Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem odpowiedź od Ultimy. Gra bedzie wysyłana we wtorek albo środe. Oczywiście w tym tygodniu. Nie moge się już doczekać...

Oooo. To wygląda na to, że chyba zamówię jutro + kurier i na weekend powinno być spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój tv nie ma nic do tego , po prostu brak AA w grze , nic pelna wersja w tym zakresie nie zmieni , a ty nie masz po co inwestować w nowy telewizor bo gierka nie obsługuje 1080p (jak praktycznie zadna gra tej generacji)

To ciekawe co mówisz, ale jeszcze coś, porównałem oba dema (PS3 i Xbox 360) i na tym drugim sprzęcie sprawa wygląda lepiej. PS3 podłączyłem przez HDMI, a 360-tkę przez VGA. I teraz mam problem, bo wolałbym wersję na PS3, no ale przez to, to nie wiem.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś będzie miał już jakieś info ze sklepów internetowych,że mają już grę, to bardzo proszę o informację gdzie można ją już nabyć.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima już ma. Mam nadzieje że dostane na jutro urlop. Wczoraj całą noc męczyłem demko, jutro w końcu przetestuje moich sixers :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima już ma. Mam nadzieje że dostane na jutro urlop. Wczoraj całą noc męczyłem demko, jutro w końcu przetestuje moich sixers :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Skąd wiesz, że Ultima już ma? Ja też zamawiałem u nich ale jeszcze nie dostałem żadnych konkretnych informacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się kolejne ocenki. Liczyłem na 85% ale tak rewelacyjnych ocen się nie spodziewałem.

"it's the best sports game of this generation" lub "The best basketball game ever".Tego nie trzeba nawet komentować.

Czekam na zmianę statusu zamówienia na wysłane i już mnie rączki świeżbią żeby pograć moją ulubioną ekipą z dzieciństwa czyli Sonics z Kemp-em i Payton-em

Ultima ma bo " Dostępność: Zwykle w 24 godz."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam, Ultima jak zwykle spisała się na medal i sprzedają od 13.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sipap

to pisz jak wrażenia z gry. Ja swoją kopię będę miał pewnie jutro, wiec jestem ciekaw jak prezentuje się pełna wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba sie pogodzic z tym ze tytuly multiplatformowe zawsze lepiej wygladaja na x360.

Skoro masz 2 systemy i gierka lepiej wyglada na xie to ja bym wybral wlasnie ta opcje.

Pozdrawiam

To ciekawe co mówisz, ale jeszcze coś, porównałem oba dema (PS3 i Xbox 360) i na tym drugim sprzęcie sprawa wygląda lepiej. PS3 podłączyłem przez HDMI, a 360-tkę przez VGA. I teraz mam problem, bo wolałbym wersję na PS3, no ale przez to, to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać mojej płytki :)) Oj będzie się jutro działo.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu napiszę,że wziąłem wersję na X360. Wyglada zdecydowanie lepiej niz na demie. Ząbków prawie nie widać. Twarze zawodników naprawdę świetnie odwzorowane.

Co do gry to jest trudno.Od razu napisze,że gram w tę serię od kilku lat(zacząłem jeszcze na Dreamcascie).Zwykle jak gram sezon to na najwyższym poziomie i daję radę(gram LAL).

Tutaj rozpocząłem od poziomu o jeden łatwiejszego, czyli Allstars i dostałem na dzień dobry bęcki od Minnesoty(czyli tak jak w prawdziwym meczu,który odbył sie wczoraj w Londynie). Co mi się od razu bardzo spodobało. Nie ma już beztroskiego podawania przez gąszcz zawodników,a nawet trzeba uważać na podania w poprzek boiska. Od razu narażamy się na przechwyt i steale sie mnożą. Trzeba troszke obniżyc ten paramatr w drużynie sterowanej przez konsolę(nie za dużo-parę ptk w slidersach) a przede wszystkim szukac kolegów z drużyny na w miarę czystych pozycjach.

