Skocz do zawartości
domall

Wyłączanie / Włączanie / Restart / Zawieszanie Się Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie posiadam "iksa", ale znajomy ma.

Raz zabrał go ze sobą do mnie, żeby ściągnąć jakieś demka, itd.(kolega nie ma dostępu do net'a).

Zabierając konsolę, zapomniał wyjąć płytę z Gears Of War... Napiszę tylko, że już nie dało się w tę grę więcej grać

Jak się rzuca konsolą po drodze to potem tak się dzieje

Sorki za OT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A piszą wszędzie żeby nie przenosić konsoli jak jest płyta w środku... Nie offtopując nic Ci się z konsolą nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie byla wina faktu zostawienia plyty w srodku. Albo kolega bardzo sie postaral, zeby cos sie popsulo, albo jakis inny przypadek losowy. Ale jak juz ktos wspomnial, bron Boze machac konsola jesli plyta w srodku sie kreci. Moze slyszeliscie kiedys o zyroskopie. Na plyte w sordku dzialaja podobne sily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się rzuca konsolą po drodze to potem tak się dzieje

No konsola została raczej bezpiecznie przewieziona

Co do pozostawiania płyty w PS3 - konsolę mam od maja br. Od samego początku płyty zostają w czytniku, gdy ją wyłączam. Do tej pory(odpukać) ani jedna płyta nie została porysowana.

Nie jestem za to pewien, jak wyglądałoby to, gdybym ją gdzieś przenosił z płytą wewnątrz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak w temacie czyli czy można spokojnie wyłączać maszynę z płytą w napędzie czy raczej zawsze wyciągać?

Zawsze wyciagac!!! Odpalic defragmentacje dysku i program antywirusowy, wytykac wszystkie kable, przemyc spirytusem koncowki, wypolerowac obudowe a konsole umiescic conajmniej na wysokosci 2.90 cm. Jesli masz za niskie mieszkanie to dni twojej konsoli niestety sa policzone... ale co za problem mozesz kupic wyzsze mieszkanie. Aha i najwazniejsze, w pomieszczeniu musi byc mieszanka tlenu i azotu w stosunku co najmniej 40/60

Ja tak robie codziennie i chodzi jak nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze wyciagac!!! Odpalic defragmentacje dysku i program antywirusowy, wytykac wszystkie kable, przemyc spirytusem koncowki, wypolerowac obudowe a konsole umiescic conajmniej na wysokosci 2.90 cm. Jesli masz za niskie mieszkanie to dni twojej konsoli niestety sa policzone... ale co za problem mozesz kupic wyzsze mieszkanie. Aha i najwazniejsze, w pomieszczeniu musi byc mieszanka tlenu i azotu w stosunku co najmniej 40/60

Ja tak robie codziennie i chodzi jak nowa...

Nie wspomniałeś jeszcze o chłodzeniu i powierzchni, na której powinna stać konsola...

Ja wiem, że pytania majora są coraz bardziej... bez sensu(delikatnie mówiąc). Ale człowiek uczy się przez całe życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wspomniałeś jeszcze o chłodzeniu i powierzchni, na której powinna stać konsola...

Nie no bez przesady... chyba kazdy wie ze PS3 musi stac na stoliku z nielakierowanego drewna hebanowego i oblozone workami z cieklym azotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra może i bez sensu ale thx za odpowiedzi, bo co chwila wyciaganie i wkladanie plytki na nowo jest nudne jak sie gra w to samo caly czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole nie zostawiac plytek w srodku. Nigdy tak nie robilem i nie bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie ma co latać ciągle po tą płytkę gdyby konsola nie mogła stać z płytką to by przy wyłączeniu ją wysuwała - ale każdy robi tak jak uważa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu Major... jak zostawisz płytkę w konsoli, konsoli nie ruszasz i stoi ciągle w 1 miejscu nic się nie stanie.

Tylko jak konsolę przenosisz, to wyjmij płytki na wszelki wypadek.

Zresztą, mam dla ciebie stronę idealnie dla ciebie, tam znajdziesz wszelkie odpowiedzi: Klik !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gdy gram w fife 09 na 2 pady gram mi sie zawiesza:/ wczesniej było wszystko ok gra zawiesza mi sie w momencie kiedy druga osoba która gra nacisnie jakis przycisk od pada miał ktoś podobny problem? moze wiecie jak to naprawic. Mam demo pes 09 i gra sie nie zacina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń pliki gry z zakładki Game Data, i zainstaluj je na nowo.

Jak nie pomoże, to zrób Restore Default Settings.

A jak to nie pomoże - Restore PS3 System z Full Format.

A jak to nie pomoże, to już nic nie zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gram sobie w assassins creeda i gdy go włącze za pierwszym razem to po jakims czasie altair i cale otoczenie stoi w miejscu moge tylko ruszac kamerą i wyjsc do menu PS gdy wychodze do menu PS i chce wylaczyc assassina to PS3 mi sie restartuje potem znowu włanczam gre i gram normalnie . czy takie zachowanie zdarza sie na ps? czy mam sie spodziewac jakies awari w bliskej przyszlości????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie takie (i jeszcze pare innych) zdarza się tylko w Assassins Creed.

Dość głośna sprawa była na temat wielu bugów w tej grze, konie biegające po ścianach, itp :)

Nie masz się czego obawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem że po włączeniu gry a dokładnie ARMY OF TWO, lub Pro Street (rzadziej się to zdarza) podczas grania konsola się zawiesza i na nic nie reaguje.

Jak przeprowadzić przywracanie ustawień fabrycznych żeby nie utracić save-y??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to przywracanie ustawien fabrycznych nie kasuje nic z dysku, a jedynie zmienia ustawienia konsoli. A jak to zrobic to albo poczytac w instrukcji konsoli, albo poszperac w XMB, bo na prawde nie ciezko to znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz w system settings i tam masz format ,format nic nie kasuje tylko przywraca fabryczne ustawienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wchodzisz w system settings i tam masz format ,format nic nie kasuje tylko przywraca fabryczne ustawienia

O boże.... Jak masz pisać takie bzdury to lepiej dwa razy pomyśl, bo możesz człowiekowi wyrządzić krzywdę.

Co do przywrócenia ustawień fabrycznych:

Settings-->System Settings-->Restore Default Settings

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O boże.... Jak masz pisać takie bzdury to lepiej dwa razy pomyśl, bo możesz człowiekowi wyrządzić krzywdę.

Co do przywrócenia ustawień fabrycznych:

Settings-->System Settings-->Restore Default Settings

To już zrobiłęm, lecz nic nie pomogło. Konsola dalej się wiesza podczas gry.

Chcę wykonać pełen format i przywrócić cały system od nowa. Jak się do tego zabrać żeby nie skasować savy gier??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tylko na tych grach się zawiesza ? Bo to może być problem z ich złą optymalizacją - mnie niektóre dema regularnie się zawieszają. Może nie ściągnąłeś jakiś patchy ? Może na początku popróbuj usunąć wszystko związane z tymi grami z HDD, a później dopiero myśl o radykalnych rozwiązaniach, jak format...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×