Skocz do zawartości
SouL

Bioshock: Infinite

Rekomendowane odpowiedzi

Porażających, dość dobrze ujetę. Nowy Bioshock zapowiada się niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało powiedziane. Co prawda mało gier widziałem z 2012 ale zapowiada się faworyt na grę roku. Gra, pardon za mój węgierski, czochra mosznę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te podniebne "kolejki", slalomy między chmurami, podniebne strzelaniny (:turned:), miasto, oprawa... Nigdy czegoś takiego nie widziałem! Niesamowite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra, jeżeli fabuła będzie tak dobra jak w jedynce, to kazdy posiadacz tej gry w 100% pozna wielkość Irrational Games.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś fenomen tej gry ? Grałem w bioshock 1/2, żadnej nie skończyłem, znużyły mnie w 1/3, i czekając na 3 część nie sądze aby coś się zmieniło. Nie pytam złośliwie, lecz jestem ciekaw. Skąd cały ten hype ?

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klimat, pomysł, klimat i grafika, tak to w moim wypadku wyglądało ;). naprawdę niektóre epizody zwalają z nóg (mowie o 1, bo do dwójki nie miałem jeszcze czasu siąść), grę przeszedłem 3 razy, co się rzadko zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do powyższych dodałbym jeszcze sporą swobodę, jeśli chodzi o styl gameplayu. Fakt, można ciągle korzystać z combo rażenie prądem i ostrzał, ale właśnie cała przyjemność leży w eksperymentowaniu z różnymi kombinacjami plazmidów i broni. Szczególnie na najwyższym poziomie trudności.

Poza tym absolutnie unikalna atmosfera i otoczenie. BioShocka też przeszedłem kilka razy, bez znużenia i za każdym razem bawiłem się tak samo świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam klimat miasta pod woda jest mega zajebisty - do tego te dziewczynki i tatuskowie qrwa ogien w szopie :) jak dla mnie obie czesci sa mega wypasione z naciskiem jednak na czesc 1 to jest mistrzostwo :) o muzyce nie wspominam sciezke dzwiekowa z obu czesci caly czas mam w iphone'ie :)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny świat, postacie, design wszytskiego, klimat, plazmidy, muzyka no i FABUŁA, która w jedynce powaliła na kolana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten moment, gdy jesteśmy w batyskafie i widzimy całą podwodną metropolie Rapture po raz pierwszy, po prostu... coś niesamowitego, do dzisiaj pamietam tą moją minę w stylu "woooooooooooow, look at that shit man, look at it, fuckin' awesome". W dwójce już ten klimat był mniejszy, nie było tego "momentu" ale nikt się go niespodziewał (jedynie scenami w Uncharted można się wielokrotnie zachwycać) ale i tak fajnie się grało. No i fajne multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nowy Bioshock będzie posiadał polskie napisy, to ciekawe czy pierwsza część, która ma być dołączona do Infinite, także doczeka się polskiej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nowy Bioshock będzie posiadał polskie napisy, to ciekawe czy pierwsza część, która ma być dołączona do Infinite, także doczeka się polskiej wersji?

Wątpie. Pamiętasz Medal of Honor? Frontline był tylko "bonusem" do gry i polskich napisów gra nie miała, choć sam MoH Tier 1 był po polsku. Tak samo pewnie będzie z Bio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony cholernie załuję, ale z drugiej strony - w tym czasie trochę fajnych tytułów też wychodzi więc będzie czas na ogranie wszystkiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Dishonored w tym roku rywalizacji zbytnio nie będzie miał, oprócz Hitmana, chyba, że i to przeniosą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie sie ciesze bo jest w/w Dishonored i borderlands 2 wiec i tak bedzie w co pykac a no i metro last light wiec nie bedzie zle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj coś mi się zdaje, że i Metro zaliczy obsuwe, bo coś ostatnio cicho o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×