Skocz do zawartości
BoryZPL

Mass Effect 2

Rekomendowane odpowiedzi

Niezle, juz widze hektolitry piany jaka fanboye xboxa wytocza po przeczytaniu tego ...

Od siebie powiem ze JEST na co czekac, 1 i 2 czesc juz niestety mam za soba na xboxie, ale na prawde, nawet jesli ktos nie lubi takich gwiezdnych klimatow, nie zawiedzie sie :)

A czego niby mają toczyć piane ? Gdyby to był jeszcze exclusive to rozumiem, ale jeżeli ta gra jest tez na PC to nie wiem czego mieli by się wściekać. Zresztą to było do przewidzenia, że w końcu ME pojawi się na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego niby mają toczyć piane ?

Pierwszy post na gry-online.pl pod newsem o ME2 na PS3, cytuje:

Nieeeeeeeee ME2 na tym GÓWNIE tylko nie to!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czemu ? Nie wiem, wazne ze tocza i beda toczyc :D

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dadzą gre+ wszystkie dodatki to ciekawe jaka będzie cena takiego pakietu. Me2 na pc można już kupic za 30 zl xD, ale na padzie to co innego niż na klawie i myszce :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cena bedzie ciekawa rzecza tez, biorac pod uwage ze na x360 cena tez jest juz ponizej 100, mam nadzieje ze chociaz bedzie cos jak gow collection bo z tego co pamietam podczas premiery na ps3 kosztowalo max 150 zl?

EDIT:

Cholera, co ja gadam. To i tak bedzie duzo! :P

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cena bedzie ciekawa rzecza tez, biorac pod uwage ze na x360 cena tez jest juz ponizej 100, mam nadzieje ze chociaz bedzie cos jak gow collection bo z tego co pamietam podczas premiery na ps3 kosztowalo max 150 zl?

Cena bedzie oczywiscie normalna, 150-200 zl.

Same te dodatki na XBL sa warte kupe kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że już ukończyłem na PC :P ale kto powiedział, że nie mogę kupić jak stanieje na PS3 i jeszcze raz zagrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ME1 przeszedlem - mega giera byla. ME2 nie - za slaby komp. A teraz... tyle czasu karmiony bylem reckami , opisamy gry itp i musialem obejsc sie smakiem... koniec tego.

Jedyne czego sie obawiam to skopanej konwersji i ... polskiego Dubbingu... oby nie bylo. Bo jesli mialbym wybierac gra full ang lub full PL to wybralbym bez namyslu ta ang. Nie potrafie przezyc dubbingu zwlaszcza ze oryginalny dub jest swietny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego niby mają toczyć piane ? Gdyby to był jeszcze exclusive to rozumiem, ale jeżeli ta gra jest tez na PC to nie wiem czego mieli by się wściekać. Zresztą to było do przewidzenia, że w końcu ME pojawi się na PS3

Oj wściekną się, wściekną.

Ja już na premiere Xboxową powiedziałem, że ta gra pojawi się na PS3.

Naturalnie odpowiedzi nie były zbyt spokojne. :)) Żywcem by mnie zjedli, bo to przecież EX na X360, "pierwszej części nie było na PS3, to drugiej też nie będzie" ;] :whistling:

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolalbym by dali jedynke niz dwojke. Byla zdecydowanie lepsza. Moze nie az tak filmowa jak sequel, ale przynajmniej byl to nadal RPG, a nie gra Action/Adventure jak dwojka ;)

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ME1 przeszedlem - mega giera byla. ME2 nie - za slaby komp. A teraz... tyle czasu karmiony bylem reckami , opisamy gry itp i musialem obejsc sie smakiem... koniec tego.

Jedyne czego sie obawiam to skopanej konwersji i ... polskiego Dubbingu... oby nie bylo. Bo jesli mialbym wybierac gra full ang lub full PL to wybralbym bez namyslu ta ang. Nie potrafie przezyc dubbingu zwlaszcza ze oryginalny dub jest swietny.

Podpisuję się pod tym;) Tak czy siak ang wersja jest o klasę lepsza, no i mamy polski akcent bo głos mirandy jak i osoba mirandy to Yvonne Strahovski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedna z 2 gier, dla których warto byłoby mieć Xklocka, ale jest jeden kłopot. Sama druga część mnie nie urządza... Gdyby wydali ME na PS3 byłby sens myśleć o ME2, a tak chyba sobie dam spokój. Chyba, że mój komp pociągnie ME. Jakie są minimalne wymagania sprzętowe, żeby odpalić ME na PieCu z grafiką i płynnością animacji, które pozwolą na czerpanie przyjemności z rozgrywki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Gierka jest niesamowita, jak ktoś nie grał to radzę już odkładać pieniążki. Wciąga max fabuła, misje dołączania członków drużyny po prostu super. A samo zakończenia wbija w fotel. Grałem w wersję na PC, ale jak wydadzą na ps3 ze wszystkimi dlc, to na pewno się zaopatrzę. 

