Skocz do zawartości
domall

Wyłączanie / Włączanie / Restart / Zawieszanie Się Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdz w zakladke gier, poszukaj "Game data utility" (albo cos w ten desen) i poszukaj plikow instalacyjnych gier, ktore ci sie wieszaja. Potem trojkacik i Delete. Gra moze bedzie wymagala ponownej instalacji, ale jest cien szansy ze rozwiaze to problem. Jezeli gra ma tez sciagniete jakies dodatki, to proponuje usunac WSZYSTKO co jest z danym tytulem zwiazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już zrobiłęm, lecz nic nie pomogło. Konsola dalej się wiesza podczas gry.

Chcę wykonać pełen format i przywrócić cały system od nowa. Jak się do tego zabrać żeby nie skasować savy gier??

To moze ja ci odpisze, nie da sie przywrocic calego systemu od nowa nie kasuja saveow, polecam zgrac je sobie na pendrive'a czy cos takiego i dopiero potem format.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem. Konsola wiesza mi się tuż po załączeniu. Wyskakują te napisy SONY i po chwili zawiesza się konsola. Doradzono mi, abym zresetował system wchodząc do recovery menu, jednak tutaj pojawia się kolejny problem, gdyż nie mogę do tego menu wejść, mimo iż postępuje zgodnie z poleceniami (na youtube są nawet filmiki dotyczące wejścia do tego menu). Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc, będę wdzięczny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recovery Menu dostępne jest w sofcie od 2.50, jeśli nie posiadasz tego softu to wyciągnij dysk i sformatuj go po PC najlepiej TYM programem, jeśli to nie pomaga to może być problem z płyta główna u mnie zawieszała się na starcie jak pojawiały się fale ale sprawna reka z HOT Airem i konsolka działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z moją PS3.Otóż od pewnego czasu zaczęła się zawieszać.Pierwsze zwiechy zaczęły się kiedy grałem w Killzone 2 .Następnie dokonałem zakupu gry Assassin's Creed i tam potrafiła w ciągu godziny zwiesić się pięć razy.Niedawno kupiłem sobie inFamous i tam także się zwiesza.Problem mam tylko z tymi trzema grami,więc nie jest to wina napędu.Konsola jak na ten czas nie jest podłączona do internetu.Nie mam pojęcia co jest przyczyną zawieszania się konsoli. Proszę o szybką odpowiedz i poradę.Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mam problem z moją PS3.Otóż od pewnego czasu zaczęła się zawieszać.Pierwsze zwiechy zaczęły się kiedy grałem w Killzone 2 .Następnie dokonałem zakupu gry Assassin's Creed i tam potrafiła w ciągu godziny zwiesić się pięć razy.Niedawno kupiłem sobie inFamous i tam także się zwiesza.Problem mam tylko z tymi trzema grami,więc nie jest to wina napędu.Konsola jak na ten czas nie jest podłączona do internetu.Nie mam pojęcia co jest przyczyną zawieszania się konsoli. Proszę o szybką odpowiedz i poradę.Z góry dziękuję.

To dziwne jak mam swoją Plejke 2 lata i zawiesiła sie ze 3 razy.

Ściągni update ,może pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może "Fan test" pomożę :biggrin: troche kurzu weszło i ściny łapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Assasina to nic szczególnego mi tez się na niej zawieszała konsola poprostu gra wiesza cały system a co do reszty gier to może tylko sporadyczne zawieszki nie wiem bo nie grałem :D maiłem tylko Assasina pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Assasina to nic szczególnego mi tez się na niej zawieszała konsola poprostu gra wiesza cały system a co do reszty gier to może tylko sporadyczne zawieszki nie wiem bo nie grałem :D maiłem tylko Assasina pozdrawiam

a żadna łatka tego nie poprawila ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"m@jk"

A "COD4" chodzi dobrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiechy w AC to nie powod do serwisowania konsoli, a do wymiany gry na inna :) Za to niepokoja mnie zwiechy w KZ i InFamous, bo na mojej 60-tce te gry chodzily przez dlugie godziny i nie wiem czy zaliczyly chociaz jedna zwieszke. Jednak ciagle nie jestem przekonany czy to usterka konsoli. Pamietajcie, ze serwis moze wyjsc na gorsze. Dostanie sie po 3 miesiacach jakas odnowiana konsole ktora siedziala w betoniarce albo innej popielniczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałem o "COD 4" bo ta gra troche więcej od innych obciaża konsole.

