Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item1102497791_playstation_3_wersja_slim_120_gb_uzywane.html hmm... normalnie okazja!

gościu ma 0 komentarzy, cos tu nie tak...do tego ma na sprzedaż nowego Xbox'a 360(slim?) za 850 zł i niby wysyłka tylko w sobotę, zapewne bo wszystkie aukcje kończa sie przed sobotą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie jego gry maja konkretne ceny, a tekken 6 za 249 zl jest :)

http://allegro.pl/it...gb_uzywane.html hmm... normalnie okazja!

gościu ma 0 komentarzy, cos tu nie tak...do tego ma na sprzedaż nowego Xbox'a 360(slim?) za 850 zł i niby wysyłka tylko w sobotę, zapewne bo wszystkie aukcje kończa sie przed sobotą:)

2 osoby sie znalazly co zaryzykowaly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co was dziwią ceny po 280 zl i wiecej. Wystarczy iść do bylejakiego empiku i popatrzeć na ceny. Np. CODMW2 280zł w empiku w moim mieście. Można by długo wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też tego nie rozumiem w empikach gra która ma z 6 i więcej miesięcy po premierze nadal cena jest tak jak w dniu wydania.

Jakieś buce w garniturach niech się obudzą, kierownik sklepu siedzi w kanciapie i pierdzi w krzesło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku to zawsze ceny mają z kosmosu:)

Dokładnie , może myślą że przyjdzie ojciec z synem (ojciec który zarabia z 8 kawałków miesięcznie) i kupi ..... :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety nieświadomi rodzice często kupują. Ja Empik omijam, wolę MM lub Saturna. Przynajmniej mają normalne, a czasami niższe ceny niż sugerowane przez wydawcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często w niektórych sklepach wchodzę na stoisko z grami tylko po to żeby się pośmiać z ich zdolności marketingowych. Np. Carrefour: BF: BC 2 w dniu premiery 179 zł, wczoraj patrzę a tam 199 zł. Ale już cena Motorstorm PR w wyd. PLATINUM za 229 zł powaliła mnie na kolana :rofl: Wiele tam takich "kwiatków".

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link się do tematu nie nadaje ;D bo to jednak prawdziwa okazja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://fotohostar.pl...5lj1iyzia2w.jpg

Wierzyc mi sie nie chce - a to niby hipermarket.

i co myslisz ze jak zaplacisz w kasie to dadza ci puste pudelko? w jaki niby sposob twoj link ma pasowac do tego tematu? zreszta wiekszosc z wrzucanych tutaj linkow nic a nic nie pasuje poza pierwszym postem autora tematu :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link się do tematu nie nadaje ;D bo to jednak prawdziwa okazja :)

Jak sie jednak okazuje w hipermarkecie takim jak tesco sprzedaja uzywki, ta konsola jest bez pada, nie ma gwarancji. Dowiedzialem sie na sasiednim forum ze bylo o tym jakos niedawno na polygamii w newsie. Niezle jajca, i cegla w rzeczy samej, zagladasz a tu okazuje sie iz kupiles uzywke bez pada :laugh:

i co myslisz ze jak zaplacisz w kasie to dadza ci puste pudelko? w jaki niby sposob twoj link ma pasowac do tego tematu? zreszta wiekszosc z wrzucanych tutaj linkow nic a nic nie pasuje poza pierwszym postem autora tematu :scare:

2z3opyf.png

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pisze tutaj z 2 powodow. 1 ostrzec innych a druga to pytanie co moge z tym zrobic.

Do rzeczy, kupilem tydzien temu 2 gry na allegro. Pierwsza to uncharted 2 a druga to fifa 10. Obie gry byly wystawione jako nowe i zafoliowane. Uzytkownik sprzedal na tej aukcji ok. 20 sztuk kazdej pozycji.

Dzis rano odebralem moje gry z poczty. Otworzylem czy wszystko ok przed poczta i juz zauwazylem kilka mankamentow.

Uncharted 2:

byl w wersji platynowej a na obrazku w aukcji w wersji normalnej. No ale na aukcji nie bylo mowy czy to wersja platynowa czy premierowa wiec nic nie udowodnie gosciowi. Druga sprawa to folia, na uncharted byla z paskiem playstation ale tak luzna ze widac ze ktos ja zdjal na parze z innej gry albo ze zdrapek do psn i wsadzil na uncharted 2.

