Skocz do zawartości
BoryZPL

Mass Effect 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że w ogóle ja będziemy mieli :), a nawet jeśli byśmy mieli dostać polski dubbing to i tak podobno jest słaby :D

Moze nie tyle co slaby, ale bez jakis takich "emocji" - czysta profeska, zamiast slangu, uzywa sie pelnoprawnych form ...

Bezplciowo, ale nie tragicznie.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Misje dodatkowe, ich wykonywanie to człowieka szlak trafiał jak na każdej planecie zaczynał jeżdżąc tym pojazdem, potem jazda po całej planecie szukanie szczątek czy czego tam jeszcze.

2. Masz rację winda.

3.Zbieractwo broni było z lekka irytujące w 2 to polepszyli wg. mnie.

Nie twierdzę, że 1 była do dupy, ale po prostu druga część tak podwyższyła poprzeczkę, że inaczej nie mogłem napisać.

Troche jest w tym prawdy, ale jak sie zbierze te male bledy do kupy to nic wielkiego tak na prawde. A jak sie wezmie najwiekszy minus dwojki to sie widzi, ze jednak jakosc sie pogorszyla. A jaki jest minus? Ano, to ze dwojka to Action/Adventure, a nie RPG. RPGa jest tyle ile w Red Dead Redemption. Niestety ten sam blad robia w Dragon Age 2, no ja sie zachlastam bo kurde nie wiem czemu BioWare zalezy na tym by odejmowac RPGowosci od ich swietnych gier. Po prostu nie moge tego zrozumiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YEAAAAAAAHHHHHHHH! A wiecie co to znaczy! To znaczy, że Mass Effect 3 też wcześniej czy później wyjdzie na PS3. Mam ME2 w wersji na PC i jestem pewien, że zostanie grą tego roku, ale na 100% kupię wersję na konsolę. Co do polskiego dubbingu to nie umywa się nawet do oryginalnej wersji, dlatego ja za wszelką cenę będę chciał dostać angielską.

Najlepszy news od miesięcy!

Edit: Nie no, najarałem się jak szczerbaty na suchary, ja już chcę styczeń! Jeszcze tylko niech mi potwierdzą The Witcher 2 na PS3.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mialem racje, ale siadly by chociaz napisy jednak, musicie przyznac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 2 gry, których zazdroszczę xkockowcą, mianowiće Gears of War i Mass E ffect. ;] na szczęście po dzisiejszej konferencji EA zaostała już tylko jedna. Gearsów też pewnie kiedyś wydadzą.... pieniądz rządzi światem..... pamiętajcie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lokalizacja odnosi się chyba tylko do dubbingu czy do tekstów i napisów też?

Tutaj odpowiedź MS odnośnie ME2 i ME1 - http://uk.xbox360.ign.com/articles/111/1113521p1.html

Na PS3 grę zapewne kupię, bo dotychczas nie miałem z nią styczności, mam nadzieję że coś jednak wyjdzie z tą pierwszą częścią (może na TGS będzie coś wiadomo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że 2 to nie jest już typowy RPG, bardziej action RPG. Co do Dragon Age'a 2 to sobie nie wyobrażam takiej zmiany konwencji gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujcie się tak, że ME1 nie będzie dostępny na PS3. ME2 to nowa historia, bądź co bądź powiązana z pierwszą odsłoną, ale wszystko jest w miarę szczegółowo wyjaśnione. Jasne, że jak ktoś skończył jedynkę i importował save'a do dwójki co dało możliwość kontynuowania przygody i ponoszenia konsekwencji najważniejszych decyzji z pierwszej części to miał trochę większą frajdę. Najistotniejsze jest jednak to, że BioWare definitywnie kończy z exclusivami na X'a i PC i wyrywa się z chciwych łap MS. Już wydanie DAO na czarnulę było tego zwiastunem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynke grałem i też nie powiedział bym, że to jakieś takie pełnoprawne RPG.

Najbardziej się odczuwało tą "RPGowość" przy modyfikacji broni i amunicji, postać i jej rozwój to odczuwalny byl tylko w tych tabelkach w menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynke grałem i też nie powiedział bym, że to jakieś takie pełnoprawne RPG.

Najbardziej się odczuwało tą "RPGowość" przy modyfikacji broni i amunicji, postać i jej rozwój to odczuwalny byl tylko w tych tabelkach w menu.

