Skocz do zawartości
Natsu

Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę Ci spoilerować, dlatego napiszę po prostu: leć z fabułą, w odpowiednim miejscu będzie samouczek :) Opcja łapania pet'ów uaktywnia się we wczesnej fazie gry, tak czy inaczej kilka godzin trzeba pograć. Po za tym wszystkie nowe elementy w tej grze pojawiają się wraz z rozwojem fabuły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam,problem. Przeszedłem samouczek łapania pokemonów i od razu udałem się na pustynię. Problem w tym, ze farmiłem ją pół godziny bez przerwy i ani jednego nie mogłem złapać (w ogóle nie wyświetlały się serduszka itp.) Od czego to zależy? Chciałem ich łapać, ale zanim to nadeszło zabijałem ich... Nie chce przejść całej gry na tych samych pokemonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest losowo ale można podbić szansę na to poprzez wykupienie skilla.

A tak, jeżeli one shootujesz moby to wtedy nie będziesz mógł ich złapać, najczęściej serduszka pojawiają się w near death state.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj na spokojnie i leć z fabułą, pokemony same zaczną wpadać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest losowo ale można podbić szansę na to poprzez wykupienie skilla.

 

A jak nazywa się ten skill? :D

 

 

Graj na spokojnie i leć z fabułą, pokemony same zaczną wpadać.

 

Ja właśnie nie chce kolejnych poksów przydzielanych przez grę, tylko dzikie, które krążą po mapie i które sam mogę złapać.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie daje Ci za free żadne familliary ;D Skill to Jack Of Hearts, tier 3 za merit stamps...jednak zanim go wykupisz to polecam wybrać Jackpot I i II.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o takie mi chodzi, jak się będziesz starał coś złapać to za wała Ci nie wpadnie, w innym wypadku zazwyczaj wpadają, przynajmniej u mnie tak było, leciałem z fabułą i na mapie po drodze wpadały od czasu do czasu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o takie mi chodzi, jak się będziesz starał coś złapać to za wała Ci nie wpadnie, w innym wypadku zazwyczaj wpadają, przynajmniej u mnie tak było, leciałem z fabułą i na mapie po drodze wpadały od czasu do czasu.

 

Prędzej, czy później wszystko jest do złapania - trzeba po prostu pofarmić. Jeśli ktoś jest zainteresowany złapaniem naprawdę fajnego peta to niestety musi sporo pofarmić, chyba że ma wyjątkowe szczęście (mówię tu na przykład o tym smoku na wzgórzach pustyni - zapomniałem nazwy). A jeśli kogoś interesuje platyna to bez farmienia konkretnych pokemonów i na łapaniu tylko przypadkowych zdobyć jej się niestety nie da. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dinoceros...mobek kozak. Jednym atakiem za 1k może nawet wejść.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rozjaśnienie tej kwestii. Akurat te które mnie zainteresowały, już złapałem ;) A powiedzcie mi jeszcze, czym trzeba nakarmić pokemona, aby mógł ewoluować? Bo już mam trzy do przemiany ;) Co prawda mam jakieś kolorowe kule w ekwipunku w dziale karmienia, ale podopieczni nie specjalnie chcą tego przyjąć. Rozumiem, że trzeba mieć jakieś "special treats" czy je się gdzieś zdobywa? A może idzie to kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rozjaśnienie tej kwestii. Akurat te które mnie zainteresowały, już złapałem ;) A powiedzcie mi jeszcze, czym trzeba nakarmić pokemona, aby mógł ewoluować? Bo już mam trzy do przemiany ;) Co prawda mam jakieś kolorowe kule w ekwipunku w dziale karmienia, ale podopieczni nie specjalnie chcą tego przyjąć. Rozumiem, że trzeba mieć jakieś "special treats" czy je się gdzieś zdobywa? A może idzie to kupić?

Są do tego specjalne kamienie (dropy i jumbodropy do ewoluowania do 3 formy) - w większości wypadają w pokonanych przeciwników, kilka można dostać w questach (bodaj od gościa, który każe Ci przynosić do siebie określone familiary), oraz można w późniejszej fazie gry kupić w kasynie, ale są dość drogie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem grać, gra mi się świetnie, denerwuje mnie tylko to, że gdy postacie ze sobą rozmawiają to nie ma głosów tak jak to jest w cutscenkach ale po za tym wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dinoceros...mobek kozak. Jednym atakiem za 1k może nawet wejść.

