Skocz do zawartości
ONE

Alice: Madness Returns

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jestem bardzo ciekaw tego, jak wyjdzie im ta gra. Na bank ją kupię, ale dopiero jak stanieje (od początku tak planowałem zrobić), bo jedynka sterowaniem potrafiła nieźle człowieka zirytować.

EDIT:

http://www.youtube.com/watch?v=9CwA5qt16LE&feature=player_embedded

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to będzie zakup obowiązkowy. Jedynka była świetna, a teraz może być tylko lepiej :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokie miejsce na liście moich "must buy'ów". Oby jak najwięcej psychodeli i porytych patentów, rozbudowane sekcje platformowe też bardzo mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze oceny mocno przeciętne. Około 65% i tyle dał np. IGN

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/alice-madness-returns/critic-reviews

http://www.gamerankings.com/ps3/958268-alice-madness-returns/index.html

Recenzje jak na razie dużo gorsze od 1 części. Jak dla mnie to nie gra za 200 zł, ale jak stanieje chętnie bym pograł w coś takiego :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje jak na razie dużo gorsze od 1 części. Jak dla mnie to nie gra za 200 zł, ale jak stanieje chętnie bym pograł w coś takiego :rolleyes:

Na to by chyba wychodziło. Spodziewałem się czegoś znacznie lepszego, ale ze względu na klimat i pewne elementy gameplay'u i tak tej gry sobie nie odpuszczę. Mimo wszystko w czasach królowania bezmyślnych, pozbawionych ikry shooterów druga Alicja wciąż wydaje się być bardzo smacznym rodzynkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje nie są najlepsze :/

Zastanawiam się tylko od kogo kupić tą grę, bo jak na obecną chwilę to żadnego dobrego sprzedawcy na allegro nie widzę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia ocen trochę się podniosła, 71 na metacritic; user score 8,0 więc jest przyzwoicie. Jak tylko cena spadnie poniżej 100zł - kupuję.

Ktoś już ma swój egzemplarz? Jakie wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje podniecenie tym tytułem z deko opadło, ale ochota na zagranie wciąż się trzyma. Pozostaje czekać aż cena osiągnie akceptowalny poziom.

Edytowane przez Say

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem że możecie śmiało inwestować w nową Alicję, zwłaszcza jeśli pasował wam klimat jedynki (która btw dostępna jest jako bonusowe dlc xP). Gra ma bardzo artystyczną oprawę, psychodela świata przedstawionego jest ostra jak nóż głównej bohaterki, wprowadzono też parę ciekawych rozwiązań do samego gameplayu (min. zmniejszanie się w dowolnym momencie czy ulepszanie uzbrojenia za które płacimy uzbieranymi... zębami...). Nie będę wam tu spoilerował fabułą, ale możecie liczyć na spotkania ze starymi znajomymi, z uroczym anorektycznym kociakiem na czele ;P Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale po mniej więcej trzech godzinach z nowym dziełem Americana mcGee jestem pod sporym wrażeniem. Choć z góry uprzedzam że to zdecydowanie nie jest gra dla wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki macie sposób na walkę z tymi ziomkami z tarczą w pierwszym rozdziale? z jednym daję sobie radę normalnie, wiem że trzeba ich z zaskoczenia brać: R1 i cios, ale z 2-3 i tak nie daje rady;/

Edit: nie ważne:)

Edytowane przez lopi89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę oczywiście kupiłam i szczerze mówiąc jestem troszkę rozczarowana. Zbieram i walczę.....nic więcej się nie dzieje. Miałam nadzieję że będą jakieś zagadki do rozwiązywania. Ogólna moja ocena gry jest słabiutka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lopi89, w momencie ataku akcja gry zwalnia, robisz unik i koleś wbija się w ziemię. Wtedy masz czas na atak.

