Skocz do zawartości
Natsu

Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch

Rekomendowane odpowiedzi

Fabuła właśnie pękła.

Teraz clean up.

Gra niespodziewanie w kilku miejscach mnie zaskoczła jak niektóre anime.

Grasz sobie spokojnie, myślisz że wszystko jest rozpracowane i wiesz kto jest kim a tu nagle jeeeeeeeeeeeb i zaczyna się rozkmina o co chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam iść drogą w dół od Yule

Perdida a nie Yule :D

Yule to śnieżna kraina.

 

Co do expienia,to w zamku królowej masz Tokocold.Za zabicie jednego dostajesz 20,000xp

Ja mówię,o tym miejscu.Może Trace miał na myśli inne miejsce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tam expie stwory.

Próbowałem szukać Totoro pod Yule bo mnie zachęciło wspomniane 4 - 6 ale nic nie znalazłem.

W każdym razie zaklęcie "Veil" i jesteśmy w domu. Często pojawia się nie jako główny potwór - tylko w party z Oroboros-cośtam tym wężowatym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok pomyliły mi się wioski xD tak miałem na myśli to miejsce z Totoro ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tam expie stwory.

Próbowałem szukać Totoro pod Yule bo mnie zachęciło wspomniane 4 - 6 ale nic nie znalazłem.

W każdym razie zaklęcie "Veil" i jesteśmy w domu. Często pojawia się nie jako główny potwór - tylko w party z Oroboros-cośtam tym wężowatym.

 

Generalnie to na tym odcinku do Perdidy warto atakować wszystko co się rusza, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czai się Totoro. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nim wyłapałem 99 lvl (z 50ego jak zaczynałem) w 3.5 godziny, troche cheat w sumie gdyż przez ten motyw gdzies masa godzin grindu uleciała ;) i zamiast 120 godzin na liczniku miałem 76 jak zobaczyłem "real" ending po przejściu wszystkich misji dodatkowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu cheat? Jest to element gry. Nie wykorzystujemy żadnego buga czy exploitu. Jeden znajdzie ten sposób inny będzie szukał innych rozwiązań. Gra ma dostarczyć przyjemność. Każdy będzie grał po swojemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle cheat co trick... Potworek jest banalny do ubicia a wychodzi z niego 20x wiecej expa od przeciwników z ostatniej lokacji  ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem czy sobie nie odpuścić platyny ale jeśli jest drugie zakończenie to wskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak Island Closest to Hell z FF8 i Łódź Podwodna z Source z FFVII...niby jest w grze ale mało kto o tym wiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle cheat co trick... Potworek jest banalny do ubicia a wychodzi z niego 20x wiecej expa od przeciwników z ostatniej lokacji  ;)

 

Twórcy świadomie dali taki trick. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy świadomie dali taki trick. ;)

Poważnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile się "nasłuchałem" ochów i achów w temacie tej gry to głowa mała. Teraz jeszcze znajomy o grze zaczął mówić, że musi nadrobić tą zaległość i w końcu kupić Ni No Kuni.

Tak więc wejście na allegro wpisuję tytuł i bach okazja 45zł za slota. Pachniało szfindlem, ale żal nie zaryzykować. No i warto było, gra się już pobiera. Mam nadzieję, że ulegnę klimatowi przed którym się tak dzielnie do tej pory wzbraniałem i przez którego cukierkowość mój umysł nie mógł się przebić. Okaże się w najbliższym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile się "nasłuchałem" ochów i achów w temacie tej gry to głowa mała. Teraz jeszcze znajomy o grze zaczął mówić, że musi nadrobić tą zaległość i w końcu kupić Ni No Kuni.

Tak więc wejście na allegro wpisuję tytuł i bach okazja 45zł za slota. Pachniało szfindlem, ale żal nie zaryzykować. No i warto było, gra się już pobiera. Mam nadzieję, że ulegnę klimatowi przed którym się tak dzielnie do tej pory wzbraniałem i przez którego cukierkowość mój umysł nie mógł się przebić. Okaże się w najbliższym czasie.

 

Tylko wiesz, że zapewne kupiłeś jednorazowe ściągnięcie gry? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz, że zapewne kupiłeś jednorazowe ściągnięcie gry? :sad:

 

No właśnie :(. SmaleC, gdyby jednak nie i chciałbyś po przejściu puścić dalej slota w tej cenie to ustawiam się w kolejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zakupach cyfrowych się nie orientuję, więc wytłumaczcie o co z tym chodzi.

Grę kupiłem, dostałem L/H do konta, gdzie ściągam z listy już pobranych. W aukcji był w sprzedaży tylko jeden egzemplarz. Czyli zwykły share. Sama gra z tego co wiem obecnie chyba kosztuje na PSS 79zł więc też niewiele, ale zawsze to jakaś oszczędność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie zmieni hasła i będziesz mógł się logować na to konto to slota możesz sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile jest w końcu teraz slotów? Jak dobrze pamiętam to zmienili z 5 na 2. Czyli jeśli koleś kupił grę ściągnął u siebie na konsole i ja ściągnąłem u siebie, to nie powinien limit zostać wyczerpany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale wystarczy, że deaktywujesz u siebie na konsoli konto na którym jest kupione NNK i slot się zwalnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czaję. Na zarządzaniu kontem SEN na stronie widzę, że są dwa systemy. Ale jeśli dezaktywuję mój, to nie tracę możliwości grania? Kiedyś tak miałem z flower, gdzie gra się przestała się odpalać.


Sorry za może i oczywiste pytania, ale jakoś nigdy nie śledziłem rozwoju cyfrowej dystrybucji na ps3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tracisz dla tego dezaktywujesz po przejściu jak chcesz sprzedać .

Sposób jest prosty NIGDY nie wystawiaj komentarza delikwentowi od którego kupiłeś slota, trzymaj do końca aż będziesz odsprzedawał .

To jedyna karta przetargowa, albo poda ci passy albo negatyw i cześć - a zmiana pasów to już norma, tyle lat ps3 na rynku a nadal ludzka niewiedza jest poirażająca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w ogóle działa właśnie z tą deaktywacją?

 

Ten sprzedawca zakłada konto (mail + konto SEN), kupuje daną grę (np. Kuni), płaci 79zł ze swojej karty i ile razy on może sprzedać takie sloty? o_O Nigdy nie kupowałem takich slotów, bo nie mam zamiaru płacić za JEDNORAZOWE ściągnięcie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 2 sloty to 2 razy może sprzedać. Ten co kupił może sprzedać następnemu i tak w nieskończoność. Sloty najlepiej kupować od kogoś zaufanego bo jak kupisz od randoma i on po czasie zmieni hasło to już go nie sprzedasz. A i takie wałki się zdarzają, że typy deaktywują wszystkie systemy na koncie  z grą którą zakupiłeś przez strone SEN i jest wtedy pograne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ drk2

 

ale opisałeś standardową procedurę, a goście na aukcjach pchają przecież gry po kosztach bardzo często, oferując np. Bioshock Infinite po niższej cenie, aniżeli zrzutka na dwóch w tradycyjny sposób :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×