Skocz do zawartości
radpns

Playstation 3 Jailbreak - Przeróbka Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

a Wy dalej swoje. Jeszcze raz podsumowanie:

1. Problem nie istnieje, to jedna wielka mistyfikacja i skok na kasę...

2. Sony nie skomentuje tej sytuacji, tak samo jak nie będzie komentować filmu o nazwie: "nasrałem na swoją konsolę"

3. Był tutaj jeden post od gościa co pewnie pracuje w Sony (ale jawnie się do tego nie przyznał) i ogólnie wyjaśnił system zabezpieczeń i potwierdził to co już mówilem

4. Filmy są TYLKO z jednego źródła, nie ma innych przekonujących dowodów.

W skrócie:

FAKE

Kloss... żaden fejk. Setki ludzi to potwierdzilo.

Dobra, pokaż mi te setki osób - wystarczy 10 dodatkowych filmów :)

tyle, że chciałbym aby były z ostrym ekranem a nie rozmytym tak jak na tamtych filmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są dwie wersje:

1.sony "przez przypadek" przy serwisowaniu jakiejś jednej konsoli przez przypadek zostawiło te cośie do serwisowania i oddało konsole, akurat konsola była od jakiegoś znającego sie w temacie goscia który to wykorzystał.

2.gdzieś naprawde nie chcący cos wyciekło  i odpowiednie osoby sie za to zabrały.

Wiem ze ta pierwsza wersja jest jak z filmu ale tez jest możliwa.

Pozdrawiam scenarzysta James Bonda

Edytowane przez 1908borsuk
Chyba jednak na nowo temat zostanie zamknięty bo głupoty piszecie- stukacie tylko sztucznie posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są dwie wersje:

1.sony "przez przypadek" przy serwisowaniu jakiejś jednej konsoli przez przypadek zostawiło te cośie do serwisowania i oddało konsole, akurat konsola była od jakiegoś znającego sie w temacie goscia który to wykorzystał.

2.gdzieś naprawde nie chcący cos wyciekło i odpowiednie co osoby sie za to zabrały.

Wiem ze ta pierwsza wersja jest jak z filmu ale tez jest możliwa.

Pozdrawiam scenarzysta James Bonda

g. prawda.

Weź do ręki istrukcję obsługi i sobie poczytaj. NIE MA metody nawet dla serwisantów na odtworzenie dysku w innej konsoli. Każda konsola indywidualnie przygotowuje dysk do niej przyczepiony - ten wewnŧrzny. Śmiem twierdzić, że każdy jest szyfrowany odrębnym hasłem znanym tylko danej konsoli.

Zauważ, że jak przełożysz dysk między konsolami to druga konsola tego dysku nie odczyta.

I dlatego właśnie uważam, że nie ma kluczy serwisowych. Zaprawdę powiadam Ci - łatwiej im zrobić system całkiem pancerny i bez dziur nawet dla nich - niż pilnować czy wszystkie "klucze" są na swoim miejscu.

W przeciwnym razie łatwo byłoby się zatrudnić do takiej fabryki gościowi i przechwycić część wiedzy...

proste i łatwe. Jak widać, nie dla wszystkich.

Zrozumcie - łatwiej serwisowi wydać kolejną konsolę w sytuacji gdy ulegnie awarii niż tworzyć dziurę przez którą można ją niby naprawić. Dla mnie jest to po prostu oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSX Scene umieściło pierwszy gameplay:

http://psx-scene.com.../cmps_index.php

Kloss7777 należy zapewne do tego grona ludzi co nie wierzą w lądowanie na Księżycu więc tutaj nawet twardy dowód go nie przekona.

Edytowane przez shyha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej był gamepley z uncharted 2, ale krótki bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie - łatwiej serwisowi wydać kolejną konsolę w sytuacji gdy ulegnie awarii niż tworzyć dziurę przez którą można ją niby naprawić. Dla mnie jest to po prostu oczywiste.

Zrozum - to nie jest żadna dziura, to standardowa procedura w środowiskach serwisowych czy deweloperskich. To coś było przeznaczone do użytku tylko w laboratoriach Sony, jednak okazuje się, ze nie wszyscy tam potrafią trzymać tajemnice w sekrecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×