Skocz do zawartości
ONE

Joe Danger

Rekomendowane odpowiedzi

ja równiez czekam na dlc joe danger to spoko gra zostaly mi w nim same srebrne pucharki do wykonania bedzie z niektórymi ciezko ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię się chwalić zabardzo, ale raz na ruski rok można. Wysłałem do Hello Games swoje dwa levele i jeden z nich wybrali jako zwycięski. Ogólnie na stronce Joe Dangera jest kilkanaście nowych leveli użytkowników opublikowanych w zakładce Level Showcase, a tylko 3 ze wszystkich nadesłanych wygrały, w tym jeden z moich leveli :whistling: Można go ściągnąć stąd:

http://www.hellogame...games/download/

Dostałem maila z gratulacjami i prośbą o podanie adresu, żeby mogli wysłać mi jakieś Joe Dangerowe gadżety :cool:

A oto ów level:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... A oto ów level:

Heh, już go wcześniej widziałem, pojechany na maksa :) Przy wyborze zwycięzców stawiano zapewne na oryginalność i nieszablonowe pomysły :) Nie wiem co paliłeś przy tworzeniu tego poziomu ale podziel się :thumbsup: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem level typu Coin Dash, gdzie trzeba na czas zebrać wszystkie monety, bo inaczej znikną po upływie czasu.

@Tomo

Ciekaw jestem czy zaliczenie zadania postawionego w levelu sprawiło by Ci większą trudność czy też uporałbyś się z tym dość szybko :rolleyes: Daj znać jakbyś był zainteresowany zmierzeniem się z tym levelem :smile:

A tutaj moje wideo dowodzące, że rzecz jest możliwa do wykonania, jakby ktoś miał z tym jakieś poważne problemy:

Edytowane przez Sherman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sherman - wyślij mi level przez PSN ... jak będę miał gorszy dzień to dodatkowo podniosę sobie poziom irytacji na twoim levelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wiecie jest trofeum które wymaga by ktoś do nas wysłał swoja plansze. Właśnie o to bym was prosił. Niech ktoś do mnie taka wyśle.

Chodzi dokładnie o trofeum

"* BEAT THEM AT THEIR OWN GAME!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 21 posłałem Ci PW z załączonym levelem. Daj znać czy zaliczyło Ci trofeum? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Gra bardzo fajna do zabawy, obecnie w świątecznej cenie 23zł.

Bardzo proszę bardziej doświadczonych ode mnie graczyo podesłanie jakiegoś levelu, jeśli coś stworze to postaram się zrewanżować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedziec ile to wazy? w ogole da sie gdzies znalezc jakies info o tym ile mb/gb ma dany tytul z psn? Pytam bo mam limity transferu i nie chcialbym go zmarnowac na byle co a z tego co widze ta gra jest calkiem calkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedziec ile to wazy? w ogole da sie gdzies znalezc jakies info o tym ile mb/gb ma dany tytul z psn? Pytam bo mam limity transferu i nie chcialbym go zmarnowac na byle co a z tego co widze ta gra jest calkiem calkiem

nie pamietam dokladnie co do megabajta ale sama gra wazy ok 275mb i przy uruchomieniu prosi o sciagniecie patch'a o wadze ok 35mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś tak miły i wysłał do mnie wiadomość w raz z jakimś levelem, bo chciałbym sobie platynę wbić.

Jak w edytorze można zrobić metę ? Brat cały czas walczy i nie wie, Ja osobiście tego nie szukałem jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś tak miły i wysłał do mnie wiadomość w raz z jakimś levelem, bo chciałbym sobie platynę wbić ...

Wyślij mi zaproszenie na PSN z dopiskiem JOE żeby wiedział o co chodzi, wyślę Ci level. Co do platyny będzie ciężko zwłaszcza że w JD nie ma platynowego trofeum za 100% :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Można tylko wszystkie trofea zdobyć i to wszystko ?

No i świetnie się przy tym bawić, czy nie o to w tym chodzi? :sick: Nie w każdej grze jest Platyna za 100% zdobytych pucharów. Joe Danger i jakieś 99% tytułów ze store się do nich zalicza :blink: Co tu rozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś tak miły i wysłał do mnie wiadomość w raz z jakimś levelem, bo chciałbym sobie platynę wbić.

