Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

znowu przesadzacie, gra dobra na odstresowanie i lajtowe pogrywanie wieczorkiem.

gra się przyjemnie, trzeba tylko przyzwyczaić się do modelu jazdy który jest arcadowy i jazda!!

Ogromny plus za opcję autolog która jest strzałem w dziesiątkę!! To jest chyba największy plus tej gry.

A no i dziwna sprawa że nie ma linii na jezdni, tak jak niestety jest w większości tych współczesnych "symulatorów" które prowadzą gracza za rączkę po torze ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po grze w demo przyznaje, że również jestem ciut rozczarowany, przede wszystkim to jakieś zbyt proste... No, ale pierwszymi autami w grze nigdy nie jeździło się fajnie - choćby wspomnienie golfa IV w NFS:U - nuda na 4 kołach. Zobaczymy co napiszą w recenzji. Wcześniej czy później będzie można się do tego zabrać, ale nie żeby to coś wygrało z GT:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOUNDTRACK

The Resist Stance – Bad Religion

Cinema – Benny Benassi feat. Garry Go

Conscience Killer – Black Rebel Motorcycle Club

Opposite of Adults – Chiddy Bang

Sofi Needs A Ladder – Deadmaus feat. Sofi

All The Same – Does It Offend You, Yeah?

Giant Song – Funeral Party

Live Like You Wanna Live – Greenskeepers

Bombshock – Hadouken!

Get A Rise – Killa Kela

Echoes – Klaxons

Twin Flames – Klaxons

Stronger – Lazee feat. Dead By April

Big Weekend – Lemonade

Shining Down – Lupe Fiasco feat. Matthew Santos

Groove Me – Maximum Balloon feat. Theophilus London

Born Free – M.I.A.

Yeah Yeah Yeah – New Politics

Watercolour – Pendulum

Nothing From You (Redanka Remix) – Pint Shot Riot

Stay Too Long (Pendulum Remix) – Plan B

Devil’s Music – Teddybears

Superbad (11:34) – Travie McCoy

Divisive (Tom Starr Remix) – We Have Band

Bigger Than Us – White Lies

Ruling Me – Weezer

Przesłuchałem właśnie na YT. Jak dla mnie szału nie ma (delikatnie mówiąc)

@rydz87

Grałeś w poprzednie gry Criterion? (Burnouty po kolei, Black) Oczekiwałem killera, a nie gry dobrej. Grafika przeciętna, nawet moim zdaniem gorsza niż w Paradise (któremu to waśnie stukają 3 LATA!  ). Modele fur na ekranie wyboru wyglądają przesłabo. Model jazdy również nie za ciekawy. Tak naprawdę tylko autolog na plus. Krótko, ja po demku anulowałem preordera. :sad:

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gry od Criteriona to nowy NFS nie umywa się do serii burnout ale wreście jest powrót do starego rodzaju rozgrywki, może nie będzie to gra przy której czas zleci nie wiadomo jak szybko ale będzie to gierka do odstresowania się i odprężenia. Taka jest moja myśl.

Jesli kto s by chciał zagrać w demie w tryb uciekiniera to niech zaprasza. Nick: piteer83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony po ograniu demka. Dużo grałem kiedyś w NFS 3 i 4 i musze przyznać, że seria NFS przez takie podejście, może znowu wrócić na dobre tory :) oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tytuł poprawny ale szkoda, że po niezłym shifcie i dobrej grze na kierownicy mamy powrót do pada i takiego sobie modelu jazdy

gra na pewno do kupienia ale jak stanieje i to sporo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie ktos do znajomych kto grał bo chce 2 wyscig miec :D

PSN : skomeros

Z góry slicznie dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie ktos do znajomych kto grał bo chce 2 wyscig miec :D

PSN : skomeros

Z góry slicznie dziekuje :)

Moze Jasnie Pan Hrabia uzyje wlasnych paluszkow i wysle do kogos z forum zaproszenie ? To naprawde nie boli .

Jak juz napisalo kilka osob wczesniej , gra nie jest warta tego aby zaplacic za nia 200 zl . Rozgrywka typowo arcadowa , trase mozna przejechac nie zdejmujac palca z gazu i nie uzywajac hamulca , w trybie poscigu blokady i kolczatki sa wiecej niz marne . Demo bardzo ostudzilo moj zapal do zakupu tej gry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Jasnie Pan Hrabia uzyje wlasnych paluszkow i wysle do kogos z forum zaproszenie ? To naprawde nie boli .