Trochę to jest głupie nie sądzicie ? dzięki tej bestii gra jest dziecinnie prosta zwłaszcza przy jego obszarowym ataku (nie pamiętam nazwy) a jak masz dwie takie bestie to nie ma słów , he he fakt nikt nikomu nie karze grać tymi mobkami ale kto by się oparł pokusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup, dzięki tej bestii pokonuje się GoTW'a w more less 2 minuty. Przydatne do farmienia rare rzeczy do craftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przepakowany, ale i dosyć ciężko go złapać jeśli się nie ma farta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wrócić do Ni No Kuni po dłuuuugiej przerwie. Poprzednio nie grałem za dużo, stanąłem na jakiejś 11 godzinie, ale "kupka wstydu" nie może wiecznie rosnąć, więc w końcu odpaliłem.

 

Chyba jeszcze nigdy nie czułem się tak zagubiony. :P Powroty do japońskich gier (przynajmniej dla mnie) są bardzo ciężkie...

 

Ale dam radę, dla takiej przygody warto. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam takie pytanie: ile ewolucji mają familiary i mnie, więcej na jakim lvl ona się dokonuje? Najwyższego poksa mam na 35 lvl i ma jedną przemianę dawno już za sobą.

 

I jeszcze jedno. Jak daleko jestem w fabule?

 

Pokonałem tą wielką meduzę w brzuchu matki Dripiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie przed połową ;D 

 

A ewolucji każdy ma tyle samo...dwie podstawowe i dwa najsilniejsze. Z czego familliar może ewoluować tylko trzy razy. Dla każdego familliara jest inny poziom na którym się zmienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wydac hd na ps4:D Albo ta wersje z 3dsa na vite kupilbym zeby ograc jeszcze raz na bank:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz że wersja na nds'a różniła się od tej na ps3 ?XD była pod względem rzucania czarów lepsza ponieważ samemu trzeba było rysować znaki...jakie to było fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem ale mimo to fajnie by bylo w to zagrac na vicie chociaz pewnie by japonii nie opuscilo tak jak wersja z 3dsa. Zostaje nauka japonskiego i kupowanie gier z J ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, od kilku godzin męczę się nad jedną misja poboczną (Erand 51 - chyba) mianowicie mowa o "A Comedy oferrors".; Trzeba farmić slapstick'y z tych czarnych nietoperzy. I jest to o tyle męczące, że farmie, farmie i nadal nic nie upuszczają. Zmieniłem nawet taktykę Swainiowi i nadal nic. Teraz jest  o tyle ciężej, że wszystkie mobki uciekają, więc jak już jakiś się pojawi, to ciężko go dogonić. Też tak długo męczyliście się z tym Erandem? Ja tracę cierpliwość a zależy mi na wykonaniu wszystkich misji pobocznych.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, od kilku godzin męczę się nad jedną misja poboczną (Erand 51 - chyba) mianowicie mowa o "A Comedy oferrors".; Trzeba farmić slapstick'y z tych czarnych nietoperzy. I jest to o tyle męczące, że farmie, farmie i nadal nic nie upuszczają. Zmieniłem nawet taktykę Swainiowi i nadal nic. Teraz jest  o tyle ciężej, że wszystkie mobki uciekają, więc jak już jakiś się pojawi, to ciężko go dogonić. Też tak długo męczyliście się z tym Erandem? Ja tracę cierpliwość a zależy mi na wykonaniu wszystkich misji pobocznych.  

Wróć tam za jakiś czas. Ja w ogóle nie mogłem w tym miejscu znaleźć tych potworków (bodaj nietoperze), po jakimś czasie tam wróciłem i uzbierałem szybciutko.

Nie ma się co spinać z errandami. I tak jeszcze masa nowych się pojawi w Fairytown.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz że wersja na nds'a różniła się od tej na ps3 ?XD była pod względem rzucania czarów lepsza ponieważ samemu trzeba było rysować znaki...jakie to było fajne.

 

Czy Kuni na NDS wyszło w zrozumiałym języku (angielski) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, oficjalnie nie...piracki patch był ale nie wiem jak działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×