Vanesca, daj tej grze trochę czasu, dość szybko się rozwija, pierwsze rozdziały mają za zadanie raczej budowanie klimatu i wprowadzenie w świat. Jak pisałem nie jest to gra dla wszystkich, ponieważ zastosowano sporo oldschoolowych rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hebini miałeś rację. Gra się rozkręciła i jest coraz ciekawsza :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem już na czwartym chapterze, i powiem Ci że ten tytuł wciąż mnie zaskakuje ^^ A z ciekawości dokąd już dobrnęłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagaliście pierwszą część??? jak się ogólnie gra??

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę próbowałem grać w jedynkę na PC, ale dosyć szybko się znużyłem. Czas niestety nie oszczędził tej produkcji - o ile grafikę można jeszcze spokojnie przeboleć, tak gameplay potrafi mocno zirytować i zniechęcić (bardzo niedopracowana walka, sztywne elementy platformowe). Poza tym liczyłem na ciut poważniejszy klimat i większą psychodelę. Mimo wszystko dam grze jeszcze jedną szansę, może akurat się przekonam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero jestem na 2 chapterze, ze względu na brak czasu :/

Ogólnie gra jest świetna i na pewno jej nie sprzedam po przejściu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś limit czasowy do ściągnięcia jedynki czy nie ma? Grę na pewno kupię ale niech trochę stanieje, zresztą i tak póki co mam w co grać. Ale o Alicji nie zapomnę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planowałem zakupić odrazu z kupnem ps3 (mam od 3 dni) ale po ocenach zdecydowalem ze poczekam az stanieje :)

W sumie na gry-online jednka ma 6/10 a ta nowsza 7,5/10 a wiec nie jest tak zle chyba ;) Jak by byla PL to bym premiere kupil a tak lipa :(

Edytowane przez Miedziany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam grę pełną gębą. Ma świetny klimat i często ciężki,czarny humor.

Na pewno nie jest to gra dla każdego,ale czuć i widać, że twórcy mają skopaną psychikę i niekończące się pokłady wyobraźni ;)

Po świetnej jedynce nie mogłem sobie wyobrazić lepszej kontynuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem nowy numer CD-ACTION i patrze a tam recenzja Alicji myśle sobie ''hmmm pewnie będzie coś w okolicach 6.5,7,7.5 a tam miłe zaskoczenie i ocena 9 a więc gra nie może być aż taka słaba ^^ Ja w poniedziałek kupuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś limit czasowy do ściągnięcia jedynki czy nie ma? Grę na pewno kupię ale niech trochę stanieje, zresztą i tak póki co mam w co grać. Ale o Alicji nie zapomnę. :)

Tak, jest. Kod do wpisania w PSS wygasa 31 grudnia roku 2021, więc sądzę, że spokojnie zdążysz. xDD

Moim zdaniem gra jest GENIALNA. sweat.gif Pobrałem już pierwszą część, ważyła tylko 946 MB, ale jakoś nie mogę się do niej przekonać. Co innego było z sequelem - trochę pograłem i poczułem miłość. Niesamowity klimat. pinch.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jedno pytanie jako że jestem na kupnie Alice to jak to jest z tą grafiką. Nie oczekuje cudów bo jednak klimat na pierwszym miejscu ale czy nazwijmy to są "kanciaste" tekstury w grze to znaczy przykladowo przyjrzę się bliżej pagórkowi czy jakiejś ścianie a tam tekstury z czasów ps2. ?. Grę i tak pasuje kupić ale wolę wiedzieć czego się spodziewać a gameplay z youtube to jednak nie to co żywa opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy aby wbić sobie pucharek za przejście gry na nightmare to muszę grać od nowa? Gdzieś wyczytałem, że można to ominąć.

Ok zaryzykowałem i rzeczywiście działa. Nightmare w 15 minut :D I platyna jest.

Gierka bardzo fajna. Klimatyczna. Co prawda, graficznie jest słabo, ale za to poziom artystyczny leveli daję rade (ktoś ostro musiał przypalać projektując je).

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, pomyliłem

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×