Skocz do zawartości
ONE

Joe Danger

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupilem gierke za 23 zlote i musze powiedziec ze nie zaluje. Gra starcza na bardzo wiele godzin no i sie nie nudzi. Probuje robic na 100% ale czy sie uda tego nie wiem. A tak na marginesie to moze by ktos z was wyslal mi wlasny level, bo za to jest trophy. Tez moge wyslac lvl jak ktos chetny.

PSN ID: PDV1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak Mapi mi polecił - Stwórz własny level i wyślij go do samego siebie, a dostaniesz 2 trofea :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar zakupu już jakiś czas, ale czekałem na obniżkę. Teraz trafiła się okazja. Gierka za 23zł. Wbicie 100% jak widzę na tamtym lvl to nie lada wyzwanie. Zobaczymy może też się uprę aby wbić 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości etapów 100% nie jest problemem, w końcowych planszach zaczynają się schody ale tylko pokazany przeze mnie 'insert disk 2' jest wyjątkowo trudny. Wszystko można jednak objeździć ;) Mnie wypracowanie idealnego przejazdu zajęło jakieś 3h, najgorzej idzie z utrzymaniem 100% combo, z uwagi na miejscówki gdzie trzeba zwolnić aby przeskoczyć jakieś przeszkody łatwo przerwać łańcuch i całą planszę trzeba jechać od nowa. Poza tym na filmiku masz pokazane zdobycie wszystkich gwiazd jednym przejazdem, naturalnie można to robić na dwa lub więcej. Patent na ID2 najlepiej ujął chyba Sherman;

Też mam 100% :whistling: Insert Disk 2 zaiste irytujący, ale trening czyni mistrza i w końcu człowiek jedzie z koksem jak maszyna przez kolejne przeszkody :cool:

@Valchall Sugeruję już zacząć ćwiczyć przeskakiwanie przeszkód z miejsca, jak? Podnosisz koło, robisz podskok i lekki strzał z dopałki. W ten sposób można będzie lepiej, szybciej objeździć niektóre przeszkody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc zakupiłem gierkę po Waszych pochlebnych opiniach i się nie zawiodłem. Gra jest zajebista!;-) Wciąga na maksa. Jest to moja pierwszy minis, a PS3 mam od marca 2010 więc tym bardziej jestem zadowolony.

Narazie mam 38% ale nie spocznę dopóki nie będę miał 100%. Żadnej gry nie przechodzę na maksa, dla trofeów ale tutaj po prostu nie można skończyć grać.

Porównałbym tą grę do LBP. LBP kupiłem i zagrałem może ze 4 razy, a teraz kurzy się na półce. Joe Danger wymiata! 23 złote za tyle radochy to tak jakby było za darmo. Już dawno się tak nie bawiłem grając. Gra jest idealna żeby się walnąć na kanapie po ciężkim dniu i grać, grać, grać....nawet gra mnie nie irytuję gdy muszę 30 razy powtarzać poziom żeby wykonać wszystkie zadania.

Do tej pory najwięcej trudu mi sprawia przejechanie trasy w określonym czasie (oczywiście nie wszędzie), a 100% combo level to dla mnie pestka i sama przyjemność. Trofeum, w którym trzeba zrobić 100 x combo zrobiłem jak narazie 5 razy;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Combo, zbieranie gwiazdek czy monet nie sprawia mi problemu. Jedynie mam wrażenie, że te czasy są nieźle wyśrubowane. Dopiero za którymś tam przejazdem udało mi się uzyskać minimalnie poniżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te czasy są mega wyśrubowane. Ogólnie gierka jest fajna ale bardzo frustrująca i dlatego szybko staje się nudna, bo granie kilkadziesiąt razy w te same trasy aby zaliczyć próby czasowe szybko się nudzi. Wczoraj w levelu Event Turbo Boost w Crush Zone grałem 4 godziny żeby zaliczyć time trial. Wyśgig jest bardzo długi i trudno zmieścić się w tym czasie. Trasę wymasterowałem na maksa, a ledwo w czasie się zmieściłem. W następnym levelu Target The Klobb już tylko godzinę mi zajęło zdobycie czasówki. Ogólnie najwięcej problemów sprawia mi zaliczanie tych wszystkich tarcz na czas oraz większość prób czasowych. Zauważyłem że trasę trzeba perfekcyjnie przejechać, zero błędów, nigdzie się nie zatrzymywać, czesać triki i korzystać z turbo aby wbić te czasy. Narazie mam 52% gry i do tej pory wszystkie gwiazdki zdobyte, ale czym dalej tym trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zachwalacie tą grę, że aż postanowiłem ściągnąć demo. Po przejściu kilka plansz stwierdzam, że jest zaiste jedwabista.

