Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem nie zadowolony z nowego NFS, w samochodówkach cenię sobie kamerę z wnętrza samochodu, a z tego co widzę w nowym HP nie ma takiej kamery... :blink:

Edytowane przez szefunio1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nie zadowolony z nowego NFS, w samochodówkach cenię sobie kamerę z wnętrza samochodu, a z tego co widzę w nowym HP nie ma takiej kamery... :blink:

Hp to nie symulator w stylu Ferarri Challange.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co będzie z gra na kierownicy, gdyż w shifcie było bardzo ok ale ta prawdopodobnie będzie bardziej arcade ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, to będzie coś jak burnout paradise czy same wyścigi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, to będzie coś jak burnout paradise czy same wyścigi?

niee

do burnouta to mu troche daleko

będzie coś w stylu nfs most wanted jak stwierdził zresztą borsuk

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dodać znajomego w demie żeby odblokować dodatkowy tryb ? Ktoś ze znajomych musi aktualnie grać w nfs ? Bo jakoś tego nie kumam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dodać znajomego w demie żeby odblokować dodatkowy tryb ? Ktoś ze znajomych musi aktualnie grać w nfs ? Bo jakoś tego nie kumam...

ktoś kogo masz na liście, musi zagrać w najnowszego NFS, wtedy odblokuje się wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dodać znajomego w demie żeby odblokować dodatkowy tryb ? Ktoś ze znajomych musi aktualnie grać w nfs ? Bo jakoś tego nie kumam...

Jak chcesz zagrać w ten wyścig to pisz do mnie na PSN Pro Plejer. Grałem już, jak będe miał czas to dodam Cie do friends dzisiaj, jak nie to jutro rano :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, żeby tylko w demie nie działała, to będzie git. Można gdzieś sprawdzić czy pełnej wersji będzie działać, co by w ciemno nie kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Driving Force Pro i z wielkim uśmiechem na gębie wyciągnąłem z szafy i odkurzyłem kiere a tu zonk

n i e d z i a ł a :pardon:

...i schowałem już odkurzoną kierownicę i niech czeka na GT5

(pewnie się znowu zdąży zakurzyć) :laugh: :laugh: :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów subiektywnej oceny... Dawno temu na moje Pentium 120 z dyskiem 1,2GB wgrałem pierwsze NFS (zajmowało dużo dyskietek..) Moja karta graficzna ATI Mach "coś tam" miała 1 lub 2 MB pamięci i dawała radę. Gra na owe czasy była ładna, a trasy, o ile dobrze pamiętam, można było od startu do mety przejechać na pełnym gazie, dosłownie po bandzie.. Wtedy to nie przeszkadzało, ale dziś, przynajmniej mi, tak.. Nie będę porównywał mojej dzisiejszej partyjki z nowym NFS-em do GT5 Prologue bo to dwie różne gry.. Porównanie do Grid-a też nie ma sensu... Mam jeszcze Burnout-a Paradise z którego nowy NFS podobno sporo czerpie.. Problem w tym, że po wyścigu w BP mam "gęsią skórkę", i włosy jeżą mi się na głowie.. NFS nie robi na mnie wrażenia.. Nie kupię nawet wersji platynowej. Pozostaje czekać dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem. Na moim głównym profilu w PSN gra w ogóle nie potrafi połączyć się z serwerem EA. Cały czas wisi na connecting to autolog. Przelogowałem się na konto do PSSUSA i tam łączy się w 1 2 sekundy i można normalnie grać. Wie ktoś czym to może być spowodowane? Gdzie można ewentualnie zresetować lub skasować konto na EA servers? może tam jakieś hasło zmieniłem albo co i dlatego się nie łączy? może to być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak mozna bylo wypuscic demo takiej gry, ktore nie obsluguje kierownicy... Kompletna porazka i totalne zawiedzenie. A teraz niepotrzebnie bede sie denerwowal, czy w pelnej wersji bedzie (przyjmuje to za pewnik, ale tak samo przyjmowalem za pewnik, ze w demie bedzie :P).

A tak btw, to nie wiem w czym rzecz. W Shifcie nie bylo tego problemu (w demie).

