Skocz do zawartości
PanPawcio

The Sims 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłam Sims 3, jednak pojawiło się pytanie. Mam sima którym gram, żyje w wolnym związku, zmajstrował sobie dzieciaka i teraz pytanie, gdzie znajde tego dzieciaka, poniewaz z matka dziecka nie mieszka i nie wiem gdzie dziecka szukac, a pojawia mi sie komunikat ze moj sim chce bawic sie z dzieckiem. Tylko dziecka nie moge znalezc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odwiedzić matkę dzieciaka, pewnie z nią mieszka, ale prawdopodobnie będzie leżał gdzieś na podłodze u niej na chacie, czy coś takiego. ;)

Edytowane przez _Tommy13_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odwiedzić matkę dzieciaka, pewnie z nią mieszka, ale prawdopodobnie będzie leżał gdzieś na podłodze u niej na chacie, czy coś takiego. ;)

a powiedz mi jak zrobic aby odwiedzic jakiegos sima u niego w domu. Gdy wybieram opcje telefonu komorkowego moge tylko zaprosic do siebie, pogadac przez tel lub zaprosic na miasto. Natomiast jesli wejde w mapke miasta, nie ma tam mieszkania które należałoby do matki mojego dziecka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to można odwiedzić sąsiadów, dajesz kursorem na ich dom i tam masz opcje, poznaj sąsiadów czy coś podobnego i wtedy oni wychodzą i gadają ze sobą. Już za bardzo nie pamiętam bo w simsy na PS3 grałem dawno, będę musiał zapytać moją kobietę bo Ona pyka w nie do tej pory. Ale powiem Ci, że kiedyś zaprosiłem laskę przez telefon do siebie by się z bliżej z nią poznać, a potem wskoczyć do łóżka :) i ona przyszła do mnie ze swoim synem, więc też spróbuj ją zaprosić telefonicznie to może przyjdzie z małym. Jak nie za pierwszym razem to za drugim, trzecim itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie !!

Gram w the Sims 3 na PS3 i mam problem.

Stworzyłam rodzinę z jednym Simem - kobietą. Teraz chciałam stworzyć drugą z mężczyzną. Ale okazuje się że nie mogą się on spotkać ze sobą. Czy ja coś źle robię? Jak mogą się spotkać moje simy? Czy to w ogóle możliwe?

Proszę napiszcie jak najszybciej, bo wariuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę kupić Sims 3 zwierzaki, ale zastanawiam się czy nową czy używaną. Są w nówce jakieś kody online albo coś do jednorazowego wykorzystania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On line pass który od pewnego czasu jest darmowy. Do niczego nie jest potrzebny bo serwery nie działają. Potrzebne były do wymiany przedmiotami a one z kolei do trofeum. Platyna nie wpadnie jeśli w nią celujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×