Jak juz napisalo kilka osob wczesniej , gra nie jest warta tego aby zaplacic za nia 200 zl . Rozgrywka typowo arcadowa , trase mozna przejechac nie zdejmujac palca z gazu i nie uzywajac hamulca , w trybie poscigu blokady i kolczatki sa wiecej niz marne . Demo bardzo ostudzilo moj zapal do zakupu tej gry .

a dlaczego to ma robic, poprosil tutaj i jak bedzie chetny to za zaprosi, np ja. Zawsze nfs byl arkadowy , mozna przejechac trase nie puszczajac gazu ale wtedy nie wykrecisz dobrego czasu, dla mnie gra ktora woogole nie bralem pod uwage zeby kupic teraz powaznie sie zastanawiam, poniewaz mnie wciagnela i te porownywanie czasow z kumplami. P.S. pobilem czas kolegi i zostawilem mu w grze wiadomosc POCWICZ TROCHE taka wiadomosc bezcenna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podoba. Zagrywam się w GT5P na DFGT (uprzedzę złośliwe komentarze: Pro, TCS Off, ASM Off:)) i muszę przyznać, że bardzo miła odskocznia. W Burnouta grałem chwilę, ale nie przypadł mi do gustu tak, jak to demo HP w takim samym czasie grania. Kupię na bank, super sprawa do umilania czasu oczekiwania na GT5. Grafika 8/10 jak na moje oko. Model jazdy mi się podoba, można bezstresowo pośmigać co po TT w GT5P jest jak balsam. No i autolog jest świetny, przerzucam się z bratem czasami i kupa zabawy. Obecnie Boxsterem 3:22:08. Jedyne co nie jest wybitnie przyjemne to bycie "Copem". Nie jest źle, ale fakt, uderzanie w samochody by uniemożliwić im dalszą ucieczkę jest troszkę lipnym pomysłem. No i dlaczego jak jak oni Tobie wjadą w tył radiowozu to nie tracą hm.. jak to nazwać .. "paska życia" (?). Generalnie 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Boxsterem 3:22:08.fastex ten czas wykreciles skrotami ?niesamowity wynik ja mam 3:40 i juz ciezko zejsc a najlepszy ze znajomych ma 3:35,kurcze tunningowales fury hehe.Jezeli chodzi o demo to mnie wciagnelo-spodziewalem sie duzo gorszej gry,a wiadomo nie od dzis ze model jazdy w nfs byl i jest arcadowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, skrótami. Mój brat ma 3:22:54 i jest walka:D Jakby co to czekam na zaproszenia:) A jako poradę mogę powiedzieć, by jak najmniej tracić prędkości w zakręcie i pilnować na wyjściach. Niby nic nowego, ale działa. Mam głęboką wiarę, że idzie zejść poniżej 3:20 :D

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, skrótami. Mój brat ma 3:22:54 i jest walka:D Jakby co to czekam na zaproszenia:) A jako poradę mogę powiedzieć, by jak najmniej tracić prędkości w zakręcie i pilnować na wyjściach. Niby nic nowego, ale działa. Mam głęboką wiarę, że idzie zejść poniżej 3:20 :D

Mi do gustu bardziej przypadła rola policji. Jak wrócę do domu to powysyłam trochę zaproszeń, ponieważ jestem ciekaw, jak mój czas eliminacji wszystkich czterech "szybkich i wściekłych" w okolicy 55sek. wygląda na tle reszty forumowiczów.

Aaa... Wracając do mojej pierwszej wypowiedzi w tym temacie, muszę odwołać część zarzutów w stosunku do nowego NFS-a.. Jednak potrafi trochę wciągnąć, o czym się przekonałem gdy się okazało, że wśród znajomych spadłem w w/w pościgu na 6 miejsce.. ;-] Jednak kupię, ale raczej dopiero w platynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też spodobał się nowy Need For Speed. A autolog to fantastyczny pomysł. Poważnie rozważam zakup tej gry w dniu premiery i włączenie się do walki o dobre czasy. Tych którzy zamierzają kupić ten tytuł i rywalizować w autologu zapraszam do znajomych. Mój PSNID to Maniako1983.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to pytanie z rodzaju Warburg czy Ferrari :)

Z tym, że ja jestem wielkim fanem serii Gran Turismo już od pierwszej części, także dla mnie tutaj w ogóle nie ma dyskusji.

