Skocz do zawartości
domall

Wyłączanie / Włączanie / Restart / Zawieszanie Się Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... Jako że mamy w domu 2 ps 3 to jakoś żyłem z bratem w zgodzie ... Skończyło się to ... ;/ Brat cały czas okupuję moją konsolę z powodu zepsucia się jego konsoli. Mianowicie jest problem taki że konsola nie chce się uruchamiać przyciskiem na konsoli ani na padzie. Uruchamia się jedynie przy wkładaniu płyty do czytnika ... Wiem że to głupi problem ale nikt nie chce mieć zepsutej konsoli więc ja też Jego nie wezmę (kto wie co się później stanie) ... Rozkręcił bym konsolę ale brat w żadnym wypadku nie pozwala rozkręcać swojej konsoli pod pretekstem że zepsuję ją bardziej ... Konsola była zakupiona w USA więc gwarancji już nie ma .... Numer seryjny kosnoli To CECHA01

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co to może być... Przywróć ustawienia fabryczne w konsoli, zresetuje pada, no i wyczyść przyciski na konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywrócenie ustawień może być dobrym pomysłem, bo jednak nie działa włączanie dwoma, całkowicie innymi sposobami, które ze sobą nic wspólnego nie mają, więc może coś da, różne myki już widziałem z PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to że to robiłem ... Nawet jeżeli przycisk na konsoli jest zamulony to przecież powinno działać na padzie. ... Proszę O Pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyłączyć konsolke na padzie możesz?

A i jeszcze jedno a konsola przestała się może włanczać po update softu? a jaka w niej wogóle est wersja softu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest system na PS3? 2.40 czy nowszy? Bo z 2.40 były różnorakie problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.45....

Ja Jego Konsolę tylko raz updatowałem ... Więc nie wiem w czym problem ... A Gówniarz całymi dniami gra w GTA 4 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na forum to 2.5 na 60 gb jest jeszcze bardziej awaryjne więc się troszku boję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co do tej awaryjności ja mam 60gb i wszystko poszlo w 100% bez przeszkód mi się wydaje że ci ludzie którzy mieli problemy z instalacją nowego softa na swoich 60gb mieli poprostu pecha i że to właśnie 60 to tylko czysty przypadek ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Polsce ale nie mam pojęcia czy to ma coś do żeczy poprostu za krótko się intersuje ps3 to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mówię tak: Restore PS3 System z Full Formatem, wyczyść ją odkurzaczem i wszystko powinno śmigać.

To pomaga zawsze w 99% !! (nie licząc uszkodzeń mech. itp. itd )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh będe wiedział na przyszłość jak się zająć swoją czarnula gdy coś klęknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie czyli czy można spokojnie wyłączać maszynę z płytą w napędzie czy raczej zawsze wyciągać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, ty sie uwsteczniasz? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak w temacie czyli czy można spokojnie wyłączać maszynę z płytą w napędzie czy raczej zawsze wyciągać?

Ja zawsze zostawiam bo mi sie nie chce z fotela nigdy wstawać robiłem tak z każdą swoją konsolą i nic mi się nigdy nie działo. Z ps3 robię tak już od chyba 3 miesięcy i wszystko gra. Także domyślam się że to w niczym nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytę wyciągaj tylko w momentach,kiedy przemieszczasz gdzieś konsolę,tak na wszelki wypadek Ja tego kiedyś nie zrobiłem w 360-tce i Forza 2 poszła w zapomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Płytę wyciągaj tylko w momentach,kiedy przemieszczasz gdzieś konsolę,tak na wszelki wypadek Ja tego kiedyś nie zrobiłem w 360-tce i Forza 2 poszła w zapomnienie

Ale musiałeś mieć konsole włączoną żeby tak się stało. Gdy kupujesz x360 na klapce od dvd masz naklejke żeby nie ruszać konsolki podczas pracy... Jak by była wyłączona to na pewno by się nic z nią nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie PS3 jak sie wylaczona to jest glodna, wiadomo... jak wlaczona to je prad, a jak nie, to zje plyte jak jest w srodku, lepiej wyjmij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale musiałeś mieć konsole włączoną żeby tak się stało. Gdy kupujesz x360 na klapce od dvd masz naklejke żeby nie ruszać konsolki podczas pracy... Jak by była wyłączona to na pewno by się nic z nią nie stało.

Ja nie posiadam "iksa", ale znajomy ma.

Raz zabrał go ze sobą do mnie, żeby ściągnąć jakieś demka, itd.(kolega nie ma dostępu do net'a).

Zabierając konsolę, zapomniał wyjąć płytę z Gears Of War... Napiszę tylko, że już nie dało się w tę grę więcej grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×