Skocz do zawartości
ONE

Rayman Origins

Rekomendowane odpowiedzi

od 7 skrzynki (zębuszki? :P ) zaczyna się 100% hc, 10 ta mnie zjadła ale spokojnie odzyskuje siły i będę z nią leciał za jakiś czas...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już w pss raymana w promocji? Napaliłem się jak szczerbaty na suchary a nie umiem go znaleźć w promocyjnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja kupiłem w środę na szybkiego, jeszcze jak był taniej. :)

 

Gra mnie oczarowała od pierwszego momentu! Jest tak śliczna i tak grywalna, że aż nie potrafię tego opisać. Dodatkowo jeśli gramy w dwie osoby to Rayman zyskuje 200% zajebistości z funu płynącego z gry. Toż to platformówka przez ogromne T! Czekają mnie chyba długie i niezapomniane sesje z dziewczyną przy Origins.  :biggrin:

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za namową m.in Zduna i jeszcze kilku ludzi z forum postanowiłem kupić Raymana kosztem Lego LOTR i muszę podziękować. Genialna gierka. Świetna odskocznia od całej masy strzelanek/skradanek czy samochodówek. Usiadłem na chwilę i ocknąłem się pod koniec drugiego świata. Poziom trudności momentami faktycznie wysoki a czuję że im dalej tym będzie trudniej :D Polecam każdemu tym bardziej że pudełkową można wyrwać już po 50/60 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja ten Rayman, na wypłatę lecę kupić Legendsa :) Kurde, wkręciłem się strasznie, mega jest. Kreska, muza i te dialogi, mistrzostwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×