Druga sprawa w srodku dzyndzel byl juz tak poluzowany jakby ktos ta gre milion razy wyjmowal. nawet wsadzona rusza sie na boki.

Fifa 10 :

Folia bez paska playstation, w dodatku co tu mowic, rysy na plycie! to juz jest chyba konkretny znak ze plyta uzywana.

Wiem jak sie robi takie rzeczy bo pracowalem w empiku ponad rok i tam mozna sobie wypozyczyc kazda gre film czy plyte muzyczna. Przy oddaniu gra tylko musi byc nie porysowana co w przypadku ps3 jest normalne . Wklada sie do foliarki i po sprawie. Klientowi mowi sie ze podczas dostawy sie rozwalila oryginalna folia i tyle.

Dlatego wiem na co zwracac uwage.

Co moge zrobic jako oszukana osoba ? niechce mi sie bawic w odsylanie itd ale uwazam ze powinienem dostac jakis zwrot kasy.

-------------------------------------------------------------------------------------

Nick typa to soleado. Napisalem zobaczymy co zaproponuje.

http://allegro.pl/item1152908850_fifa_10_pl_ps3_nowa_w_24_h_folia_pl_wersja.html

http://allegro.pl/item1152398302_uncharted_2_among_thieves_pl_w_24_h_ps_3.html

Edytowane przez Tomo
Nick i linki do aukcji
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pisze tutaj z 2 powodow. 1 ostrzec innych ...

Ostrzegasz nas przed całym Allegro? Daj konkret czyli nazwę użytkownika ...

Co możesz zrobić? Napisz do typa że towar jest niepełnowartościowy i żądasz zwrotu części kosztów (10-20%) w przeciwnym wypadku dasz mu Negatywa. Jeżeli handluje grami to negat powinien go wystraszyć i być może zwróci część kasy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sam robiłeś takie rzeczy pracując w Empik'u, to bardzo dobrze że ktoś z Tobą tak postąpił. Ludzie kupując coś w sklepie też mają nadzieje że kupują coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisalem ze cos takiego robilem. Niemialem wtedy jesio ps3 ale byli tacy co mieli i korzystali wiec nie oskarzaj mnie tylko czytaj ze zrozumieniem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... czytaj ze zrozumieniem.

Czytając ze zrozumieniem, odniosłem identyczne wrażenie jak B!egan .... koniec offtopu, dalej możecie przepychać się na PW ...

Wniosek: "Kali ukraść konia znaczy dobrze ... Kaliemu ukraść konia znaczy bardzo źle"

Nick typa to soleado. Napisalem zobaczymy co zaproponuje.

Gościu ma ponad 30 negatywów i tyle samo komentarzy neutralnych. Większość za wydłużony czas realizacji, zawyżone koszty wysyłki. Sporo jest również za rzeczy o których piszesz .... po zerknięciu na jego historię na wejściu ominąłbym go szerokim łukiem :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeż bym go ominął, tym bardziej że liczba negatywów mu wzrasta., ale co tam nie ma jak zaoszczędzenie 2-4 zł i myśli że się uda. Większość ludzi cechuje to że patrzą tylko na cenę a nie na poziom świadczonej usługi. W końcu te 4zł to majątek:biggrin:. Ten soleado i tak ma ciekawy patent, ceny ma niskie ale za przesyłkę płaci się bardzo dużo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak ,,mala,, pomyłka a cieszy http://www.allegro.p..._super_gry.html

Sprawdźcie 1 super gre! I to wcale nowy MOH nie bedzie połączeniem COD-a z BC :laugh:

Proszę się nie śmiać, kupiłem ją i facet przy odbiorze osobistym był jak najbardziej ogarnięty. Coś tam mówił o przeprowadzce więc pewnie z pośpiechu takiego kwiatka związał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na tego gościa : http://allegro.pl/item1162331242.html

Niby ma dużo komentarzy pozytywnych. Nabił je u jakiegoś gościa, który ma zawieszone konto ... Podejrzane, prawda ? Na dodatek wszystkie gry wystawił w tym samym dniu. Żadna aukcja nie ma real photo ! Brak opcji "odbiór osobisty" Dla mnie facet śmierdzi, i to bardzo. Nie brałbym udziału w jego aukcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×