Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie jak zrobić alley oppa? Albo jak robić jakies zagrywki? Chodzi mi o to, co robiło się w 2k10 za pomocą krzyżaka (to była chyba strzałka w prawo), mozna tam było dać zasłonę, pick & roll i cos jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie graficznie trzyma fason.... a co do gry to zaczyna byc poezja a to jeszcze nie full :D:D to beda dlugie 3 tygodnie ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak zrobić alley oppa? Albo jak robić jakies zagrywki? Chodzi mi o to, co robiło się w 2k10 za pomocą krzyżaka (to była chyba strzałka w prawo), mozna tam było dać zasłonę, pick & roll i cos jeszcze.

zagrywek nie ma chyba w demie, alleoop robi się L2+ kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm kurcze gra sie fajnie ale mam mieszane uczucia. Szczerze nie wiem czy warto kupowac 2k11 majac 2k10. gra sie bardzo podobnie poza kosmetycznymi zmianami duzych roznic nie czuc.

Nie wiem czy sie nie skusze tym razem na Nba Elite 11, niby nowa gra nowa nazwa i przynajmniej multiplayer normalnie smiga, w 2k10 byly takie lagi ze nie dalo sie grac albo inaczej, nie bylo przyjemnosci z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem wersje demonstracyjną i z miejsca mogę stwierdzić, że EA nie ma szans w tym roku wygrać z produkcją NBA...

Realistyczna, płynna gra i ta dynamika, ulepszone animacje, po prostu brak słów. No powiem, że 2K w tym roku dało z siebie maxa w produkcji NBA..

Grę oceniam skromnie na 9 z 10. Mam pytanie : Którymi przyciskami wykonuję się drybling PS3 ?

Edytowane przez Cobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę w ciemno....nie grałem jeszcze w demko,ale to co widziałem w necie mi wystarcza.Nareszcie będzie można polatać Air Jordanem! ale także tymi wszystkimi drużynami z czasów kiedy oglądało się nba na "dwójce"(skrót pierwszych dwóch kwart a potem reszta...heheee).Super pomysł z tymi specjalnymi meczykami typu FLU GAME,chociaż ja jeszcze osobiście bym kilka dodał. Pomęcze także Pippena, bo on też był genialny.Ogólnie mamy hicior(oczywiście dla tych co uważają basket za coś wyjątkowego). Ja już pieniążki odłożyłem dawno temu i tylko czekam na znak.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej jak w demku ustawic gre na 2 players!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w NBA 2K11 gra się dużo fajniej i dynamiczniej niż w 2K10. Zobaczymy jaka będzie pełna wersja i ciekawe czy będzie w niej Dennis Rodman? :-)

Edytowane przez idziko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu sprzedałem 2k10, więc teraz już tylko czekać do premiery. W końcu doczekałem się MJ'a ;-), teraz to dopiero będzie ogień. Mam nadzieję, że tryb multi będzie dopracowany od początku, a nie trzeba będzie czekać na jakiegoś patcha coś koło Sylwestra. Pozdrawiam graczy wychowanych na meczach z Jordanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia co większość - przestałem grać w gry Majki odchodził, teraz również taka zbieżność przypadkowa - wracam do grania, kupiłem ps3 i wraca MJ, więc nie wypada nie mieć tej gry, zwłaszca jak się lubiło kosza. Pamiętacie nba z czasow w TV i  te hasła " heeej tu eeenbijeej "  ;)? hehehhe

ps. jak macie jakiś namiar na tą grę za b. dobrą cenę będe wdzięczny za info, moze byc na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że w NBA 2K11 ciężej jest się dostać pod kosz rywala, oraz ciężej jest wyprowadzić szybką kontrę i mieć czystą pozycję do wsadu... co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was orientuje sie, na czym polega obsluga move w 2k11? Jakoś sobie nie potrafie tego wyobrazic :P A co do odczuć po demku... Najlepsza gra nba ever!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko. Wszystko ogólnie fajnie, ale te bloki......Fisherem zablokowałem na luzie Pierce'a i to kilkakrotnie.Coś z tym muszą zrobić w finalce!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt dużo bloków wchodzi jak się gra z konsola , tylko teraz tak zastanówmy się jaki jest poziom trudności ?? wiadomo ze nie najwyzszy :) a dwa gra z konsola a z żywym graczem to robi różnice ( jak tylko online w końcu zrobią ... )

