Skocz do zawartości
Pszczółek

Aktywne Systemy W Ps3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupiłem ostatnio GT5 Prologue w PSS. Po ściągnięciu odpala się wszystko cacy, ale jak chcę żeby kolega sobie ściągnął, podaje mu login i hasło ale jemu wyskakuje komunikat

"Tych materiałów nie można użyc. Dla tego konta jest już aktywowana następujaca liczba systemów 5. Aby aktywować ten system, należy dezaktywowac inny sysetem"

O co loto ? loguje się poprawnie bo ma zaznaczone przyciski na czerwono pod ikonką gry.

Coś źle kupiłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zakupiłem ostatnio GT5 Prologue w PSS. Po ściągnięciu odpala się wszystko cacy, ale jak chcę żeby kolega sobie ściągnął, podaje mu login i hasło ale jemu wyskakuje komunikat

"Tych materiałów nie można użyc. Dla tego konta jest już aktywowana następujaca liczba systemów 5. Aby aktywować ten system, należy dezaktywowac inny sysetem"

O co loto ? loguje się poprawnie bo ma zaznaczone przyciski na czerwono pod ikonką gry.

Coś źle kupiłem ?

Limit aktywowanych konsol to 5, widocznie konto dałeś już czterem osobom. Żeby kolega pobrał GT5 Prologue, ktoś inny musi deaktywować konto na konsoli.

Coś kiedyś czytałem że GT5P nie da się dzielić, albo nie można grac jednocześnie, nie pamiętam już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×