Gdyby nie to, że szykują się duże zakupy na pss, od razu bym brał.

Możecie powiedzieć, jak to wygląda z grywalnością i jak szybko się nudzi? Trybu online/grania na 2 pady pewnie nie ma ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zachwalacie tą grę, że aż postanowiłem ściągnąć demo. Po przejściu kilka plansz stwierdzam, że jest zaiste jedwabista.

Gdyby nie to, że szykują się duże zakupy na pss, od razu bym brał.

Możecie powiedzieć, jak to wygląda z grywalnością i jak szybko się nudzi? Trybu online/grania na 2 pady pewnie nie ma ? :(

Nie pamiętam jak z online, ale na dwa pady jak najbardziej jest. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga! :D Jak byli kumple na piwku to któryś się bawił i zapytał co to za gra xD No to ściągamy demo... Beka konkretna :D

Szkoda, że cena wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam ,poszukuje osoby/osób którzy mają Joe danger , aby zdobyć to trofeum -> BEAT THEM AT THEIR OWN GAME!

Otrzymaj jeden poziom od przyjaciela.

Wystarczy że mi wyślę poziom z gry , a trofeum wpadnie.Ja się mogę odwdzięczyć tym samym.

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij level sam do siebie :) Trofeum też wpadało :) Jak nie wpadnie to napisz do mnie na PSN, wyśle Ci level :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyślij level sam do siebie :) Trofeum też wpadało :) Jak nie wpadnie to napisz do mnie na PSN, wyśle Ci level :thumbsup:

Faktycznie zadziałało , dzięki Tomo :thumbsup:

A tak swoją drogą , to chyba zacznę sobie nagrywać Filmik z tej gry :whistling:, tak sobie dla sprawdzenia wysyłałem na YT ->

i wygląda to niezłe (filmik jest w wersji testowej) :thumbsup: Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wbiłem wkońcu 100%. Gdy po raz pierwszy zagrałem w level Insert Disc 2 to myślałem że zdobycie w nim wszystkich gwiazdek jest niemożliwe. Przez pół godziny nawet nie mogłem dojechać do mety :) po ok. 5 godzinach wszystko wpadło, o dziwo czasówka w tej planszy jest łatwa, ale tor jest trudny bo jest bardzo dużo pułapek. Gierka fajna, szkoda że żadne DLC nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wbiłem wkońcu 100%. Gdy po raz pierwszy zagrałem w level Insert Disc 2 to myślałem że zdobycie w nim wszystkich gwiazdek jest niemożliwe. Przez pół godziny nawet nie mogłem dojechać do mety :) po ok. 5 godzinach wszystko wpadło, o dziwo czasówka w tej planszy jest łatwa, ale tor jest trudny bo jest bardzo dużo pułapek. Gierka fajna, szkoda że żadne DLC nie wyszło.

I to jest piękne w tej grze. Niektóre pełnoprawne produkcje, przejdziesz w 5h, a tu za grosze masz zabawę na co najmniej kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wbiłem wkońcu 100%. Gdy po raz pierwszy zagrałem w level Insert Disc 2 to myślałem że zdobycie w nim wszystkich gwiazdek jest niemożliwe. Przez pół godziny nawet nie mogłem dojechać do mety :) po ok. 5 godzinach wszystko wpadło, o dziwo czasówka w tej planszy jest łatwa, ale tor jest trudny bo jest bardzo dużo pułapek.

Dziś też gierkę skończyłem na 100 % , i osobiście też miałem nerwicę przy tej lokacji co ty.Naprawdę ciężko było .... po 460 próbach :whistling: ,się wreszcie udało.

Gierka fajna, szkoda że żadne DLC nie wyszło.

Ja się nie dziwie że nie ma do tej gry DLC.Przecież człowieka nerwica łapała przy lokacji insert disc 2 ,a co by było w DLC ..... :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze demo fajne, ale mam problem z patchem.. otóż jak chcę go zainstalować, to konsola się resetuje... za KAŻDYM razem,cóż począć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×