Skocz do zawartości
ONE

Alice: Madness Returns

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, czy w grze Alice: Madness Returns jest dostępna w menu głównym grywalna część 1 czy jest tylko i wyłącznie w wersji kodu? Oglądałem filmik na youtube i tam recenzent chodził po menu gry i widziałem opcję American McGee's Alice, tyle tylko, że nie wiem czy to była wersja PS3, Xbox czy PC. Jak jest z wersją na PlayStation?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakies walkthrough, gdzie koles zbiera wszystkie ukryte przedmioty?, bo szukam na youtube i nie moge znalezc nic konkretnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ta gra ma frustrująco trudne elementy platformowe. Prawda to jest? Bo zastanawiam się nad jej zakupem, ale nie lubię gier, które że tak to nazwę ,,oszukują" z poziomem trudności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ta gra ma frustrująco trudne elementy platformowe. Prawda to jest? Bo zastanawiam się nad jej zakupem, ale nie lubię gier, które że tak to nazwę ,,oszukują" z poziomem trudności :)

Zakupiłem tą gierkę mojej dziewczynie, pograłem w nią osobiście troszkę na początku z ponad godzinkę, a potem tylko się przyglądałem i powiem Ci, że same elementy platformowe typu doskoczenie gdzieś, podfrunięcie, dolatywanie, czy tym podobne sprawy nie są zbyt trudne, bardziej idzie się wściec przy bezpośrednich starciach z przeciwnikami na poziomie hard, troszeczkę niecenzuralnych słówek padło z ust mojej kobitki :) Jak Ona skończy grać, to ja się zabieram za ten tytuł, naprawdę jest wart uwagi, a psychoklimacik daje radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ta gra ma frustrująco trudne elementy platformowe. Prawda to jest? Bo zastanawiam się nad jej zakupem, ale nie lubię gier, które że tak to nazwę ,,oszukują" z poziomem trudności :)

Czesto sie spada, ale nie ma tragedii. Dosc czesto lamiglowki sa bardzo proste, moznaby powiedziec, ze czasami az za proste i dlatego czesto kombinowalem, a rozwiazanie okazywalo sie duzo prostsze.

Gra jest chora, ale klimat jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu skończyłem Alice:M.R. i coż...faktycznie klimat,chore lokacje,przeciwnicy,czasem coś jak ze starych platformówek..Bardzo miłe zaskoczenie.W dodatku czeka jeszcze kod do poprzedniej części,ale chyba musi poczekać,bo teraz na rozkładówce mam Castlevania:L.O.S., Two Worlds2,Shadows of the Damned.Podsumowując,jak ktoś ma wątpliwości,niech się nie obawia,tylko bierze grę,bo zacna,warta,w dodatku solidnie długa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×