Skocz do zawartości
Natsu

Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch

Rekomendowane odpowiedzi

To zacznij od konkretnych tytulow, a nie od popularnej papki.

Black Lagoon

Cowboy Bebop

Monster

Ja do tej list dorzuciłbym Mushishi. Geniusz.

Mam nadzieję, że admini wybaczą mi tego małego offtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Ni No Kuni wersje oryginalną...czyli tą która wyszła na NDS'a a której wersja na PS3 jest portem/rozszerzoną wersją :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciam ciaka ciam ;D

Materiał z dzisiaj niby :) dla wszystkich którzy nie chcą wchodzić na portal...obie części dziennika developerów :)

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dziecinny setup jak dla mnie

Dziecinne? Obejrzyj film "Spirited Away", który dostał dotychczas jako jedyne anime w historii.. filmowego Oscara. To, że coś jest podane w oprawie anime (c-shadingu) nie oznacza, że nie są poruszane poważne tematy - z tego słynie Ghibli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się Bansaiowi chodziło o zbyt dziecinną stylistykę gry, słitaśne tęcze i motylki a nie poruszane w niej tematy :dry:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecinne? Obejrzyj film "Spirited Away", który dostał dotychczas jako jedyne anime w historii.. filmowego Oscara. To, że coś jest podane w oprawie anime (c-shadingu) nie oznacza, że nie są poruszane poważne tematy - z tego słynie Ghibli.

Jak obejrzałem tę bajkę i nie rozumiem dlaczego dostała tego oskara, oglądając ją myślałem, że będę pierwszym przypadkiem śmierci z nudów. Poza tym oscary są jak dla mnie bezwartościową nagrodą i nie świadczą o jakości gry.

A tak jak Bansai uważam, że oprawa jest nie do przebicia dla niektórych umysłów. Ja też porzucam grę ze względu na oprawę. Chociaż od technicznej strony uważam ją za świetnie wykonaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ostatni klasyczny JRPG w tym wymierającym gatunku .

Mam gdzieś że podchodzi pod pokemony mam gdzieś że sterujemy 13 latkiem .

To kawał cholernie dobrego jrpg ze wszystkimi smaczkami jak za starych dobrych czasów a nie popłuczyny wzorowane na popularnych tasiemcach vide Fantasy Creed 13-3 (o zgrozo )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca wymierającym...co po prostu wymierającym na głównej rodzinie konsol sony...na NDS'a wyszło wiele zacnych klasycznych jRpg'ów...ale wiadomo NDS był niszowym handheldem i przegrywał z wielkimi konsolami od mikromiękkich i soniacza ( jeżeli chodzi o sprzedaż )...mimo wszystko jak ktoś chce jrpg z krwi i kości to powinien kierować się w strone NDS'a/3DS'a albo PSX/PS2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS niszowym hangheldem powiadasz? Wiki podaje 152.50 mln sztuk globalnie do września 2012 :whistling:. Duże konsole mogą se pomarzyć o takiej sprzedarzy. DS ma dużo jrpg tyle tylko, że samo granie na handheldzie =/= granie na stationarce. Ma swój urok ale to nie jest to. To tak jak słuchanie muzy na mp3 w tramwaju i na wypasionym sprzęcie HI- FI w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo jak ktoś jest "dzieckiem coda" i szuka eyegazmów z powodu grafiki to nie powinien się nawet zbliżać do konsolki Nintendo...ale jak nakłada się nacisk na fabułę to jak najbardziej powinno sie miec nds'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o preferencje gatunkowe tylko o to, że granie na DSie jakoś tak nie wciąga i nie daje takiego funu jak duża konsola. Kiedyś grałem w FF3 i 4 na PSXie i grało mi się super a rimejków tych gier na DSie mimo odświeżonej grafy jakoś nie dałem rady do tej pory poprzechodzić bo czegoś mi brakuje. Z kilkudziesięciu jrpg w jakie grałem na DSie tylko kilka mnie wciągnęło na tyle żeby przejść do końca, większość jest taka jakaś drewniana. Nie wiem, może zajawki nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo jak ktoś jest "dzieckiem coda" i szuka eyegazmów z powodu grafiki to nie powinien się nawet zbliżać do konsolki Nintendo...ale jak nakłada się nacisk na fabułę to jak najbardziej powinno sie miec nds'a...

Dla mnie granie na NDS/PSP wywołuje odczucia grania na komórce, czyli w produkt gorszy (nie chodzi o grafikę, lecz merytorycznie) od gier na konsole stacjonarne. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo i jestem w szoku. Jest to pierwszy jrpg ever, który mi się podoba, gra trafia na moją listę must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A premiera coraz bliżej :)

Ja już preorder mam złożony i czekam na paczkę :)

Bierzesz kolekcjonerkę czy podstawkę ?

523888_455706857782518_1191371484_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A premiera coraz bliżej :)

Ja już preorder mam złożony i czekam na paczkę :)

Bierzesz kolekcjonerkę czy podstawkę ?

Wiem, że to nie do mnie pytanie, ale co tam...

Ogólnie się zastanawiam. Chciałbym kolekcjonerkę, ale nie wiem czy warto wydać dodatkowe 200zł na księgę czarów i pluszaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castiel to zależy czy chcesz kupić za połowe ceny z muve.pl czy nie...ja niestety biorę podstawkę ponieważ nie będę miał aż tyle kasy żeby kupić kolekcjonerkę...

Ale ogólnie warto brać kolekcjonerkę poniewaz z tego co widziałem to ta książka jest całkiem pokaźna i b.dobrze zrobiona...no chyba że nie kręci Cię takie zbieranie gadżetów to wtedy nie warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace jak to za połowę z muve? chodzi Ci o tę zniżkę 50%? to chyba nie obejmuje kolekcjonerek

ooo na muve jest za 319zł,ale i tak już niedostępna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o muve chodzi...mogłem dokładniej napisać że podstawkę za połowę ceny xD Wtedy wychodzi równe 120zł za grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę podstawkę, nigdy nie kupuję kolekcjonerek, imo strata kasy. A kod na muve.pl można wykorzystać tylko jeden? Ja już swój zużyłem na Tekken TT2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep...ten -50% tylko raz na konto/adres...ale te -20% ile się chce ponieważ je kupujesz za punkty z KG...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w kooekcjonerki zwykle wylane ale sam nie wiem dlaczego tym razem wiem ze pluszak bedzie moj ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupuje kolekcjonerek ba żadko kiedy kupuję gry w folii (chyba tylko dj hero 2 i FF 13-2 (przypadkiem w dobrej cenie) )

Ta podstawka strasznie droga :/ miałem brac na premierę ale za 240zł na pewno nie kupię .

Zwłaszcza że odsprzedaję gry po przejściu i bym był pare ładnych zł w plecy .

Skąd wziąć tą zniżke - 50% ?!

120 to biore wa bank .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wartość gry ma znaczenie ?

Bo jak nie to bym kupił jakąś tanią gierkę za 70 zł co nie grałem i pchnął później za 5 dych no ale kodzik by był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×