Skocz do zawartości
ONE

Rayman Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie żyć. Kolejna gra zbiera tej jesieni rewelacyjne noty. IGN daje 9,5; średnia w okolicach 90%.

Nawet już nie chodzi o finanse, tej ilości hitów nie da się przerobić, w wolnym czasie na 100% kupuję. thumbsup.gif

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/rayman-origins/critic-reviews

http://www.gamerankings.com/ps3/998304-rayman-origins/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma juz ktos ta gre??? Jest w jezyku PL bo chcialbym ja kupic ale jak nie jest po polsku to podziekuje.

Demko było po polsku, więc pełna raczej tez będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Demie wnioskuje , że jest to Kapitalna Platformówka. Już mam prezent na święta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bedzie po prostu bomba, juz myslalem ze sie nie doczekam starego dobrego raymana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grę jest niezła (multiplayer na 2 osoby jest bardzo fajny) ale nie aktualizują mi się trofki z Raymana na konto i nie wiem czy to wina błędu gry czy o co chodzi (z innych gier normalnie się aktualizują).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo i jestem zachwycony. Pamiętam czasy pegasusa i mario kiedy to grywalność przyciągała ludzi do grania. PS3 kupiłem dla gran turismo, ale liczyłem też na dobrą platformówkę, której jak się okazało na obecne platformy zwyczajnie nie istniała. LBP 2 przy Raymanie Origins to prosta gra dla dzieciaków dlatego nie traktuje jej jako godnej platformówki. Chcę kupić tą gierke. Ktoś z was już cieszy się swoją kopią by podzielić się wrażeniami z pełnej wersji, czy może na tym forum nie ma nikogo kto lubi oldskulowe gierki tego gatunku?

Edytowane przez jets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo i jestem zachwycony. Pamiętam czasy pegasusa i mario kiedy to grywalność przyciągała ludzi do grania. PS3 kupiłem dla gran turismo, ale liczyłem też na dobrą platformówkę, której jak się okazało na obecne platformy zwyczajnie nie istniała. LBP 2 przy Raymanie Origins to prosta gra dla dzieciaków dlatego nie traktuje jej jako godnej platformówki. Chcę kupić tą gierke. Ktoś z was już cieszy się swoją kopią by podzielić się wrażeniami z pełnej wersji, czy może na tym forum nie ma nikogo kto lubi oldskulowe gierki tego gatunku?

Co tu duzo gadac - super giera. Bardzo ciekawie zaprojektowane poziomy z poukrywanymi jakims potworkami do uratowania dzieki ktorym odblokowujemy nowe postacie i uzyskujemy dostep do kolejnych wysp. To czym rozni sie ta gra od LBP to wlasnie swietne poziomy, ktore az chce sie przechodzic "na speedzie" w ogole sie nie zatrzymujac. Jak mamy jeszcze jakiegos kolege do wspolnego grania to juz w ogole miod leje sie z ekranu. Jesli lubisz platformowki to nie masz co sie zastanawiac :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko jest extra ;] Na początku zdziwiłem się że 2D ale teraz zobaczyłem że świetnie jest to zrobione ;)

Niestety muszę sobie odpuścić tą grę... Ceny na allegro to od 170zł moim zdaniem gra nie warta takich pieniędzy :P Poczekam z dwa miesiące i za 100zł będzie.

Pzdr

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra właśnie ma w sobie to coś co do niej przyciąga. Jest poprostu mega grywalna. Grając tylko w demo trudno mi się wypowiadać, ale ta ostatnia plansza z tym stworem pod wodą to niezły hardcore. Dopiero po około 30 podejsciach udało mi się ją ukończyć. Przydała by sie regulacja poziomu trudności. A może w pełnej wersji coś takiego jest? Grafika i dzwięki to obłęd. Grałem na full hd i bajka. ;)

Edytowane przez jets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra właśnie ma w sobie to coś co do niej przyciąga. Jest poprostu mega grywalna. Grając tylko w demo trudno mi się wypowiadać, ale ta ostatnia plansza z tym stworem pod wodą to niezły hardcore. Dopiero po około 30 podejsciach udało mi się ją ukończyć. Przydała by sie regulacja poziomu trudności. A może w pełnej wersji coś takiego jest? Grafika i dzwięki to obłęd. Grałem na full hd i bajka. ;)

