Skocz do zawartości
ONE

Journey

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowite, tajemnicze, magiczne, zupełnie jak Flower. Zdecydowanie najbardziej oczekiwany przeze mnie tytuł na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay wyglada jak Flower tylko zamiast platkow jest czerwony kapturek.. ciekawi mnie fabula tej gry o ile jakas bedzie ;P.. Flower b. przypadl mi do gustu i byl niezle relaksacyjny.. Journey wyglada swietnie pod wzgledem artystycznym i jest ciekawy klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda dość ciekawie ..... ale jakoś nie dość ciekawie, żebym się skusił do kupna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wiadomo tylko, że ma się ukazać po wakacjach.

W tej chwili trwają beta testy w bardzo wąskim gronie, jedynie na zaproszenia. Mogą je dostać mailem stali Plusowicze, albo można starać się na Fejsie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem ORGAZM GRACZA. Wzwód jak stąd do Księżyca.

Jakimś cudem przyszedł mail z kodem do bety. Ciężko opisać o czym jest ta gra. Pograłem godzinkę i .... (o tym później). Może i dobrze, że tylko tyle. Nie chce zjadać całego tortu przed urodzinami. A ta gra taka jest. Jak się zacznie grać to już nie można przestać. Jest jak dwie ścieżki najlepszego narkotyku. Odpalamy to dzieło sztuki i zostajemy wessani w jakiś tajemniczy świat (brak słów) i ten cały (brak słów) i to (brak słów) i... i...

Nie ma żadnego menu, nie ma opcji, od razu stajemy na wielkiej pustyni, gdzie ewidentnie kiedyś istniała jakaś zaawansowana cywilizacja. Ale raczej nie ludzka. Sami też nie jesteśmy homo-sapiens. Trudno określić kim lub czym jesteśmy. Nasze zadanie polega na (?). Gra nic nie podpowiada oprócz podstaw w sterowaniu. Idziemy przed siebie, a raczej płyniemy zwiewnie wśród wydm, ku jakiemuś punktowi na horyzoncie. Pierwsze wzniesienie. Pojawia się tytuł gry. Muzyka robi kisiel z mózgu... Nic to, trzeba iść dalej. Jakieś ruiny. Jakaś powiewająca wstęga. Można z niej przy użyciu czaru (?), wyssać jakieś tajemne runy, które zapisują się na naszym stroju. Pozwalają nam na jeden wysoki skok. Aby znowu móc skorzystać z tej zdolności trzeba odnaleźć źródło run (?) - powiewających na wietrze skupisk jakby kawałków starego manuskryptu.

Rozglądamy się po tej bezkresnej pustyni wydającej się nie mieć końca. Jakiś stary, na wpół zawalony most... Zapewne kolejny cel. A jednak nie. Pod nim ruiny większego miasta. Tam gdzieś ukryta jest kolejna wstęga z runami. To nam pozwoli polecieć na krótki dystans. Akurat by móc przedostać się na drugą stronę, ku gigantycznej bramie. Odprawimy tam jakiś tajemny rytuał z dziwnymi posążkami, runami i obrazkami przedstawiającymi (brak słów).

Idziemy długim mostem na drugą stronę, za miasto. Nadal wszystko skąpane i zasypane pustynnym piachem. I oto niespodzianka. Gdzieś w oddali inny gracz. Nie ma nicka (jest to wyjaśnione w mailu, celowy zabieg i w ogóle żeby grać w Journey trzeba być zalogowanym do PSN). Bezimienna postać, taka sama jak my sami, próbująca odtworzyć przejście. Musimy wspólnymi siłami wyczarować 4 wstęgi, które połączone stworzą długi most ku następnemu celowi. Płynąc po piasku i czarując kolejne runy w końcu udaje nam się dopiąć celu. Wchodzimy na tą prowizoryczną autostradę i zaczynamy po niej sunąć ku ...

Zwis konsoli.

Bardzo długo patrzyłem w ekran a w gardle miałem kluchę wielkości pyzy. Nie wiem czego doświadczyłem, ale wiem, że nie włączę drugi raz tego czegoś. Dopiero jak będzie pełna wersja w sklepie.

(brak słów)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem, zaraz obadam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill po Twojej mini zapowiedzi powiem tak ... nawet gdybym dostal kod do tej bety tez chyba bym nie skorzystal ... a zwis byl po tym jak wyslalem ci msg na psn ? jak tak to sorry a moze powinienes mi byc wdzieczny bo gralbys dalej :P

@cwir a Ty jak zwykle masz dotep do kolejnej bety ... qrwa to nie fair :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill po Twojej mini zapowiedzi powiem tak ... nawet gdybym dostal kod do tej bety tez chyba bym nie skorzystal ... a zwis byl po tym jak wyslalem ci msg na psn ? jak tak to sorry a moze powinienes mi byc wdzieczny bo gralbys dalej :P

Haha, prawdopodobnie tak to było :D

Przynajmniej wiem, żeby im to w feedbacku napisać. To i ruszanie kamerą. Niestety żeby się rozglądać trzeba ruszać padem na boki (a prawa gałka niewykorzystana). Średnie rozwiązanie bo w tej grze rozglądanie się to podstawowa czynność, a jak to jest z tym sixaxisem to wiemy ;) Może chociaż dadzą wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir a Ty jak zwykle masz dotep do kolejnej bety ... qrwa to nie fair :)

Dostałem jeszcze dziś bety do Ratcheta i Resistance 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem betę. Genialna gra, niesamowity sen. Klimat - inny świat. :)

Untitled-1-2.gif

9ljwpw.gif

Szacunek Sony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem kody na Betę, po opisach na forum i na portalu postanowiłem nie zgłębiać tematu i przeć do przodu. Ku świecącemu misterium... niestety idąc tym topem Beta skończyła się po ok 7 minutach, gdy wszedłem w "strefę mroku?". Gierka fajna. Jutro pobawię się więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Journey trafi do PlayStation Network wiosną 2012 roku. Trudno czekamy. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy datę premiery Journey w Europie.

USA dostanie Journey 13, Europa zaś 14 marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×