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedna z 2 gier, dla których warto byłoby mieć Xklocka, ale jest jeden kłopot. Sama druga część mnie nie urządza... Gdyby wydali ME na PS3 byłby sens myśleć o ME2, a tak chyba sobie dam spokój. Chyba, że mój komp pociągnie ME. Jakie są minimalne wymagania sprzętowe, żeby odpalić ME na PieCu z grafiką i płynnością animacji, które pozwolą na czerpanie przyjemności z rozgrywki?

Jesli w ogole nie grales w jedynke, to nic dziwnego ze cie to nie urzadza, bo pewnie myslisz sobie ze 1nka z 2jka sa fabularnie powiazane.

Zaufaj mi, nic bardziej mylnego, procz postaci (ktorych role w 2 czesci sa trywialne), te gry nie sa ze soba praktycznie w zaden sposob powiazane.

Kupuj dwojke jak wyjdzie i ciesz sie dobra historia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jest wg. mnie dużo słabsza więc to żadna strata nawet jak nie wyjdzie na ps3.

Jak jeszcze Blizzard by postanowił wydać Diablo 3 na ps3 to hehe niepotrzebny mi już ten komp do pogrania. Lapek styknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedna z 2 gier, dla których warto byłoby mieć Xklocka, ale jest jeden kłopot. Sama druga część mnie nie urządza... Gdyby wydali ME na PS3 byłby sens myśleć o ME2, a tak chyba sobie dam spokój. Chyba, że mój komp pociągnie ME. Jakie są minimalne wymagania sprzętowe, żeby odpalić ME na PieCu z grafiką i płynnością animacji, które pozwolą na czerpanie przyjemności z rozgrywki?

GF7900 , 1gb Ramu i AMD Athlon 3000+ (jednordzeniowy) i ME smigal prawie na maxa lecz czasami mialem sciecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jest wg. mnie dużo słabsza więc to żadna strata nawet jak nie wyjdzie na ps3.

Czemu duzo slabsza? Bo miala mniej akcji i ta cholerna winde? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze gra nie zostanie zlokazlizowana bo przy takiej ilości tekstu będzie ciężko się polapac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze gra nie zostanie zlokazlizowana bo przy takiej ilości tekstu będzie ciężko się polapac :P

Jak to nie zostanie zlokalizowana ?, niby dlaczego tak uważasz ?

Edit: przeszedlem ME2 po ang, tak więc mi to nie przeszkadza, tylko dlaczego ma nie być polskiej lokalizacji ?.To przynajmniej na 100 będzie działał najnowszy dodatek :]

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znasz angielski to problemów mieć nie będziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polygami jest news o tym . Znam angielski niezle ale zawsze lepiej gra się po polsku nie muszę się skupiac na tłumaczeniu tylko mogę skupić się na grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mój komp powinien wystarczyć (mam na myśli płynną animację i ładną grafikę). mam rację? Oto jego parametry:Lapek model: HP Pavilion dv6700 Notebook PC

Winda Vista

2GB RAM

AMD Athlon 64 X2 Dual-Core Processor TK-57 1.90 GHz

32-bitowy system operacyjny

NVIDIA GeForce 8400M GS (całkowita pamięć 1023MB; dedykowana pamięć wideo 256MB)

Przepraszam za głupie drążenie, ale od lat nie gram w nowe gry na kompie i nie wiem jak to wygląda w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu duzo slabsza? Bo miala mniej akcji i ta cholerna winde? ;d

1. Misje dodatkowe, ich wykonywanie to człowieka szlak trafiał jak na każdej planecie zaczynał jeżdżąc tym pojazdem, potem jazda po całej planecie szukanie szczątek czy czego tam jeszcze.

2. Masz rację winda.

3.Zbieractwo broni było z lekka irytujące w 2 to polepszyli wg. mnie.

Nie twierdzę, że 1 była do dupy, ale po prostu druga część tak podwyższyła poprzeczkę, że inaczej nie mogłem napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze gra nie zostanie zlokazlizowana bo przy takiej ilości tekstu będzie ciężko się polapac :P

Dobrze że w ogóle ja będziemy mieli :), a nawet jeśli byśmy mieli dostać polski dubbing to i tak podobno jest słaby :D

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×