego że wychodzi jeszcze WC teraz i że dwa tytuły... a za rok ME i tak dalej :P

Nie wiem czy w tym roku się nie wstrzymam bo mam wrażenie że Fifa 2012 będzie dużo lepsza ponieważ bardziej będzie zwrócona na Polskę przez euro i wtedy w końcu może zrobią nasze stadiony (przynajmniej tam :P), dopracują ekstraklasę itp... a powiedzcie mi taką rzecz... czemu fifa na PC w trybie dla jednego gracza oferowała wiecej opcji takich jak np treningi w tygodniu napastników, pomocników, bramkarzy, wole itp co wpływało na zmęczenie i na umiejętności twojej drużyny i jeszcze wiele innych opcji, a na konsole wygląda to tak: DALEJ - DALEJ - GRAJ,... DALEJ - DALEJ - GRAJ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj... widze po screenach że bede musiał zmniejszyć natężenie kolorów w tv bo wygląda to dość nienaturalnie czyli troche cukierkowo.

A co do tego że wychodzi jeszcze WC teraz i że dwa tytuły... a za rok ME i tak dalej :P

Nie wiem czy w tym roku się nie wstrzymam bo mam wrażenie że Fifa 2012 będzie dużo lepsza ponieważ bardziej będzie zwrócona na Polskę przez euro i wtedy w końcu może zrobią nasze stadiony (przynajmniej tam :P), dopracują ekstraklasę itp... a powiedzcie mi taką rzecz... czemu fifa na PC w trybie dla jednego gracza oferowała wiecej opcji takich jak np treningi w tygodniu napastników, pomocników, bramkarzy, wole itp co wpływało na zmęczenie i na umiejętności twojej drużyny i jeszcze wiele innych opcji, a na konsole wygląda to tak: DALEJ - DALEJ - GRAJ,... DALEJ - DALEJ - GRAJ...

To o czym piszesz to naleciałości z PS2, bo jak wiadomo posiadacze PC są zmuszeni grać w port z PS2 (ponoć ma się to zmienić z tą edycją gry, w sensie że PC dostanie port z PS3 i Xboxa). Chociaż mi też się to podobały te treningi i to wszystko. Dodawało to smaczku IMO. Co do FIFA 11 to kupię tą grę chociażby dla opcji importowania własnej muzyki do gry. W końcu będę mógł biegać po menu przy dźwiękach Queen, Systemu i Metalliki. Te wszystkie kawałki które dali w 09 i 10 są beznadziejne.      

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie kawałki które dali w 09 i 10 są beznadziejne.      

To dodaj jeszcze frazę "według mnie" panie metalu bo WEDŁUG MNIE granie w Fife jest przyjemniejsze gdy słucham MGMT, Metric, Röyksopp a nie SOAD albo Metalliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham ciągle punku, hard rocka i metalu ale nie wyobrażam sobie poruszania się po arenie/menu z taką muzyczką. Takie lajtowe klimaty bardziej mi pasują do zwykłego kopania :P

Mam nadzieję że EA nas nie zawiedzie i wypuści porządny tytuł :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dodaj jeszcze frazę "według mnie" panie metalu bo WEDŁUG MNIE granie w Fife jest przyjemniejsze gdy słucham MGMT, Metric, Röyksopp a nie SOAD albo Metalliki.

Dobrze, poprawiam.Według mnie kawałki w FIFA 09 i 10 są beznadziejne. Może nie wszystkie są beznadziejne, ale jednak jak gram w tą grę kilka miesięcy to jak słyszę już pierwsze dźwięki piosenek to mi się bigos komunijny zwraca, a jak od czasu do czasu będę odświeżał listę piosenek, wtedy według mnie będzie git.

BTW tylko Metallica z wymienionego przeze mnie grona gra metal znawco gatunków muzycznych.:wink:

Peace. 

Edytowane przez King Nothing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie mniej wiecej kiedy fifa 11 powinna pojawić się na ps3?

w sklepie gram.pl jest wysyłka 30.09.2010

Edytowane przez masza32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam to wogóle nie wierzę EA. Co roku ma być nowy system podawania, indywidualne umiejętnośći zawodników a czy tak się staje?...NIE Zgoda w 10 dobre było to że nie miałeś tylko 8 kierunków biegu tylko jak chciałeś ale to tak naprawdę jedyna zmiana. Piosenki od 09 takie same, no kur to tak jakby kolejne GTA było takie same tylko bohater inny, radiostacje i nowe pojazdy. Produkt EA jest wg. mnie lepszy niż KONAMI ale i co z tego jak pewnie nic nowego nie dostaniemy a przerobioną wersję 10, nowi zawodnicy, boiska itp. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam to wogóle nie wierzę EA. Co roku ma być nowy system podawania, indywidualne umiejętnośći zawodników a czy tak się staje?...NIE Zgoda w 10 dobre było to że nie miałeś tylko 8 kierunków biegu tylko jak chciałeś ale to tak naprawdę jedyna zmiana. Piosenki od 09 takie same, no kur to tak jakby kolejne GTA było takie same tylko bohater inny, radiostacje i nowe pojazdy. Produkt EA jest wg. mnie lepszy niż KONAMI ale i co z tego jak pewnie nic nowego nie dostaniemy a przerobioną wersję 10, nowi zawodnicy, boiska itp. itd.

