Skocz do zawartości
arab

News

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Japonia ostatecznie dostała MotorStorm Online Pack!

Sony Computer Entertaimenent Japan, poinformowało, że 20 czerwca pojawi się na japońskim Store MotorStorm Online Pack. Będzie on umożliwiał grę w sieci, w grę MotorStorm przeznaczoną na rynek japoński. Jak wiemy takowa nie umożliwiała zabawy multiplayer, i użytkownicy tej, że wersji mogli się czuć pokrzywdzeni, ale już tak nie jest! Od teraz możemy zacząć jeżdzić ze "skośnookimi"! Pack będzie wymagał 542 mb wolnej przestrzeni na HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tekken 6- nowa postać oraz skany z japońskiego magazynu Famitsu

Niejaki użytkownik NeoGAF, neo46 zrobił 2 skany japońskiego magazynu o grach Video, Famitsu. Po obrazkach, które możemy na nich zobaczyć, gra wygląda bardzo dobrze! Nasze oko zapewne na 1 skanie przyciąga matador, który najprawdopodobniej będzie tą nową postacią, ale dokładnie nie znamy, żadnych szczegółów o nim.

7f1c13521c444b2fm.jpg ac152e6252442fb4m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość emir
Bioshock na PS3?

Wszystko wskazuje na to, że tak! Zamieszanie, jakie ostatnio zostało wywołane wokól tego tytułu i jego prawdopodobnej konwersji na konsolę Playstation 3 nadal trwa. Oficjalny magazyn Playstation w UK wspomniał, że owy tytuł jest w fazie produkcji i zmierza na PS3. Radzę tego newsa potraktować na razie jako ciekawostkę - jeśli dowiemy się więcej na ten temat, nie omieszkamy Was o tym poinformować.

http://giery.eu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tagor

Ja pozwolę sobie skomentować.

Ważniejsze jest dla mnie odtwarzanie DVD z upscalingiem i choćby możliwość wyświetlania zdjęć (a mam ich 30 tys.) z pc poprzez konsolę. Ostatecznie cena ps2 jest w tej chwili tak niska, że jak zechcę grać w stare gierki, dokupię mniejszego klocuszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Chciałem się dowiedzieć czy to prawda, że Sony planuje wypuścić nową wersję PS3 z dyskiem 80GB. Czy to prawda? CZy Sony w ogóle planuje wypuszczenie "nowej" wersji PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tagor

Teoretycznie tak, tylko po co, skoro żadnych innych zmian nie przewidziano? Jak ci miejsca zabraknie, samodzielnie możesz wymienić bez utraty gwarancji 60 na 120 czy 160GB. Systemowy backup działa także całkiem sprawnie, więc nie ma obaw o utratę danych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie planuje, a już wypuściło tylko na razie na rynku koreańskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Właśnie wiem o tym,że można włożyć praktycznie każdy dysk do PS3. Pytam się bo planuje zakup PS3, a nie chce zostać "trochę" wycyckany jak postąpił MS ze swoim Elite, które "trzeba" będzie zakupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tagor
Właśnie wiem o tym,że można włożyć praktycznie każdy dysk do PS3. Pytam się bo planuje zakup PS3, a nie chce zostać "trochę" wycyckany jak postąpił MS ze swoim Elite, które "trzeba" będzie zakupić ;)

Podpiąć - prawie każdy, bo ATA musisz umieścić w obudowie USB. Włożyć - tylko 2,5' SATA - i to nie wszystkie. Są dyski (np. FUJITSU 200GB), które są za wysokie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Nie wiem czy było to już na Portalu (szukałem nie znalazłem) ale na Amerykańskim PSS pojawił się Oficjalny trailer Heavenly Sword zresztą bardzo ciekawy i myślę że jednak Nariko rozłoży Kratosa na łopatki ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy było to już na Portalu (szukałem nie znalazłem) ale na Amerykańskim PSS pojawił się Oficjalny trailer Heavenly Sword zresztą bardzo ciekawy i myślę że jednak Nariko rozłoży Kratosa na łopatki ^^

Był news, 2 dni temu [a href=http://www.ps3site.pl/ps3/nowe-filmiki-w-psn-t2504.0.html" target="_blank]http://www.ps3site.pl/ps3/nowe-filmiki-w-psn-t2504.0.html[/a].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość foxsites

Znalazłem coś takiego

Sony Computer Entertainment Europe poinfomowało dziś, że 22 i 29 czerwca wszyscy szczęśliwi posiadacze PlayStation 3, którzy korzystają z usługi online, będą mogli pobrać dwie nowe gry z PlayStation Store. Tytułami, którymi gigant z Japonii zamierza się z nami podzielić są: Calling All Cars (22.06.2007) oraz Super Stardust HD (29.06.2007).

http://giery.eu/PlayStation-3/Newsy/Nowe-gry-za-free.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem coś takiego

Sony Computer Entertainment Europe poinfomowało dziś, że 22 i 29 czerwca wszyscy szczęśliwi posiadacze PlayStation 3, którzy korzystają z usługi online, będą mogli pobrać dwie nowe gry z PlayStation Store. Tytułami, którymi gigant z Japonii zamierza się z nami podzielić są: Calling All Cars (22.06.2007) oraz Super Stardust HD (29.06.2007).

http://giery.eu/PlayStation-3/Newsy/Nowe-gry-za-free.html

hah właśnie miałem to wkleić :)

za "free" :D mam nadzieję że news jest wiarygodny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być wiarygodne, do psp sony także dawało darmówki, więc do ps3 powinno być więcej z racji ceny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"New dates have come in for the PlayStation store that are worth putting in your diary. June 15 sees the Motorstorm update available as a free download.

Also, the UK gets to see what David Jaffe did after God of War II when Calling All Cars hits the store on June 22, priced at £4.99.