Nie ma regulacji poziomu trudnosci. Zreszta trudno zeby projektowali rozne plansze dla roznych poziomow trudnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, gierka powinna zawitać jutro albo we Wtorek:) Coopa z kumplem mam już ustawionego, nie ma to jak stary dobry Rayman. Dla tych co już grają, czy gierka jest długa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dośc długa (ok 12h-15h grania na spokojnie). Ciekawi mnie kiedy sony naprawi to, aby można było zsynchronizować trofki z niej z serwerem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to długość bardzo mnie cieszy aczkolwiek uważam że takie gry nie powinny sie kończyć. Co najmniej 20-30h wielkiego fun'u. Na co komu te trofea. Do tej pory nie znam sensu tego wynalazku. Czy da się to całkowicie wyłączyć/zdeaktywować z poziomu konsoli? Bo przyznam że te komunikaty w prawym narożniku bardziej mnie drażnią niż przynoszą jakiekolwiek korzyści.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, przypomina co to znaczyło dobra platformówka na Amidze. Platyna to już hardcore na całego. Przejście gry zajęło mi cały weekend, co nie znaczy ,że już nie ma co w nią grać. Można szukać lumów i masterować wyniki. Mam tylko pięć zębów czaszki. Żona i dzieci nie potrzebowały bajek jak grałem, cała rodzina z bananem na ustach, piękna sprawa. Gra jest warta swoich pieniędzy, moc koloru i full hd plus płynność animacji. Polecam wszystkim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to długość bardzo mnie cieszy aczkolwiek uważam że takie gry nie powinny sie kończyć. Co najmniej 20-30h wielkiego fun'u. Na co komu te trofea. Do tej pory nie znam sensu tego wynalazku. Czy da się to całkowicie wyłączyć/zdeaktywować z poziomu konsoli? Bo przyznam że te komunikaty w prawym narożniku bardziej mnie drażnią niż przynoszą jakiekolwiek korzyści.

Opcji trofeów nie da się wyłączyć, ale powiadomienia o których piszesz da, musisz poszperać w ustawieniach konsoli, ja osobiście uwielbiam ten jingielek po wpadnięciu trofika (jest to mój drugi ulubiony dźwięk - pierwszy to dźwięk przy otwarciu puszki piwa ;) )

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan pięknych scrollowych platformówek niemogłem sobie odmówic nowego Raymana.I tak oto dzisiaj zakupiłem go za jedyne 149,99 zł w Empiku w plejadzie Kerfur w Bytomiu.Polecam się tam udać bo jest jeszcze troche sztuk nowego raymana w takiej cenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do posiadaczy gry. Czy do grania online potrzebny jest jakiegoś rodzaju Online Pass ? Gdyż zamierzam kupić używkę i a na żadnej aukcji nikt nic o tym nie wspominał. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rzadnego Online Pass a w grze jest co op OFFLINE do 4 graczy :) Wgl mam ten sam problem z synchronizacja pucharków kurcze mam nadzieje ze to naprawia.Nawet aktualizacja 4.00 niepomogła poki co.A co do samej gry to bardzo dobrze ze nowy Rayman poszedł w strone 2d bo ta graa własnie tak ma wygladac i wyglada rewelacyjnie.Kazdy poziom jest ciekawie zaprojektowany jest co robic jest pełno sekretow klatki speed runy na czas czyli to co lubie kawał solidnego kodu .Brawa dla Michaela Ancela ktory przywrocil tej grze urok :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrywam się w demo od trzech dni, zaliczyłem już w nim wszystkie medale i zdobyłem wszystkiego tyle ile się dało - czas więc na pełną wersję, mam nadzieję, że już jutro uda mi się ją dorwać, bo gra wygląda nadzwyczaj smakowicie, przypomniały mi się czasy spędzone z pierwszym Raymanem na pececie :)

Co do trofeów - pamiętam że na początku miałem taki sam problem, ale ze Sports Champions, pucharki normalnie mi wskakiwały w czasie gry, jednak nie synchronizowały się potem, po jakimś czasie problem sam się naprawił i wszystko się ładnie załadowało, możliwe, że tutaj będzie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Ubisoft Polska na Facebooku w sprawie zainstniałych błędów w Polskiej wersji (Problem z synchronizacją pucharków,80022D68,Rosyjki język gry) Dostałem odpowiedz że trwają prace nad Patchem który ma to naprawić i takze przepraszają za wszelkie niedogodnośći:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo dobrze ! Ja już dobiłem chyba do ponad 50% trofeów, więc było by miło, jakby się zechciały zsynchronizować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×