Skocz do zawartości
ONE

Trine 2

Rekomendowane odpowiedzi

już jutro ściągam(y) i to ze free!! Dla mnie największa miła niespodzianka ostatnich miesięcy... i czas oczekiwania na sfxtekken oraz sh hd nie będzie się dłużył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na 3 miesięczne opóźnienie na grę jest zniżka 30%. Plusowicze mają Trine 2 za free.

PS. Zaraz ściągam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miłe zaskoczenie, w końcu jako abonent plusa czuję się choć troszkę doceniony.

Trine już zasysam. Dzisiaj pewnie nie odpalę ale od jutra zaczynam zabawę z tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś to takieś dziwne, ja na to czekałem 3 miesiące? I platyna w 5 godzin z przerwą na ustawkę w ACB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A starales sie, grajac pod trofea czy samo z siebie wpadlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś to takieś dziwne, ja na to czekałem 3 miesiące? I platyna w 5 godzin z przerwą na ustawkę w ACB.

no co ty mowisz ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności tej platyny to 2/10 i jest wykonalna w 3 godziny. Nie widzę nawet sensu sprawdzać listy trofeów, lepiej przejść grę nie martwiąc się bezwartościowymi pikselami i potem dobić osiągnięcia. Warto też zajrzeć do co-opa, bo to zupełnie inne doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ściągnąłem grę i od razu upgrade do pełne wersji (PS+).

Chciałem pograć po północy i tu zonk bo akurat mi wygasło PS+ :)

Jeśli odnowię subskrypcję za jakiś czas to będę miał Trine2 nadal za free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem czekać na obniżkę, ale skoro gra od razu stratuje z 2-tygodniową obniżką trzeba było szybko zaopatrzyć się w zdrapkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój koleś miał tą Trine 2 juz tydzień temu i przeszedł te grę na luzie w 4 godziny + platynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z psn jest po polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z psn jest po polsku ?

Niestety nie jest. Jest angielski i kilka innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jaki wałek, wersja na EU PSN nawet w nazwie ma Atlus US(twórcy mówili, że ta wersja ma też europejskie języki). A na amerykański PSS wpuścili tą wersję, a na nasz nie bo niby wykryli jakiegoś poważnego buga(na którego nikt z grających w inne wersje nie natrafił), a wypuścili grę nawet nie zmieniając nazwy/opisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie fajnych znajomków to namawiajcie Ich i kupujcie w ciemno. W co-op'ie 3 osobowym to po prostu świetna gra, dawna się tak nie uśmiałem. Jedyny minus to jedna umiejętność maga, bo ułatwia dostęp do praktycznie wszystkiego, ale bez niej gra już robi się naprawdę ciekawa, może nie Penumbra, czy Portal, ale wystarczająco by mieć z satysfakcję z zagadki. Jak na razie jesteśmy w 4 misji, ale ta gra już się zwróciła na poziomie danej nam frajdy. Polecam :happy: !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście platyna na 3 godziny, aż trudno uwierzyć ;) Gierka jest bardzo fajna, tylko moim zdaniem zbytnio uproszczona. Nie przeszkadza mi to, ale to jednak nie to samo, co stare Trine :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bajecznie śliczna i grywalna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, polecam grać na multi. Gierka mega grywalna, dodatkowo łatwiej wbijać trofiki we dwóch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, polecam grać na multi.

Grając w dwóch lub w trzech, ta gra zyskuje bardzo, bardzo dużo na grywalności. Samemu to jednak nie jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samemu to jednak nie jest to.

Nie do końca się z tym zgadzam ;-) Najpierw przeszedłem grę w coopie i owszem, zabawa była przednia (o wiele lepsza niż w wypadku Trine 1 w pojedynkę) tylko że... zdecydowanie zbyt łatwa. I nie chodzi tu o "cheatującego" czarodzieja, który może przenieść każdego wszędzie. We dwójke większość problemów staje się po prostu banalna.

W pojedynkę grało mi się za to zupełnie inaczej - przeciwnie niż w Trine 1 - częściej trzeba było się zastanowić jak pokonać jakąś przeszkodę. Zwłaszcza w wypadku bardziej złożonych zagadek. Fakt, żadne to intelektualne wyżyny, ale imo nie traci się nic grając tylko w pojedynkę. Polecałbym raczej zaliczenie gry najpierw samemu, a dopiero potem ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to pewnie wersja, którą na odwal się przełożyli z amerykańskiego PSS :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnego na dzisiejszy wieczór (tak po 21.00) na wspólne wbicie platyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×