Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

A co ma forma piłkarza do okładki FIFY? ...

A ma to ze bedac kims kto decyduje o tym kogo dac na okladke gry sprzedajacej sie w milionach egzemplarzy na calym swiecie raczej chcesz dac pilkarza ktory sie wyroznil w tym roku/sezonie. Jak Forlan czy Sneijder czy Villa czy Müller... Kaka jest ok ale cichutko o nim strasznie bylo odkad odszedl z Milanu.. Nawet na MS niewiele pokazal..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może rysiu z klanu?

patrząc na obrzygany stan i poziom polskiej piłki lepiej żeby dali jakiegoś zagranicznego piłkarza.

w każdym bądź razie wali mnie kto tam bedzie. Interesuje mnie gameplay :)

Nie zaprzeczam, że poziom polskiej piłki jest niski, ale EA musi kogoś wybrać. Jak byś nie zauważył, zazwyczaj wybierają piłkarza, który coś zwojował w poprzedzającym FIFE sezonie. :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma to ze bedac kims kto decyduje o tym kogo dac na okladke gry sprzedajacej sie w milionach egzemplarzy na calym swiecie raczej chcesz dac pilkarza ktory sie wyroznil w tym roku/sezonie. Jak Forlan czy Sneijder czy Villa czy Müller... Kaka jest ok ale cichutko o nim strasznie bylo odkad odszedl z Milanu.. Nawet na MS niewiele pokazal..

Bez przesady .. Nie musisz kupować tej fify możesz kupić fifę z 3 piłkarzami lecha, wisły albo legii ... dla mnie nie liczy się okładka nawet jakby na niej był Majdan..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady .. Nie musisz kupować tej fify możesz kupić fifę z 3 piłkarzami lecha, wisły albo legii ... dla mnie nie liczy się okładka nawet jakby na niej był Majdan..

Ehh.. Przeciez nie twierdze ze to kto bedzie na okladce wplynie na ilosc sprzedazy lub na czyjas decyzje czy kupic gre czy nie (choc na bank jakis tam promil sie tym bedzie kierowal).. Mowie tylko ze jak juz robia tak duza gre to mogli by kogos bardziej na czasie umiescic na niej. Tyle..

Zreszta ja jej raczej i tak nie kupie, z zupelnie innych powodow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moga uzyc wizerunku Kaki, ale to nie znaczy, ze tylko on bedzie na okladce. Fifa10 co kraj miala zmieniona okladke(jeden zawodnik zmieniony na "swojego"), tak wiec mielismy Lewgo, Rooneya i Lamparda na okladce, jesli Kaka bedzie z innymi graczami to wcale nie bedzie zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o to, żeby ktoś był znany ;)

Jak ktoś jest znany i lubiany, ludzie kupią.

Beckham tez jest znany i lubiany ;)

Dobra juz niewazne. Tak tylko sie zdziwilem. Lubie Kake (choc wielki minus dostal za odejscie z Milanu) i niech sobie bedzie. Ja bym tam umiescil jakas gwiazde na czasie. End of story..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaprzeczam, że poziom polskiej piłki jest niski, ale EA musi kogoś wybrać. Jak byś nie zauważył, zazwyczaj wybierają piłkarza, który coś zwojował w poprzedzającym FIFE sezonie. :dry:

To może znowu Robert Lewandowski? :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym meczu Jagiellonii w LE, na okładce musi być ktoś z Jagiellonii. Po prostu na to zasługują, nie chodzi o to, że jestem ich fanem ale zasługują po tym meczu. Zagrali najlepszą piłkę z polskich klubów, Aris już w gacie robił, górują nad innymi Polskimi zespołami. Niech dadzą Franka i już, on na to najbardziej zasługuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogli kolejny raz dać te pseudo gwiazdoreczki ? Tyle dobrych graczy nam się objawiło po WC w RPA a Ci dalej swoje. Cóż, chwyt marketingowy. Forlan/Robben byłby dobrym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YouTube znalazłem filmik prezentujacy fife 11 na stadionie Legii i co ciekawe cała imprezę prowadził Mateusz Borek czyzbysmy mieli zmianę komentatorów ? Ja jestem za :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także dzisiaj wsłuchałem się w komentarz polski i nieźle się naśmiałem.

"Jak to mówią młodzi masakracja" i różne takie smaczki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YouTube znalazłem filmik prezentujacy fife 11 na stadionie Legii i co ciekawe cała imprezę prowadził Mateusz Borek czyzbysmy mieli zmianę komentatorów ? Ja jestem za :P

Oby nie Borek i Kołtoń. Ci dwaj już pokazali na ich stać w PES6 - do dziś mam uraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do okładki nie zabarzo mnie interesuje kto na niej będzie.

Bardziej interesuje mnie co nowa FIFA pokaże  :biggrin:.

Nie mogę się doczekać  :biggrin:

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie Borek i Kołtoń. Ci dwaj już pokazali na ich stać w PES6 - do dziś mam uraz.

Oj żeby się nie okazało zrobi z nich lepszych komentatorów niż w pesie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie Borek i Kołtoń. Ci dwaj już pokazali na ich stać w PES6 - do dziś mam uraz.

Problem w pesie był taki ze borek z koltoniem komentowali to co było w angielskiej wersji przetlumaczone na Polski język i wyszło to nie ciekawie. Gdyby zabrali się do tego jak w fifie czyli komentarz Polski byłby "autonomiczny" i wyrezeserowany pod Polska wersje myśle ze wyszło by super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YouTube znalazłem filmik prezentujacy fife 11 na stadionie Legii i co ciekawe cała imprezę prowadził Mateusz Borek czyzbysmy mieli zmianę komentatorów ? Ja jestem za :P

podaj link do tego "fejka" szpakowski the best i slyszalem jak mowil ze nagrywa glos do fify11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj link do tego "fejka" szpakowski the best i slyszalem jak mowil ze nagrywa glos do fify11

widać go m.in. Od 1:40

ale wydaje mi się ze prowadził tylko ten event bo za dużo mieli by roboty żeby nagrywać te wszystkie "dialogi" szpakowskiego z szaranem nagrywane przez tyle lat :P

borka często wybierają do na tego typu podobne imprezy ostatnio go widziałem na prezentacji oficjalnej piłki ekstraklasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Szpak jest komentatorem meczów piłki nożnej, ale Szaranowicz? On przecież prawie nigdy ich nie komentuje, czasem lekkoatletykę , czasem skoki ale nie piłkę. Już Włodek Lubański by się do tego bardziej nadawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym widział jakiś duet z Canal+.

np Twarowski - Smokowski

albo Laskowski - Mielcarski :D

w zasadzie to oni komentują wszystkie co ważniejsze ligi na potrzeby polskich widzów i to oni się najbardziej nadają

ale na Szpakowskiego nie ma co narzekac,najważniejsze, że mamy polski komentarz na dość przyzwoitym poziomie a i można wybrać jeden z kilku innych języków więc jest ok

czekam na demko teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli zmienią komentatorów, to na początku może to słabo wyglądać. Bo Szpakowski i Szaran od kilku lat juz komentują i mają sporą biblioteke nagrać i dogrywają następne dialogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to w zeszłym roku demo było jakoś w ostatnim tygodniu sierpnia, tydzień lub dwa po GC. Teraz pewnie będzie podobnie - stawiam na 1 września. Ci co mają P+ pewnie dostaną wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×