Skocz do zawartości
ONE

Joe Danger

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno świetna gra, ale dość droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawdę fajna.Co do tego,że niby droga...hmm zawsze możesz się złożyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawde bardzo fajna. Wraz z kolejnymi planszami coraz trudniejsza. Polecam bo zabawa przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay wygląda zachęcająco - a jak wygląda sterowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się gra podoba ale żeby była zachwycająca to już raczej nie. Fajna zabawa, sterowanie jest bardzo intuicyjne i nie sprawia żadnego problemu (a jestem posiadaczem konsoli dopiero od 2 miesięcy więc nie jestem jakimś padowym wymiataczem:) mimo że jest parę tricków do wykonania (większość klawiszy jest w użyciu). Do tego zapowiada się dość długa żywotność tytułu bo jest dużo poziomów a na każdym jest kilka celów do zdobycia (i raczej nie da się ich zaliczyć wszystkich w jednym podejściu bo wymaga to choćby korzystania z różnych dróg (pierwszy plan, drugi plan itd)

Chętnie się z kimś podzielę grą za jakiś drobny datek (o ile to oczywiście legalne i ktoś mi powie jak to zrobić:) - jeśli to nielegalne to nie widzieliście tej linijki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN wystawił tej grze notę 9,5 I nie można się z tym nie zgodzić. Jedna z najlepszych gier dostępnych na pss w tej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to z tymi przecenami na pss ? chyba nie ma co liczyć ze zrobią na to w najbliższym czasie jakaś promocje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ 2 x up

No z tym to różnie bywa. Section 8 na przykład miało premierę jakoś bardzo niedawno, a już się w special offers pojawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEst jakis trophy zeby wyslac komus i odebrac od kogos jakis LEVEL. Ktos powspolpracuje ? TAk poza tym. GIERKA COOOLnista :)

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEst jakis trophy zeby wyslac komus i odebrac od kogos jakis LEVEL. Ktos powspolpracuje ? TAk poza tym. GIERKA COOOLnista :)

Moj PSNid: kaplasak

Jak wroce do chaty to Ci wysle level :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na US PSS jest demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym sobie w to pograł bo demo jest naprawdę przyjemne i zabawne :thumbsup: Tylko jak dla mnie cena jest trochę za wysoka i to jest ten główny powód dla którego jeszcze jej nie kupiłem :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś jakieś fajne własne levele, tudzież przysłane przez kumpli? Chętnie bym przytulił jakieś, oczywiście w ramach transakcji obustronnej.

A tu taki lekko zwariowany level, który zrobiłem wczoraj, ale zamierzam się jeszcze pobawić edytorem i zrobić coś naprawdę ciekawego:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sherman niedługo siądę za sterami edytora Joe Danger i chętnie prześlę Ci jakiś level. Co do tego który prezentujesz to widać niestety że niewiele pracy w niego włożyłeś, myślę jednak że złe dobrego początki i następne będą już tylko lepsze ... gierka super - potwierdza tylko że najlepsze pomysły to te najprostsze :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, nie no ten level to zrobiłem w 15 minut tak tylko dla jaj bo nie miałem więcej czasu, wiadomo, że jest trochę przypałowy i mało oryginalny. Ale jak znajdę trochę więcej czasu to myśle, że zrobię jakieś ciekawe (już parę dobrych wydaje mi sie pomysłów mam w głowie), także możemy się powymieniać jak już coś skonstruujesz. Pozdrawiam.

Edytowane przez Sherman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem nowy level, myśle, że ten jest już dość udany i całkiem oryginalny, jak by ktoś był nim zainteresowany to proszę się odzywać na PSN. A oto i on:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo 'dżizas' nie wiem co tam paliłeś ale podziel się ;) Levelik przesadnie zakręcony, fajny patent z wjeżdżaniem po ścianie pionowo do góry ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje nowe levele, pierwszy jest dość poukładany i przemyślany, choć jednocześnie równie albo bardziej zwariowany jak poprzednie. Drugi to taka ciekawostka raczej, wykorzystałem pewien bug czy też błąd edytora i zrobiłem mega wysoką wieżę, mogła być wyższa, ale jak chciałem położyć następny klocek to już się pokazał czarny obraz i musiałem zejść niżej żeby wszystko wróciło do normy. Miłego oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff Mission Acomplished :thumbsup: 100% Joe Danger :thumbsup:

Czy komuś jeszcze udało się wbić trophy 'Master Of Disaster' - Trophy wymaga wbicia wszystkich gwiazdek (zadań) na wszystkich poziomach :biggrin:

Jeżeli ktoś jeszcze planuje to wbić to współczuje zmagań z etapem: "Insert disk 2" ja męczyłem go jakieś 5h :confused: poniżej przedsmak :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff Mission Acomplished :thumbsup: 100% Joe Danger :thumbsup:

Czy komuś jeszcze udało się wbić trophy 'Master Of Disaster' - Trophy wymaga wbicia wszystkich gwiazdek (zadań) na wszystkich poziomach :biggrin:

Jeżeli ktoś jeszcze planuje to wbić to współczuje zmagań z etapem: "Insert disk 2" ja męczyłem go jakieś 5h :confused:

Witam w klubie :)

Tak jak napisałeś największe problemy sprawia Instert Disk 2, chociaż po przejściu go trochę żałowałem że nie ma wiecej podobnych (wymagających) plansz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam 100% :whistling: Insert Disk 2 zaiste irytujący, ale trening czyni mistrza i w końcu człowiek jedzie z koksem jak maszyna przez kolejne przeszkody :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uwielbiam takie proste zręcznościówki :) Tytuł numer jeden na liście wraz z MAGICORBZ (magicball) który jest równie pozytywnie pokręcony :thumbsup: Zastanawiam się czy gierka będzie rozwijana :) Do MagicOrbz systematycznie wychodzą jakieś DLC to może i Joe doczeka się rozwinięcia :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uwielbiam takie proste zręcznościówki :) Tytuł numer jeden na liście wraz z MAGICORBZ (magicball) który jest równie pozytywnie pokręcony :thumbsup: Zastanawiam się czy gierka będzie rozwijana :) Do MagicOrbz systematycznie wychodzą jakieś DLC to może i Joe doczeka się rozwinięcia :biggrin:

No właśnie po ostatniej aktualizacji Joe jest na to szansa bo po tablicach z eventami pojawiła się tablica z DLC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×