Skocz do zawartości
Gość

PSP - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Polaczenie PSP<->PS3

Mozna obslugiwac ps3 poprzez psp wymieniac pliki miedzy konsolkami lub zagrac w laira siedzac w kiblu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy że odpalając grę na ps3 mogę grać w nią na psp czy na odwrót, o ile moge grać w jakie kolwiek gry wymiennie;). Proszę o precyzyjne odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre gry na ps3 mają opcje remote play ale ich jest tyle co kot napłakał chyba 3, lair i dwie jakies japonskie. Masz laira na ps3 to włączasz sobie remote play i na PSP mozesz w nie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pixel junk monsters ma opcje remote play ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tez mam pytanko , mam ps3 z najnowszym softem ( 2.20 czy cos , juz nie pamietam ) i przerobione psp z 3.40 oe a . jak kupilem ps3 udalo mi sie je polaczyc , ale po pierwszej aktualizja softu ps3 , kaze mi zmienic soft na oryginalny w psp . uda mi sie to obejsc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak przerzucic zdjecia z PSP na PS3?? Wszycy pisze ze za pomoca Remote Play ale nic mi to nie mowi. Czy moglbym prosic o jakis tutorial? Z gory dzieki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak przerzucic zdjecia z PSP na PS3?? Wszycy pisze ze za pomoca Remote Play ale nic mi to nie mowi. Czy moglbym prosic o jakis tutorial? Z gory dzieki!!!

wpisz w google "remote play tutorial" i znajdziesz masę linków do poradników, zarówno w postaci tekstu jak i filmików na YT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak przerzucic zdjecia z PSP na PS3?? Wszycy pisze ze za pomoca Remote Play ale nic mi to nie mowi. Czy moglbym prosic o jakis tutorial? Z gory dzieki!!!

Instrukcja jak wgrać zdjęcia do PS3 za pomocą PSP :

1.Wgraj zdjęcia na PSP

2.Podłącz PSP do PS3

3.Wchodzisz w photo, później w folder psp(pojawia się nowy: PlayStationPortable twój nick)

4.Klikasz copy i już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psptraveler.jpg

Zakładam, że wielu z was lubimy zabrać w podróż swoją najdroższą i najsłodszą konsolkę PlayStation Portable. Jedynym minusem takich wypraw jest bezpieczeństwo naszej maszynki. Przecież w jednej chwili może ona wylądować na podłodze, spaść z wieży eifla czy wyciągu narciarskiego.

Sony specjalnie aby wspomóc ochronę przenośnych maszynek, postanowiło wypuścić na rynek, zabójczo podobny do PlayGear Pocket, futerał do PSP. Jak można zobaczyć na obrazku, wykonany został z takiego samego materiału co PGP, a nawet posiada identyczne funkcje. Cena takiego pancerze to jedyne 20 dolarów. Warto dodać, że zbroja przygotowana jest specjalnie pod PSP Slim, więc nie sądzę abyście zmieścili tam grubaska.

psp-team.pl

----

Swoją drogą mam podobny futeralik kupiony za 35zł ;] i jest bardzo dobry i fajny ;] więc polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem takie cos za 50zl w MM wiec 20$ to nie duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy mozna dostac go gdzies w Polsce?

A playgear logitecha pasuje do psp slim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help me!

Przeszukuje różne fora i nadal nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Czy PSP ma regionalizacje na gry i filmy? Bo narazie dowiedziałem sie ze ma niby na filmy. Chcę kupic konsolke z UK i nie wiem czy wszystkie gry beda dzialac?

Z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Każda gra będzie działać, filmy tylko z danego regionu czyli tam gdzie kupiłeś konsole. Ale jak będziesz mieć przerobioną konsolę da się wyłączyć blokadę regionalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile moze byc warta +/- 3 miesieczna PSP Slim ? ile byscie byli wstanie za nia zapłacic? stan 5+

PS. jest to temat załozony tylko w celach informacyjnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh jesli w sklepie kosztuje (zalozmy) 600 a konsolka nie jest porysowana to dalbym 400-500. Znaczy sie za tyle bym sprzedawal. I z grami jakimis czy sama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem białego slima za 400zł (używany bardzo mało bo nie ma rysek na klapce od napędu - najbardziej rysujące się miejsce na konsoli). Jestem zadowolony w 100% stosunkiem ceny do jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz sprzedawać PSP to pamiętaj, sprzedawaj gry a konsole osobno zawsze więcej wyciągniesz niż jak byś miał razem sprzedawać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam akcesoria BigBena. Sam używam i jestem bardzo zadowolony. Posiadam zbroje, futeralik i folike tej firmy. Jakość bardzo dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem białego slima za 400zł (używany bardzo mało bo nie ma rysek na klapce od napędu - najbardziej rysujące się miejsce na konsoli). Jestem zadowolony w 100% stosunkiem ceny do jakości

Gdzie kupiłeś jeśli można wiedzieć ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie kupiłeś jeśli można wiedzieć ??

Pozdrawiam

Na allegro. Koleś z mojego miasta. Widać, że zależało mu na kasie, bo aktualna oferta na allegro była 300zł, a pozostało jeszcze 6 dni do końca. Napisałem na maila czy chce ją sprzedać już dzisiaj, ugadaliśmy się bezproblemowo na 400zł, po 3h widzieliśmy się i dokonaliśmy tego co było nieuniknione Jestem zadowolony w 100%!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj kupiłem nówkę PSP Slim za 550 zł w Media Markt Opłacało się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przedwczoraj kupiłem nówkę PSP Slim za 550 zł w Media Markt Opłacało się

Teraz dokup CC:FF VII i będziesz miał zabawę na długie wieczory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz też będę starał się upolować coś na Allegro

Pozdrawiam

EDIT

Już zakupiłem swoje PSP na allegro ^^

Oczywiście wersja Slim za 400zl

Kupiłem jeszcze GTA:VCS

Co jeszcze polecacie ? Na dobry początek ?? ^^

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×