Tez odczułem ze ciężko sie pod kosz wepchac :P "bardzo fajne uczucie" hehehe a teraz na poważnie chlopaki nie przespali roku i gra idzie w dobra strone jak tylko online nie bedzie szfankowal zapowiada sie masakrator dla kazdego co kiedykolwiek poczol NBA

ja tez sie wychowalem na "hejj hej tu NBa.. " ach coto byly za czasy jak sie finaly na vhs nagrywalo ponocach albo nocki zarywalo :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zagrać we dwóch w demku, czy tylko z cpu? Bo za cholere nie moge znaleźć takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demie nie ma możliwości zagrać z kolegą. Nie można nawet zagrać Bostonem, ale dema od 2K zawsze były maksymalnie okrojone. Gra miód, jak co roku. Reklamy też mają fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde.................cale zycie gralem w live a teraz chyba kupie 2k,tylko nie wiem czy ze sterowaniem nie bede mial problemu,a z drugiej strony wychodzi nowy live elite,kurde co wybrac.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma się co zastanawiać nad wyborem. NBA 2K od kilku lat bije Live na głowę. NBA 2k10 wygląda rewelacyjnie, animacja zawodników to coś pięknego, czuć ten klimat NBA. Natomiast seria Live wygląda troche plastikowo i moim zdaniem jest bardziej arcadowa niż symulacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może mi ktoś powiedzieć jak ściągnąć to demo ?

Loguję się poprzez ps3, wchodzę do sklepu i nie mogę znaleźć dema NBA 2k11.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps store- all games ps3 - ps3 demos(ikonka przezroczystego pada) - m-p - nba 2k11- download :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ku........a na 99 procent kupuje 2k11,choc od ponad 10 lat masakrowalem live,ale to co teraz zrobili z tym elite to paranoja..........gral ktos moze????????ja wczoraj gralem w demo i........nie wiedzialem jak sie pilke podaje,nie mowiac juz o rzutach,wiec albo ja jestem debilem,albo ea za bardzo chcialo i zj....bali gre,masakra

tylko mam pytanie odnosnie 2k11..................jak bedzie w tym roku z gra online,bo czytale ze dawniej nie bylo dobrze i jak to jest z wolnymi????zawsze tak sie je wykonywalo jak teraz??????????i czy gra nie jest troche za latwa????????????dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was pytał jak będzie wyglądać obsługa PS Move w tym tytule. Tu jest opis, ale po angielsku Tutaj do tego możliwość gry w 3D... eh w 2015 może będę mógł skorzystać z tych dobrodziejstw :D. Jeszcze odnośnie Move, z tego opisu wynika, że będzie to gadżet dzięki któremu będzire można bez problemów grać we wszystkie tryby. Choć nie wydaje mi się, że dałbym radę machać tym, przez ponad godzinę (zawsze gram 4 x 12 min.) Dalej. Gra w końcu dobrze wypada jeśli chodzi o grę obronną. Myślę, że jest szansa, by nie trzeba było przestawiać slidersów po to, aby mecze nie kończyły się wynikiem 130-128, duży plus. Kolejna kwestia to online. W NBA 2k10 grałem tylko demonstracyjnie, natomiast NBA 2k9 przestałem męczyć dopiero niedawno. Grałem w nie na Xboxie i tam też online często wypadał koszmarnie. Dlatego seria NBA 2k to dla mnie fun przede wszystkim w singlu. Rozgrywanie akcji przez 24 sek. Rozważna, przemyślana gra, tak bym mial wrażenie, że uczestniczę w prawdziwym meczu. W online, każdy chcę wygrywać i zawsze spotykałem ludzi, którzy "na pałę" wbijali pod kosz tworząc rozgrywkę rodem z NBA Live. Dlatego dla mnie, podkreślam DLA MNIE online mógłbym w ogóle nie istnieć, przynajmniej wielogodzinne granie, w końcu zapewniłoby mi platynkę :). Cieszę się również z tego, że przerwałem granie w tą serię na 2k9, mimo że w kolejnej edycji, był mój ulubiony KB#24. Teraz nie będę odczuwał wtórności, także odliczam dni i już niebawem sezon czas zacząć!

PS. Na okładce 2k12 widziałbym kolejną legendę, lub Rajona Rondo! :D

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie będzecie zamawiac NBA 2k11? Normalnie kupowałem w PSX Extreme, ale na ich stronie jeszcze nie można pre-orderowac (w przeciwieństwie do NBA Elite). W Empiku lub sklepie tego typu nawet nie warto szukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie będzecie zamawiac NBA 2k11? Normalnie kupowałem w PSX Extreme, ale na ich stronie jeszcze nie można pre-orderowac (w przeciwieństwie do NBA Elite). W Empiku lub sklepie tego typu nawet nie warto szukac.

Na ultimie możesz już zamówić pre order.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, jakby znalaz się wsrod was jakis chetny na lige to zapraszam na forum www.elitesports.pl poświęcone m.in. serii 2k.... juz na dniach beda prowadzone zapisy do kolejnej edycji ligi... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×