Finally, Super Stardust will also be available on June 29, also for £4.99."

Źródło: threespeech, więc bzdurą jest jakoby miałyby być za darmo :) Swoją drogą giery,eu nie po raz pierwszy "pierdoli" głupoty. Nie wklejajcie tutaj proszę pseudonewsów z tejże strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne...

swoją drogą giery.eu strasznie zalatuje x-fanbojami

Źródło: threespeech, więc bzdurą jest jakoby miałyby być za darmo :) Swoją drogą giery,eu nie po raz pierwszy "pierdoli" głupoty. Nie wklejajcie tutaj proszę pseudonewsów z tejże strony.

na qj.net też jest, że nie za free więc wszystko się zgadza:

click

a tu po polskiemu:

click2

nic nie ma za darmo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość emir

Playstation 3 „złamane”

To nie trwało długo. Firmware Playstation 3 został złamany. Gracze pływający pod piracką banderą mają powody do zadowolenia. 

Hakerzy-krakerzy świętują kolejny (częściowy) sukces. Udało im się odkryć lukę w firmwarze Playstation 3, która pozwala uruchamiać „kopie zapasowe” gier. Na całe szczęście dla japońskiej firmy, póki co można je uruchamiać ale nie można w nie grać.

Aby skorzystać z tej luki użytkownicy Playstation 3 muszą posiadać firmware w wersji 1.10 lub 1.11. Odkrycie tej furtki zajęło programistom około sześciu miesięcy. Dzięki temu „trikowi” nie można jeszcze uruchamiać żadnych programów napisanych przez fanów (homebrew). Valhalla nie popiera piractwa (a nie ma się co oszukiwać, głównie w tym celu będzie wykorzystywana luka w zabezpieczeniach) i przypomina, że dokonanie takiej modyfikacji wiąże się z utratą gwarancji na dość drogi sprzęt.

www.valhalla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość emir

Cartoon Network tworzy gry flashowe na PS3 i Wii

Firma Cartoon Network New Media ujawniła dziś, że pracuje nad kilkoma grami flashowymi, w których dane nam będzie ujrzeć kreskówkowych bohaterów rodem z kanałów Cartoon Network oraz Adult Swim. Produkcje o nieokreślonych dotąd tytułach trafią do posiadaczy konsol PlayStation 3 oraz Wii.

Wszystkie pozycje będziemy obsługiwać przy wykorzystaniu next-genowych przeglądarek internetowych, a każdy z owoców programistycznych prac rozpoznamy dzięki logu MEGA Series, nowej inicjatywy wydawniczej amerykańskiego koncernu.

Na temat zapowiedzianych gier wiadomo jedynie tyle, że zostaną one wykonane w technologii Flash, a ich ważną część składową stanowić będą krótkie fragmenty filmów animowanych. Dla deweloperów natomiast projekty te staną się okazją do przetestowania nowych metod dystrybucji multimediów za pośrednictwem konsol Sony i Nintendo.

http://www.gry-online.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość emir

Sony zapowiada, że będzie ścigało osoby, które przerobią Playstation 3  Kilka dni temu donosiliśmy o „złamaniu” najnowszej konsoli Sony. Dziś japońska firma mówi co myśli na ten temat.

Dave Karraker wypowiadał się na ten temat na łamach serwisu GamesIndustry Biz. Według jego zapowiedzi japońska firma będzie „agresywnie ścigać” osoby, które zostaną złapane na przerabianiu konsoli.

„Na nieszczęście hakerzy będą próbowali wykorzystać luki w każdym softwarze. Jedyne co możemy zrobić jako firma to wzmacniać nasze zabezpieczenia i agresywnie ścigać, wchodzić na drogę sądową przeciwko komukolwiek, kto zostanie złapany na próbach wykorzystania luk (w firmwarze konsoli przyp. red.) w jakikolwiek nielegalny sposób” – powiedział Karraker. Szybko dodał jeszcze: „Oczywiście jakakolwiek próba używania exploitów w softwarze systemowym spowoduje, że stracimy gwarancję na Playstation 3…próba odpalenia gier z np. SEGA CD może okazać się bardzo drogą pomyłką”.

Do tej pory wszelkie próby zatrzymania działalności hakerów, krakerów czy moderów nie były zbyt owocne. Microsoft próbował blokować konta użytkowników, korzystających z przerobionych konsol. Szybko jednak okazało się, że mogą oni pobrać aktualizację, która uniemożliwia (przynajmniej przez jakiś czas) ich wykrycie. Czy wielkie firmy podejmują walkę z wiatrakami? A może nie tędy droga – może po prostu lepiej kusić ludzi niskimi cenami?

www.valhalla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość emir

Time Crisis 4 oficjalnie zapowiedziane

Kolejna część shootera w którym posługujemy się „prawdziwą” bronią trafi na Playstation 3. Przyszłość konsoli Sony z dnia na dzień zaczyna się rysować w coraz bardziej różowych barwach.

Przyznamy się bez bicia, że na ten tytuł w salonach gier wydaliśmy tonę pieniędzy. Miodność Time Crisis jest po prostu niesamowita. Kolejną, czwartą już, częścią gry będą mogli delektować się posiadacze next-gena Sony. W tej chwili nie wiemy zbyt wiele na temat gry. Przy okazji jej oficjalnego ogłoszenia Namco Bandai potwierdziło, iż gracze otrzymają nowy rodzaj pistoletu świetlnego o nazwie „Guncon 3”. Sama gra i towarzysząca jej broń powinny znaleźć się w sklepach pod koniec roku. Ta ostatnia informacja dotyczy jedynie Japonii. Kiedy i czy w ogóle ujrzymy grę w Europie? Tego w tej chwili nie wiemy.

www.valhalla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×