Tym bardziej, że po demie Need for Speed'a mam bardzo złe zdanie o nim, na pewno gra nie warta 200zł w dniu premiery.

Mówiąc krótko, NFS to trzymanie non stop gazu i jechanie przed siebie, uciekanie przed policją, itd., a Gran Turismo to dość trudna gra i wymaga sporo cierpliwości (zbieranie kasy na ulepszenia, nowy fury, itd.).

Zresztą co tu dużo gadać... Gran Turismo + kierownica >>>>>>> cała reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny:

PlayStation Official Magazine US: 10 / 10

IGN: 9

Eurogamer: 9

Computer and Video Games: 9

GamesMaster: 9.3

Hit? Owszem! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to pytanie z rodzaju Warburg czy Ferrari :)

Z tym, że ja jestem wielkim fanem serii Gran Turismo już od pierwszej części, także dla mnie tutaj w ogóle nie ma dyskusji.

Tym bardziej, że po demie Need for Speed'a mam bardzo złe zdanie o nim, na pewno gra nie warta 200zł w dniu premiery.

Mówiąc krótko, NFS to trzymanie non stop gazu i jechanie przed siebie, uciekanie przed policją, itd., a Gran Turismo to dość trudna gra i wymaga sporo cierpliwości (zbieranie kasy na ulepszenia, nowy fury, itd.).

Zresztą co tu dużo gadać... Gran Turismo + kierownica >>>>>>> cała reszta.

Kolega pisał że nie zależy mu na realizmie więc w tym wypadku dużo więcej funu da mu NFS:HS ja już po beznadziejnym F1 straciłem ochotę na pseudo realistyczne gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalić to demko?

ściągnąłem demo z PSStore zainstalować i jak odpalam to włącza mi się filmik demo, pokazuje napis ze dziękują za grę i się wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko bylo aktywne do jakiegos tam dnia. moze do dzis albo do wczoraj wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i jak sie wypowiem apropos pytania kolegi ktory nie wie co wybrac...

Niestety wybor ciezki wbrew pozorom bo i oba produkty bardzo od siebie oddalone. Nie mniej wydaje mi sie ze gt5 bedzie dawalo porownywalny fun w stosunku do nfsa. Ta gra bedzie bardzo rozbudowana. Nfs bedzie gra prosta ale fakt w gt5 nie bedziemy bawic sie w policjantow i zlodzieji... zatem jesli o to chodzi tobie bierz nfsa, natomiast jesli liczysz sie z wydanymi pieniazkami i chcesz gre ktora ci starczy na dlugie zimowe wieczory to tylko gt5... spac nie pojdziesz a jak pojdziesz ten chociaz raz to obudzisz sie na wiosne.. tak cie gra wciagnac moze :)

Pozatym nfs nastepny wyjdzie za rok jak nie wczesniej, a gt6 no jak nie za 8 lat to pewnie i pozniej... a wtedy to albo zostaniesz juz ojcem albo dziadkiem :) Zatem na kolejnego nfsa zdarzysz a na gt6 nie wiadomo, zatem warto miec taki unikat jak gt5 :) pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko bylo aktywne do jakiegos tam dnia. moze do dzis albo do wczoraj wlasnie.

czyli sobie już nie zagram ? a tyle się ściągało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli sobie już nie zagram ? a tyle się ściągało :(

Jak nie, jak tak. Po prostu sympatyczny kolego cofnij ręcznie datę w konsoli i... TADAMM! (oczywiście autologiem się już nie pobawisz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie, jak tak. Po prostu sympatyczny kolego cofnij ręcznie datę w konsoli i... TADAMM! (oczywiście autologiem się już nie pobawisz)

Do jakiej daty powinienem cofnąć ? aby mi odpaliła ?

Przestawiłem datę i wyłączyłem neta i działa :D

Czy ktoś może mi pomóc aby odblokował drugi tryb gry ?

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy będzie dzielony ekran ?

Nie będzie split screena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×