Jeżeli ktoś chce za to trofeum to jest łatwiejszy sposób wystarczy wysłać level ... sam do siebie i w ten sposób wpadną 2 pucharki za wysłanie levelu do znajomego i za odebranie levelu od znajomego B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo@

Masz rację, tylko wiesz... nie które gry lubią frustrować, dlatego fajnie dostać coś w zamian za tą frustrację :)

Na razie mam 39% i pewnie jeszcze dużo przede mną, nie spodziewałem się, że ta gierka tak wciąga, jest może jakieś DLC do niej postaci nowych skórek, map, obiektów, teł itd. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Na razie mam 39% i pewnie jeszcze dużo przede mną, nie spodziewałem się, że ta gierka tak wciąga, jest może jakieś DLC do niej postaci nowych skórek, map, obiektów, teł itd. ?

Ta gierka to narkotyk ;) ja uparłem się w niej na 100% i udało się po wielkich trudach. Trofeum Master Of Disaster jest jednym z trudniejszych o jakie walczyłem, o co chodzi? Ano o to że musisz w każdym levelu zdobyć wszystkie możliwe nagrody (gwiazdy). Do pewnego momentu to kaszka z mleczkiem ale ostatnie chaptery to istna zemsta twórców gry na grających. Zerknij choćby na to :teehee: zwłaszcza na to że w levelu brak checkpointów i cały musisz przejechać perfekcyjnie :thumbsup:

:psbutton: Kilkanaście tarcz do zebrania,

:psbutton: Zebranie tarcz w wyznaczonym czasie,

:psbutton: 99 Gwiazdek do zebrania,

:psbutton: Przejechanie levelu poniżej 130 sekund,

:psbutton: 100% Combo przez cały etap,

Istny 'masakrator' już Ci współczuję :tongue:

Co do DLC to jeszcze nie widziałem, skórki i stroje są na PsStore i z tego co kojarzę wszystkie są odpłatne. Etapy można ściągać ze strony twórców gry. Są to levele stworzone przez graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobiłem dzisiaj do 56% i na razie po kolei jadę wszystko na wszystkie gwiazdki... szczerze ? To tez się uparłem :D

Najbardziej wpienia mnie jazda na czas... czasami trzeba używać takich sposób, że głowa mała ... oszczędzać dopalacz, mądrze skakać, schylać się, a nawet skracać sobie drogę w jak najlepszy sposób i chyba najlepszy jest do tego podwójny skok + lekki dopalacz, mam rację ?

Dzięki za pocieszenie, z niektórym już mam problem, a te z gwiazdkami do zbierania to robię po kilkadziesiąt razy... no i mój rekord - 168 podejść, ale w końcu się udało... tak kombinowałem, że wykombinowałem:D , ale najlepsze jest to, ze dopiero przy 80-85 próbie wyczułem moment startu i poszło "z górki" , bo oczywiście jeszcze trzeba liczyć na fart :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem dzis level stworzony przez uzytkownika tego forum i po 20 sekundach i maga bananie na pysku stwierdzilem, ze to chce:D

23zl teraz w promocji za taka gre to prawie darmo:) chyba bad company pojdzie w odstawke na rzecz magic the gathering i wlasnie joe dangera:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem dzis level stworzony przez uzytkownika tego forum i po 20 sekundach i maga bananie na pysku stwierdzilem, ze to chce ...

Joe rządzi i tyle. Miałem tyle frajdy z robienia ewolucji i skoków że aż brzuch bolał od nadmiaru śmiechu. Gierka ma do tego funkcję nagrywania gameplay'ów :) filmiki po zapisaniu masz dostępne w zakładce Wideo w menu konsoli. A jakby Ci tego było mało to z pozycji gry możesz od strzała je upload'ować na youtube :thumbsup: Ile gier to potrafi? Niewiele, a może żadna :confused:

Jak lubicie takie kolorowe proste zręcznościówki to zerknijcie również na MAGIC ORBZ (koniecznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przegrałem już około 10 godzin a mam 50% także jest długa ( jak ktoś chce ją skończyć na 100% ) . Do tego dochodzą levele które możesz sobie pobierać ze strony twórców i gra przedłuża się o kolejne kilkanaście godzin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz postanowilem- zloty puchar w kazdym evencie:) Joe Dange + Magic The Gathering i Bad Company 2 idzie tymczasowo w odstawke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już się przymierzałem do Niebezpiecznego Joego, ale jakoś zapomniałem, jest tyle gier w które chce zagrać że już sam nie wiem co wybrać ;) Ale te filmiki wręcz zmuszają do zakupu, w sumie dzięki, choć portfel płacze, dobrze że są świąteczne przeceny ;)

A jakby Ci tego było mało to z pozycji gry możesz od strzała je upload'ować na youtube :thumbsup: Ile gier to potrafi? Niewiele, a może żadna :confused:

Na pewno potrafią to jeszcze Peggle i Planet Minigolf, faktycznie fajna i nie często spotykana funkcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×