Rzucałem w meczu ze skutecznością 38% a konsolowa drużyna 44%. Oczywiście na lekko zmienionych slidersach(przed sezonem rozgrywam kilkanaście meczów kontrolnych(zestawienie drużyn takie jak w realu). To pozwala mi dopracować slidersy,które potrafią się dośc znacznie róznic z roku na rok.Oprawa i wstawki zostały zmienione(fajne są jak pokazany jest przyjazd autokarem drużyny przyjezdnej i goście po kolei wysiadaja z autokaru. Co jeszcze zauważyłem fajnego to bloki.Bardzo realistycznie oddane.Także przy trudnych podaniach, zdaża się że zawodnikowi wypada piła z rak lub musi się nieźle postarac aby ją złapać.

Składy są troszke nieaktualne (w Lakersach byli jeszcze Mbenga i Morrison a nie było Ebanksa i Caractera). Ale to można nadrobić w edytorze. Innych trybów jeszcze nie dotykałem, bo nie miałem za wiele czasu.

Zastanawiałem się nad wersją na PS3,ale te niezbyt dobre opinie po demie przeważyły. Jednak myślę,że i tu będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie interesuje najbardziej online. w 2K10 nie bylo o czym mowic, po prostu nie dalo sie grac.

Dlatego w tym roku zastanawialem sie nad NBA ELITE ale niestety gameplay jest paskudny ale o dziwo system sterowania bardzo mi przypadl do gustu ale i tak nie kupie tej pozycji.

Natomiast jesli w 2k10 zrobia dobry online to moze sie skusze, a jak nie to bede pykal w rownie dobra 2k10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sipap jest juz moze dostępny jakiś roster update. Pamietam że w edycji 2k10 od razu na dzien dobry taki był który aktualizował składy do obecnego stanu. Co do poziomu trudności to najwyższy w poprzedniej edycji był hall of fame, niżej od niego były superstar-all star-pro-amateur i najniższy rookie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualny roster nie był dostępny. Poziomy trudności są takie same. Pomyliłem się, grałem na superstar. Jak napisałem było trudno, ale to może od tego że długo nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszła z ultimy. Naprawdę miłe zaskoczenie, że już w środę przed 11. Dziś zarywam noc a na czwartek i piątek biorę urlop. A teraz niestety trzeba wracać do roboty :(

Edit: okładka różni się od tej ze strony internetowej ultimy, bo ma dodatkowo niebieski pasek i napis PlayStation Move Features

Ale niestety nie mam jeszcze Move to nie przetestuje co to za opcja

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany zapomniałem,że wspominali coś,że ta gra bedzie wykorzystywała move'a. A ja sie złakomiłem na troszke lepszą jakość(wcale nie potwierdzone) i wziąłem wersję na X360.

Jak ktos kupi grę i ma move'a, to niech skrobnie jak to działa w NBA2K11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, napiszcie jak sprawuje się tryb online. To dla mnie priorytet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online sprawuje się bez zarzutu. Gra kozacka. obrona lepsza, nowe dunki- długo by pisać.....

Zapraszam do ligi nba 2k11 na ps3 - www.elitesports.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka , moż ektos napisac jakiś tutek co najlepiej poustawiac w opcjach zeby gra była bardziej " prawdziwa " ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.

Zapraszam do ligi nba 2k11 na ps3 - www.elitesports.pl

może to głupie pytanie, ale gdzie jest temat w którym mamy się zapisywać? jakos nie mogłem go znaleźć :/

znalazłem, jest tu:

Edytowane przez JaTuNowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Czy ta gra się instaluje? Bo jak wrzuciłem ją do napędu to nie było żadnej instalacji... Może trzeba z menu ją zainstalować? Proszę o odpowiedź i pomoc. POZDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany zapomniałem,że wspominali coś,że ta gra bedzie wykorzystywała move'a. A ja sie złakomiłem na troszke lepszą jakość(wcale nie potwierdzone) i wziąłem wersję na X360.

Jak ktos kupi grę i ma move'a, to niech skrobnie jak to działa w NBA2K11

Grę już mam. Move będe miał jutro. Skrobnę co i jak w weekend pewnie, albo jutro wieczorem jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrobnij skrobnij, bo też się zastanawiam czy nie zakupić sobie tego ps move... generalnie gra miażdży... ;) gram od wczoraj i jest według mnie mistrzostwem świata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×