Przecież już w WC2010 system podań jest inny, a w fifa11 ma być jeszcze bardziej zmieniony. Jak słyszę że FIFA 11 to będzie tylko przerobiona 10 to mi się śmiać chce. To samo słyszałem o WC2010, a jak się okazuje w tym "półprodukcie" jest więcej zmian w stosunku do fify10 niż między pes2009, a pes2010. Więc zanim zaczniesz znowu pisać to lepiej poczekaj do pokazania się przynajmniej dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w Europie jest 1 Pazdziernika,a demo z jakies 2-3 tygodnie wczesniej.Najlepsze jest to ze poprawia uciekanie z meczu w spotkaniach twarza w twarz i ogolnie przez internet.Poprawione podania nowy system Pro Passing i tym razem podania beda trudniejsze ,a zawodnicy z gorsza technika nie beda tacy dokladni.I jeszcze Personality + dzieki ktoremu najlepsi zawodnicy sa podobni i graja prawie identycznie jak w rzeczywistosci np. Messi nie wygra pojedynkow glowkowych ale bedzie mial dobry drybling tak samo Crisitano , a Rooney bedzie bardzo skuteczny ,a Drogba bedzie walil bomby z wolnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poogladajcie wywiady z tworcami. Fajnie ze sie biora za bugi zglaszane przez ludzi. 

Juz nie bedzie loserskiego lobowania caly czas, zachowanie bramkarze mocno sie zmieni a i rowniez nie bedzie tak latwo lobowac bramkarza zawwodnikiem w zlej pozycji. Troche zmian w podaniach, cieszynkach. Bedzie mozna cale powtorki zapisywac. 

Naprawde moze byc fajowa sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych bramkarzy to w każdej serii obiecują poprawę ale nie za dużo z tego widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj na bramkarzy nie ma co narzekać, robią jakieś buble, ale są o wiele lepsi niż w pesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj na bramkarzy nie ma co narzekać, robią jakieś buble, ale są o wiele lepsi niż w pesie

nie ma co narzekac?, moze nie do konca, ale te lobowania to jest porazka duzo ludzi wlasnie idac sam na sam only lob i rogal, a klopsy tez im sie zdazaja:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lobbowanie to fakt problem jest, ale jeśli wierzyć Producentem to mają to poprawić oby... Chociaż grając online rzadko trafiałem na lobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obietnice co do edycji next genowej może się spełnią , lecz wątpie by była to wersja niczym z ps3 czy xboxa. Za grę na pc odpowiada kanadyjskie studio , panowie z San Diego robią konsolową. Zresztą wersja na konsole jest świetnym chwytem marketingowym na rozpowszechnienie sprzętu Sony i Micro.

Zastanawia mnie fakt całego personality plus czy jakoś tam to zwą. Wg mnie to rozniesie balans w tej grze o ile możnaby tak to nazwać. Gracze przez online ograniczą się wylącznie do kilku klubów. Mam nadzieje , że EA wie co robi

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obietnice co do edycji next genowej może się spełnią , lecz wątpie by była to wersja niczym z ps3 czy xboxa. Za grę na pc odpowiada kanadyjskie studio , panowie z San Diego robią konsolową. Zresztą wersja na konsole jest świetnym chwytem marketingowym na rozpowszechnienie sprzętu Sony i Micro.

Zastanawia mnie fakt całego personality plus czy jakoś tam to zwą. Wg mnie to rozniesie balans w tej grze o ile możnaby tak to nazwać. Gracze przez online ograniczą się wylącznie do kilku klubów. Mam nadzieje , że EA wie co robi

Ja i tak będę grał Barceloną :) W 10 nie podchodzi mi nimi gra bo Ibra nie nadaje się do mojego stylu gry ale teraz będzie Villa i będzie się grać super !

A co do FIFY 11 ja już dawno zamówiłem pre-order bo FIFA to moja ulubiona seria gier :P (gram w nią od 2002 bodajże)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak będę grał Barceloną :) W 10 nie podchodzi mi nimi gra bo Ibra nie nadaje się do mojego stylu gry ale teraz będzie Villa i będzie się grać super !

A co do FIFY 11 ja już dawno zamówiłem pre-order bo FIFA to moja ulubiona seria gier :P (gram w nią od 2002 bodajże)

A co za problem było wystawić inny skład? Przecież za niego spokojnie możesz wstawić Bojana. Oczywiście są jeszcze inne warianty, które w Fifa 10 przetestowałem chyba wszystkie, heh. Niektórzy, co ze mną grali na pewno się dziwili, że daję taki skład, a nie inny.

Na Fifa 11 czekam w tym roku najbardziej. Wprost nie mogę się doczekać. Już w mej głowie układają się pewne przemyślenia na temat składu i ew. transferach. Zawsze tak mam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×