A próbowałeś w ogóle nie rozwijać tabelek? Gwarantuje, że wtedy odczułbyś brak dobrze rozwiniętych zdolności;) ME dużo brakuje do pełnogoprawnego RPG-a. Jest to bardziej fabularna gra akcji z elementami RPG, ale realizowana z takim rozmachem i z tak fantastyczną fabułą, że wyznacza nową jakość w dziedzinie gier. Rewelacyjne postacie, doskonałe dialogi i dynamiczny system walki. Dla mnie jedna z najlepszych serii w historii.

Do dzisiaj pamiętam jak przez 5 minut lampiłem się jak cielę w ekran bo nie mogłem podjąć decyzji kogo poświęcić podczas misji na Virmine

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulepszanie broni mnie strasznie irytowało w 1. Zobaczymy co będzie pokazane w 3 części. Bo ME miał być chyba trylogią. Chociaż nie jestem do tego przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulepszanie broni mnie strasznie irytowało w 1. Zobaczymy co będzie pokazane w 3 części. Bo ME miał być chyba trylogią. Chociaż nie jestem do tego przekonany.

Valchall chyba Ci jednak chodzi o drugą część, bo w ME1 nie było systemu upgrade'u, oprócz dodatkowej amunicji itp. Za to w dwójce racja, ulepszanie broni i cała akcja ze zbieraniem minerałów to jakiś żart.

Najpierw Cerberus ładuje biliony w reanimacje Sheparda, a później ciężko uciułać kasę na najważniejsze upgrade'y. Podobno w całej grze maksymalnie można zebrać ok. 1.3 mln :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że 2 to nie jest już typowy RPG, bardziej action RPG. Co do Dragon Age'a 2 to sobie nie wyobrażam takiej zmiany konwencji gry.

Trzeba bylo przeczytac artykul Zaxa w PE. DA2 to bedzie bardziej zrecznosciowka niz erpeg. BioWare stawia na efektownosc, a nie RPG. Nie wiem po kiego robia takie duze zmiany. Tak jakby nie byli zadowoleni z pierwszych czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Me2 to już raczej nie rpg, mniejsze pole manewru przy rozwoju postaci jak i przy arsenale, ale mi osobiście to nie przeszkadza, gra jest dynamiczna, wybory moralne, jest długa i bardzo ciekawa.

Hehe cytat z gola "Śmiałbym się jak by Mass Effect w wersji na ps3 ledwo co osiągał 30fps przy rozdziałce 640p :D Wszystko jest możliwe :D PSboty gratulacje !"

Ehhh co za ludzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no takie akcje z portem Mafii sprawiaja ze takie teksciki beda na porzadku dziennym :P

No coz, ale moze my dostaniemy ten ostatni dodatek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie tak źle.

Dostajemy grę później, więc może będzie solidnie dopracowana.

BioWare zrobili również Dragon Age, jak ta gra się spisala w porównaniu do xboxowej wersji?

Jesli było dobrze, to raczej nie ma co sie martwić też i o ME2.

No i chyba zacznę się solidnie zastanawiać nad kupnem tej gry, bo jak jeszcze miałem X360 to nie mogłem się doczekać sequela.

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valchall chyba Ci jednak chodzi o drugą część, bo w ME1 nie było systemu upgrade'u, oprócz dodatkowej amunicji itp. Za to w dwójce racja, ulepszanie broni i cała akcja ze zbieraniem minerałów to jakiś żart.

Najpierw Cerberus ładuje biliony w reanimacje Sheparda, a później ciężko uciułać kasę na najważniejsze upgrade'y. Podobno w całej grze maksymalnie można zebrać ok. 1.3 mln :/

Fakt, chodziło o 2 część. Te jeżdżenie skanerem po planetach i szukanie minerałów. Irytujące na maxa. Dopiero lepiej było, jak dokupiło się to ulepszenie skanera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonała wiadomość. Jedynkę łyknąłem na PC, z dwójką się wstrzymałem, bo liczyłem na to, że jednak pojawi się na PS3. Teraz X360 nie ma żadnej ekskluzywnej gry której bym mu zazdrościł :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, może Bioware umożliwi konwersję save'a z pierwszej części z PC na PS3. Przecież chodzi tylko o wyciągnięcie z pliku określonych informacji co do przebiegu kampanii, poszczególnych wyborów oraz charakterystyki postaci. To nie powinno być takie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba, rewelacyjna!

Teraz już bankowo wiem, że kupię ME2 na plejacza, perspektywa przechodzenia jedynki na PC jakoś mnie zniechęcała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co możemy się spodziewać ekskluzywnych dlc ? czy co ?

Czyli wszystko jest wyjaśnione w newsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×