Edytowane przez danatiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę słów na szybko. Grafika nie powala, w szczególności modele aut i ich refleksy. Mam kineskop ale to zupełnie nie jego wina. W sprawie kineskopowego TV, wszelakie cyferki/literki w menu, są po prostu nieczytelne - nie obraził bym się za opcja przybliżania ekranu, tak jak to było w prologu GT5. Model jazdy i sam gameplay - nie rozpieszcza ale nie ma tragedii zarazem. Poczekam jeszcze trochę i zdecyduje o zakupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że się lekko rozczarowałem, liczyłem że więcej pokaże to demo. Grafika jest na dość niskim poziomie. Nie wiem czy może mi się tak wydaje ale prowadzenie samochodu jest w moim odczuciu dziwne. Prowadzi się ciężko. Czekam na GT5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mnie ktoś oświecić czy po rozwaleniu wszystkich aut przeciwników w trybie Cop w demie się coś odblokowuje? Bo niewiem czy mam siedzieć i za wszelką cenę próbować je zniszczyć, żeby się coś nowego odblokowało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie odblokuje, zrobilem to w 1,2 victoria:] jak ma sie znajomego ktory gral w demko to odblokowywuje Ci sie wyscig uciekiniera bodajze. Biedne to demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma dziwny model jazdy czy mi sie wydaje? Jakis taki... beznadziejny... jakby sie jezdzilo czolgami na kolkach od wozkow z Tesco : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo jest bardzo biedne...nie wiem co tam waży 1.5 GB.

Grafika słabawa, zachowanie samochodu również jakieś takie "klocowate", drogi szerokie na kilkadziesiąt metrów, ale akurat to w NFS było zawsze, także nie zaliczam tego jako minus, również zatrzymywanie uciekinierów poprzez uderzanie w nich?

Nie pamiętam, w którym NFS'ie to było (bodajże w Road Challenge - jeden z najlepszych NFS'ów) trzeba było uciekiniera po prostu zatrzymać i zablokować mu drogę ucieczki, i to było bardzo fajne!

Wymagało to więcej zapału, ale przynajmniej było to bardziej urozmaicone, kolczatka czy blokada była rzadko, ale dawała sporo przewagi, tutaj nie widzę żadnego pożytku z kolczatki czy blokady.

Ot po prostu jest na drodze, ale i tak się wszyscy przebijają jak przez masło, może jeden zwolni od czasu do czasu i tyle.

Jak widać uproszczanie gier jest po prostu wszędzie...zapewne jakby tutaj trzeba było blokować samochody to zaraz by się dzieciarnia oburzyła, że czemu taka gra trudna...

Także moje zdanie jest takie, że jak ktoś kupuję tę grę w dniu premiery za prawie 200zł to albo jest cholernie zdesperowany i musi w cokolwiek zagrać, albo sam nie wiem...

Jak stanieje do 100zł to jak najbardziej można kupić i sobie pośmigać, ale 200zł to na pewno nie jest warte...

To są moje odczucia po demie, które bardzo zniechęciło mnie do tego tytułu, a w sumie demo od tego jest, żeby zachęcić gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma dziwny model jazdy czy mi sie wydaje? Jakis taki... beznadziejny... jakby sie jezdzilo czolgami na kolkach od wozkow z Tesco : /

Tak, ja mam takie same odczucia, niestety... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie to szczescie, ze sa jeszcze dema, dzieki temu nie nacialem sie na tego crapa. o ile w kwestii grafiki nie wybrzydzam, nie przeszkadza mi, to juz cala reszta jest syfem (model jazdy, ogolna daremnosc poscigow). fanom vin diesli i tym podobnym dzieciakom sie spodoba, jedyne co mnie boli, to to, ze takie gry dostaja wysokie oceny i blednie sa uznawane za naprawde dobre produkcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shift to dla mnie najlepszy nfs a to z tymi poscigami to odgrzany kotlet dla dzieci szczelanie rozbijanie aut stukanie sie to dla malo wymagajacych wiecej napisze po grze w demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×