Skocz do zawartości
ONE

Rayman Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Synchronizacja owszem działa ale niestety nie wiedząc wcześniej o problemach, zainstalowałem gierkę mając angielski w XMB. Wywalenie danych gry i zmiana na polski nic nie dała... Niby pierdoła ale drażnią mnie niesamowicie trofea po rusku...

Mam praktycznie to samo, ale na PS3 Trofea mam po polsku, lecz w opisie mam link do swojej karty trofeów, tam mam wszystko po rusku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam praktycznie to samo, ale na PS3 Trofea mam po polsku, lecz w opisie mam link do swojej karty trofeów, tam mam wszystko po rusku.

Na konsoli nadal niestety mam "pa ruski" :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam w tej grze zdobywania platyny, jest to takie trudne... wiele nerwów. Ja ją kiedyś zdobędę, ale dla ludzi o słabych nerwach nie polecam. Gra świetna, nie ma o czym mówić ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisano powyżej gra naprawdę zajebista;] polecam przejść z żoną/dziewczyną/kochanką w coopie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to bardzo dobrze za tak szybko tanieje,szybciej go nabędę bo naprawde ludzie są jacys chorzy psychicznie jak uważają że gra 2D już jest be.:thumbsup:

PS

W jakim języku jest ta gra i czy posiada jakiegos Online Passa czy UbiPassport?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osoby, która kupiła Rayman'a na PSS. Czy gra jest po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią o błędzie z synchronizacją i ruskim języku a nikt nie zwraca uwagi na błąd w jednej z plansz (tak mi się wydaje że to błąd). Mianowicie chodzi o planszę "Pirates Treasures - Skarb piracki", gdzie trza zdobyć ząb w tej krainie w prawym dolnym rogu. Błąd jest pokazany tutaj -

pod koniec filmiku gdy rayman ginie. Jest to bardzo frustrujące bo plansze znam już na pamięć i zawsze zginę w tym momencie. Wygląda to tak jakby kamera za szybko przesunęła się w prawo przez co kierowana postać ginie bo znajduje się za ekranem:/ Ma ktoś jakieś pomysły???

Właśnie skończyłem tą planszę, i u mnie jest wszystko OK, spróbuj pokombinować coś w ustawieniach/proporcjach obrazu na TV. Możę jest przestawiony na rozszeżony, zoom czy coś w tym stylu i w ten sposób ucina Ci kawałek sceny. Możesz też coś pokombinować w ustawieniach konsoli, na głównej stronie ps3site są poradniki. Nie wiem jak masz połączony sprzęt, u mnie przez HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna gra , ale stopień trudności wymagający;]

To tylko dobrze świadczy o tej grze. Właśnie nabrałem chęci zagrania w nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna gra , ale stopień trudności wymagający;]

Dokładnie, moja dziewczyna dziś grając w Raymana strasznie brzydko się wyrażała. :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osoby, która kupiła Rayman'a na PSS. Czy gra jest po polsku?

Nie. Po Angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się nie była droga w promocji ubisoftu w empiku i bardzo fajnie się gra co prawda z czasem co raz ciężej i stwierdzam że jakbym był dzieckiem już dawno bym ją olał a tak to można się trochę pobawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na PSS jest po polsku. Chyba, bo przed chwilą grałem w demko i było w PL. Czy jest jakaś różnica między wersją pudełkową a PSS? Na PSS jest taniej? Na allegro można dorwać już za 90zł w pudełku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psn ma zawsze drożej... takie uroki naszego kochanego sony poland ... jak nie masz z kim się składać zawsze bierz pudełka jak masz taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na PSS jest po polsku. Chyba, bo przed chwilą grałem w demko i było w PL. Czy jest jakaś różnica między wersją pudełkową a PSS? Na PSS jest taniej? Na allegro można dorwać już za 90zł w pudełku...

Demko jest po polsku, ale pełna wersja z pss jest niestety po angielsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psn ma zawsze drożej... takie uroki naszego kochanego sony poland ... jak nie masz z kim się składać zawsze bierz pudełka jak masz taką możliwość.

Ceny nie są ustalane przez SCEP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to nic angielski nie problem, kupie chyba w pudełku w takim razie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak masz dobrze ja kupiłem w dzień premiery za 189 a tydzień później empik zrobił "urodziny ubisoftu" i cena spadła z bomby na 139 w folii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo "omasterowane" kilka razy,a jutro już będzie wersja pudełkowa ;)

Chcę doświadczyć tej trudności :D gra wygląda tak ładnie,że nie wyobrażam sobie jej jako trudnej,nie wiem czemu,ale się zobaczy.

GLOBOX FTW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...Mam pytanie...może głupie ale muszę mieć pewność :

Jeżeli na opakowaniu w prawym górnym rogu ;

55562642442523089787.png

nie ma napisu '' Playstation Network * '' to oznacza, że w tej grze nie ma trofeów ? Czy ma to inny związek ?

Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozncza to, że w grze nie ma gry multiplayer i nie korzysta ona z usługi Playstation Network. Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie, czy przeszkadza język angielski w grze ? tzn czy lepiej dopłacić do wersji polskiej ? Bo angielska jest za 80 zł a polska za ok. 150 zł. Bo pograłem w demo z dziewczyną i bardzo jej się ta gra spodobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×