Jeżeli do damy do tego zwiechy przy "Killzone 2" i "InFamous" to problem jest raczej z płytą główną

Proponuje serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wspomniałem o "COD 4" bo ta gra troche więcej od innych obciaża konsole.

Jeżeli do damy do tego zwiechy przy "Killzone 2" i "InFamous" to problem jest raczej z płytą główną

Proponuje serwis

Mi Killzone 2 zawiesił się tylko kilka razy w sieci a InFamous dwa razy od tak w czasie gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś napisać jasno czy 'AssAssyn' się wiesza, i czy wyszły do niego patche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi konsola chodziła idelanie aż zrobiłem ten cudowny "fan test", miałem pare razy zwiechy, dopiero użyłem odkurzacza to pomoglo. Jak nie kurz to cos z konsolą nie tak :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Assasin zawiesza konsole nie wiem czy jest jakas łatka do tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wiesza się KZ2, zaczeło się od pierwszego patcha (przed patchem długie godziny i nic, a później nie da się grać). Reszta gier się nie wiesza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy zaczęła mi się zawieszać to po czasie padł mi laser :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wieszał Bad Company, ale to bardzo rzadko... Teraz nie wiem, bo nie gram aktualnie w tą grę.

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o AC to wiem że się ścina i dużo od mojej konsoli nie wymagam...A jeżeli chodzi o FunFanTest to robiłem go już parę razy i nic to nie pomogło.Jak natenczas nie chcę dawać konsoli do serwisu ponieważ wiem ze mogę jej nie wiedzieć z jakieś 2-3 miechy;/.No i jeszcze powiem że nie ściągam na bieżąco żadnych patchy,ani nowych firmware.A co do COD4 to niegrałem w niego na mojej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem co mam o tym myśleć. Mam konsolę w wersji 80gb. Czasami zdarza mi się, że konsola mi się zawiesza. Raz kiedyś, kiedy neta podłączyłem do PS3 to po prostu przy chodzeniu po necie konsola się zawiesiła. Inny przypadek, raz kiedyś, jak grałem w Call Of Duty World Of War przez neta, to wyszedłem ze serwera do menu gry i po prostu gra się zawiesiła. No i ostatni przypadek, dwa razy zawiesiła mi się konsola, gdy wychodziłem z gry Inferno Pool. Czarne tło, konsola zrobiła dwa razy "pi-pi" i musiałem ręcznie konsole wyłączyć ;p. Moje pytanie brzmi, czy coś z konsolą jest nie tak, czy to po prostu czysty przypadek? Tak po za tym to z konsolą wszystko jest ok. Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem co mam o tym myśleć. Mam konsolę w wersji 80gb. Czasami zdarza mi się, że konsola mi się zawiesza. Raz kiedyś, kiedy neta podłączyłem do PS3 to po prostu przy chodzeniu po necie konsola się zawiesiła. Inny przypadek, raz kiedyś, jak grałem w Call Of Duty World Of War przez neta, to wyszedłem ze serwera do menu gry i po prostu gra się zawiesiła. No i ostatni przypadek, dwa razy zawiesiła mi się konsola, gdy wychodziłem z gry Inferno Pool. Czarne tło, konsola zrobiła dwa razy "pi-pi" i musiałem ręcznie konsole wyłączyć ;p. Moje pytanie brzmi, czy coś z konsolą jest nie tak, czy to po prostu czysty przypadek? Tak po za tym to z konsolą wszystko jest ok. Dziękuję za odpowiedź

nie przejmuj sie mi tes sie zdarza ze przy przeglądaniu stron sie zawiesi. ale to sporadycznie..

zaden sprzet nie jeste niezawodny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem jakieś pół godziny w Motorstorm PR. nagle konsola się wyłączyła. Żadnych napisów ostrzegawczych, nic. Nawet chłodzenie nie włączyło II biegu. tak samo miałem gdy grałem w FIFA09. Czy ktoś wie co jest tego przyczyna? Proszę o pomoc. Konsola ma wokół siebie sporo miejsca, więc wentylacja jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wygląda to na problem z zasilaczem. Jeśli konsola jest na gwarancji to sprawa jest prosta. Gorzej jeśli gwarancja się skończyła. Nie piszesz też czy zdarzyło ci się to dwa razy z rzędu czy w jakimś odstępie czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×