Skocz do zawartości
SouL

Bioshock: Infinite

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie skradanką z wielką swobodą, ale mam nadzieję że czymś więcej niż corridor shooterem z tonikami i plazmidami. Może niejasno się wyraziłem - NIE chodzi mi o to żeby Infinite starał się gonić Dishonored po polu skradankowym, tylko był równie, jak Dishonored, świeży i dopracowany. Mam nadzieję że znowu uda się równie dobrze jak w jedynce, osiągnąć balans pomiędzy gejmpejem a oskryptowaną fabułą, że iluzja pół-otwatego świata będzie jeszcze doskonalsza, że elementów RPG będzie jeszcze więcej, oraz że wszystkie bajery które widzieliśmy na trailerach(te wyrwy które kontroluje Elizabeth czy skajlajny) okazały się istotną częścią gejmpleju, a nie ładnymi gimmickami - no krótko mówiąc to chcę żeby mnie ta gra oczarowała równie mocno jak Bio 1 kiedyś, czy Dishonored teraz.

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I najważniejsze - klimat, ale o to mam nadzieję martwić się nie trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Mam nadzieję że znowu uda się równie dobrze jak w jedynce, osiągnąć balans pomiędzy gejmpejem a oskryptowaną fabułą, że iluzja pół-otwatego świata będzie jeszcze doskonalsza, że elementów RPG będzie jeszcze więcej, oraz że wszystkie bajery które widzieliśmy na trailerach(te wyrwy które kontroluje Elizabeth czy skajlajny) okazały się istotną częścią gejmpleju, a nie ładnymi gimmickami - no krótko mówiąc to chcę żeby mnie ta gra oczarowała równie mocno jak Bio 1 kiedyś, czy Dishonored teraz.

Sądzę, że o to się martwić nie trzeba:) Levine niejednokrotnie podkreślał (tzn nie wprost), że nie podoba mu BioShock 2 z tego względu, że jedynie skopiował mechanikę i założenia z "jedynki". A po takich deklaracjach raczej byłoby failem wydawać grę bardziej liniową i z mniejszą ilością swobody. Na trailerach niby pokazują samą akcję, ale to raczej zrozumiałe. Infinite do typowego corridor shootera na bank będzie daleko. Ja liczę jedynie na lepszy balans wszelkich umiejętności, toników i tym podobnych opcji, żeby faktycznie można było grać w sposób dowolny,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie moglem sie powstrzymac i zlozylem preorderka...dobrze ze to luty dopiero bo do ogrania maaase tytulow zalega w foliach na kupce wstydu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet GOTY wydali ;)

Chociażby post wyżej od Twojego, pony o))) pisze - "dobrze ze to luty dopiero"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do neta różne rzeczy wyciekają ,tym bardziej jeśli to demo ,a nie pełna wersja gry. Chciałem po prostu sprawdzić rozgrywkę :P W każdym razie jeśli chodzi o mnie - must have ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeszcze nie ma chyba co wyciekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to studyjny gejmplej pokazany na E3 ponad rok temu. Grywalnego dema, po dzień dzisiejszy, nie widział na żywo nikt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to studyjny gejmplej pokazany na E3 ponad rok temu. Grywalnego dema, po dzień dzisiejszy, nie widział na żywo nikt.

Jestem przekonania ,że w internecie znajdzie się wszystko ,wystarczy dobrze poszukać :P W każdym razie ,dzięki za odpowiedzi :)

PS Doskonale wiem ,że to demo z E3 -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BioShock: Infinite nie będzie miał trybu multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wg. mnie to bardzo dobrze...w końcu ktoś nie wpychał tego multi na siłę co jest wszechobecne teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też bardzo dobrze bardziej skupią się na singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>

Dla mnie też bardzo dobrze bardziej skupią się na singlu.

Dobre wieści, szkoda tylko że ta decyzja została podjęta tak późno i to nie, że tak powiem, z właściwych pobudek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, czy w związku z tym nie będzie kolejnej obsuwy premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, czy w związku z tym nie będzie kolejnej obsuwy premiery...

Obstawiam że single player jest gotowy w 99% już od jakiegoś pół roku, a ostatnie miesiące to była walka z multi. Sądzę że sprawa wyglądała mnie więcej tak: na wczesnym etapie powstawania gry "Infinite" było single only, jakiś rok-półtora temu pojawia się presja żeby jednak było multi, prace nad mp posuwają się na tyle nieporadnie(a studio jednak chciałoby pokazać coś więcej niż w Bio2) że konieczne są kolejne przesunięcia premiery, dzień dzisiejszy - ktoś tam albo stracił cierpliwość albo spojrzał prawdzie w oczy - nie mogą tej gry trzymać dłużej bo lada chwila zostaną z ręką w nocniku kiedy Sony wyjedzie z PS4 i next genowymi tytułami startowymi. Tak to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Levine wypowiadał się przecież nie raz, że multi trafi do gry tylko jeśli:

a) singiel będzie w 100% dopracowany

b ) samo multi będzie do całości pasować, a technicznie będzie bez zarzutu

Pewnie po skończeniu singla postanowili zabrać się za jakieś eksperymenty z multi, ale uznali że jednak nic z tego. I chwała im, że wiedzą kiedy należy z czegoś zrezygnować. Wprawdzie multi w BioShock 2 było fajne (choć technicznie niedorobione), ale sama gra obeszła by się bez niego moim zdaniem.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniejsza była lepsza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę, czyli info które już chyba od roku krąży, że Infinite ma zawierać w wersji na PS3 Bio 1 się potwierdza. To spieniężam w takim układzie pierwszego Bioshocka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nijaka ta okładka...

Jakby wywalili ten znaczek Move'a i informacje o Bio 1, to byłoby zdecydowanie lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×