Skocz do zawartości
ONE

Rayman Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Po ataku zjebanych królików myślalem ze juz nie dostaniemy normalnego platformowego Raymana. No ale mineło kilka lat i ubisoft w końcu oczarowało nas zupełnie nowym Raymanem w starym dobrym 2D za co brawa.Po trailerze można wywnioskowac też będzie co-op.Wszystko zapowiada się ciekawie.Cieszę się ze dalej powstaja fajne gierki w stylu 2D.No i jeszcze nowa Contraa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jeszcze jak gralem w raymana 2 na nintendo - to byla masakra, w sumie wolalbym zeby ten nowy byl 3D no ale 2D tez nie pogardze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może potwierdzić, że ta gra pojawi się na PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli gra wyjdzie na PS3 ,to ja kupie! Co prawda nigdy nie gralem w Raymana ,ale tesknie za starymi dobrymi platformerami 2D ,a gra wyglada przepieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli gra wyjdzie na PS3 ,to ja kupie! Co prawda nigdy nie gralem w Raymana ,ale tesknie za starymi dobrymi platformerami 2D ,a gra wyglada przepieknie.

Ja mam tak samo :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie mam sentyment do Rayman'a 2, a nie do części 2D, ale jeśli tylko cena nie będzie wygórowana to biorę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, Rayman pojawi się tylko na PS Store. Przenosimy do odpowiedniego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tytuł który odrazu zakupie ;D jest świetny i uwielbiam Raymana. grałem we wszystkie części oprócz tych które zostały wydane na Wii ale chyba za dużo nie straciłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety gra bedzie wydawana w epizodach... -.- Mam nadzieje ze cena chociaz nie bedzie zbyt wygorowana -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie kupa dobrej zabawy - coś tak czuje w prawym łokciu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłoby super ! nie ma to jak stary dobry Rayman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd wzięli tą datę premiery. Ubi nic o tym nie wie (zero informacji na stronie i blogu). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dupa, Raymana nie ma. Skasowali tą grę, czy jak? Szkoda, liczyłem na to, że w święta pogram w Raya. Trudno, zostaje Donkey Kong Country Returns... Ale wolałbym Raymana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dupa, Raymana nie ma. Skasowali tą grę, czy jak? Szkoda, liczyłem na to, że w święta pogram w Raya. Trudno, zostaje Donkey Kong Country Returns... Ale wolałbym Raymana

Prace nad Raymanem cały czas trwają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro gra bedzie z PSN to mam wielką nadzieje ze bedzie do 50zł bo i tak i tak ją wezmę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale chyba 200 sobie nie zazyczą? hm?

po za tym kolory w grze są super (napisałbym słodkie ale wyszedłbym na pedzia :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja pewnie kupię jak wyjdzie w pudełku, bo jestem fanem Raymana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale chyba 200 sobie nie zazyczą? hm?

Skoro retail to 60$. Ubi jest łakliwe na kasę, choć taki Child of Eden za 20 Euro w retailu. Hmm, nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Origins to gra retail, za pełną cenę. Nie z PSNu.

Dla tego przenosimy ją do działu Gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko nowego Raymana leży juz na europejskim PS STORE już sciagłem i ograłem i powiem wam że....

Gra wygląda fenomenalnie.Teraz moge stwierdzic ze to naladniejsza gra w 2d obecnie na swiecie ze wszystkiego co chyba wyszlo.Przebija nawet wario land shake z WII:) Ogolnie wyglada to jakby to był film rysunkowy POPROSTU ŚWIETNE.Animacja Raymana tez wyglada superowo.Rayman biega skacze pływa (nawet na plecach i szybkim kraulem) Przeciwnicy sa smieszni i humor wylewa sie z wszystkich stron.Wszystko chodzi rowniez plynnie w 60fps zero jakich kolwiek przyciec.Jesli chodzi o demo to zawiera 3 levele (Jungla,Lot na znanej muszce z jedynki:D oraz podwodny poziom który konczy sie w polowie na ucieczcee przez gigantyczne coś:D .Poziom trudnosci w grze jest dosc wysoki łatwo sie skuć na czyms prostym.Zycie raymana to dwa uderzenia za druugim gameover za to level mozna powtarzac w nieskonczoność Sekretow jest masa.Jest zbieranie Lumów a tazke skrzynek z różowymi stworkami znanymi z pierwszego Raymana .No ja jestem pod wielkim wrażeniem.Zawsze lubiałem tego typu gry i wreszcie doczekałem się czegoś naprawde warościowego w niewielkiej ilosci tego typu produkcji na PS3.I bardzo dobrze ze gra pojawi się na krążku bo to będzie wielka gra.Fani napewno bedą zachwyceni i łykną nowego Raymana bez zastanowienia ja oczywiście również.Brawo UBISOFT! Rayman powróci w wielkim stylu i to już niedługo:)

Na koniec jeszcze dodam ze demko jest po Polsku:)

Ludzie temat to coś zamarł tutaj napiszcie coś moze jakies wrażenia z dema:))?

PS:Pamietaj człowieku gdy tylko właczysz demko tej gry to po ukonczeniu powaznie rozwazysz jej zakup:D

Edytowane przez Sundayek87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×