Skocz do zawartości
ONE

Journey

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę smutno zrobiło mi się pod koniec drugiego przejścia - grałem od samego początku z jednym gościem (nieźle ogarniętym ) i tuż przed samym końcem towarzysz nie wcelował w 'wieloryba' i straciliśmy kontakt :/ A brakowało jedynie 30 sekund do końca gry.

Ogólnie gra jest genialna. Gra z osobą towarzyszącą jest niesamowita i fajne jest to, że do tej pory zawsze wszyscy towarzysze starali się grać jak najlepiej ;)

Edytowane przez Myron
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra,która totalnie mnie urzekła. Już od dawna żadna pozycja nie wzbudziła we mnie takiego zachwytu pod względem wizualnym,jak i emocjonalnym.Tutaj nikt nie zastanawia się,jak przejść dany moment, po prostu...gra. Zwłaszcza ostatnia część podróży wywołała u mnie wielkiego banana na twarzy,cieszyłem się każdą sekundą. Pomimo,że sam gameplay ogranicza się do około 2.5-3 godzin, to jednak chęć zagrania w tą pozycję ponownie w zupełności to rekompensuje.

Podoba mi się element wspólnego grania, który nawet ciężko nazwać kooperacją. Można to już bardziej porównać do wspólnego oglądania filmu. Teoretycznie można nawzajem odnowić sobie 'energię',ale jednak to uczucie obecności drugiej osoby jest najważniejsze,a nie to,w jaki sposób gra.

Ogólnie rzecz biorąc, będę polecał "Podróż" każdemu,kto chciałby się oderwać się od typowych pozycji i zanurzyć się w świecie sztuki. Jest to też dobry dowód dla tych wszystkich,którzy twierdzą, że gry nie niosą ze sobą nic wartościowego i jest to tylko kolejny sposób na marnowanie czasu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trofea zrobione. Nie odblokowujcie białego wdzianka. Psuje rozgrywkę. Ładnie wygląda ale automatycznie szal się regeneruje przez co całą grę można przejść w mniej niż 30 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona. Gra zajebista.. muzyka to coś wspaniałego, jest cholernie dobrze zrobiona. Coop... już na samym początku trafiłem na kogoś, coś niesamowitego. Nie ma chatu, ani nic w ten deseń, tylko O, a mimo to tworzy się swoita więź między jedną a 2 osobą. Niesamowite doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra coś zostawia po sobie, jakiś ślad gdzieś tam w środku, odczucia które były podczas grania ciągle gdzieś tam są skłaniając do jeszcze jednej podróży. Dzisiaj drugi raz przeszedlem i wcale nie było gorzej niż za pierwszym razem i bardziej rozumiałem symbolike heroglifów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny tytuł . Początkowo nie wiedziałem jak ją rozgryżć trochę wiało nudą , lecz zaraz po chwili zacząłem surfować po wydmach i wznosic sie w przestworzach:) . Zmaganie sie z siłami natury nie przebiegało jednak w osamotnieniu , gdyż nagle spotkałem na swojej drodze kompana który podobnie jak ja zmierzał w tym samym kierunku. Gra nie ma dialogów , wstawek fmv , intra , jest tylko piękna muzyka i my podróżnicy przemierzający niesamowitą krainę w poszukiwaniu upragnionego celu. Zakup obowiązkowy dla każdego gracza mega odstresowująca , zresztą podobnie jak inne gry thatgamecompany. Przeszedłem na razie dwa razy ale na pewno jeszcze zagram .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum Przodkowie mistrz! Ta gra nawet trofea ma klimatyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Journey to epicka przygoda. Silnik fizyczny i bardzo estetyczne świetliste, efekty graficzne.

Niepowtarzalny klimat. Multi absolutnie super! Gra jest genialna! :)

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tylko trofum Towarzysz. Przysięgam, że jak jeszcze raz ktoś mi się wyłączy w zimie to nie wiem jak, ale go znajdę i bęcki spuszczę :(

Edytowane przez Dable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już większość robi pozostałe trofea i skaczą między chapterami. Po premierze Towarzysz wpadał bez problemu.

Journey pobiło rekord sprzedaży na psstore

http://blog.eu.plays...-sales-records/

Ciekawe czy studio się utrzyma, właśnie odeszła jedna z założycielek

http://www.padportal.net.pl/wspolzalozycielka-thatgamecompany-odchodzi-z-firmy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy studio się utrzyma, właśnie odeszła jedna z założycielek

http://www.padportal...chodzi-z-firmy/

Kto wie jak było naprawdę? Osobiście uważam że została wylana. Przecież oni tą grę robili chyba 4 lata... Jakkolwiek nie genialna, to jednak spora przesada, a firma miała zakontraktowane 3 gry dla Sony. 3 krótkie gry dodajmy. Flow, Flower i Journey. I pichcili to 6 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich tam całe 9 osób było w tym studio to i się guzdrali tyle czasu. Troche grosiwa wpadło Sony za Journey to może zainwestują w ich następny projekt. Mi się marzy kolejna podróż, tym razem do gwiazd :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wspaniała, skończyłem kilka razy i jeszcze będę grał, na pewno najlepsza gra wydana w cyfrowej dystrybucji, zawsze zastanawiam się ile osób spotykam w czasie swojej podróży i czekam na koniec by zobaczyć z iloma osobami spotkałem się w czasie wędrówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak gra nie podaje wszystkich ludzi których się spotkało, u mnie jeszcze nigdy nie pokazało więcej niż 8, nawet wtedy jak wpadło trofeum za 10 spotkanych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w pierwszej podrozy mialem 6 a w drugiej 4, trofeum za spotkanie 10 wpada po spotkaniu wlasnie 10 i bez roznicy czy tych 10 spotka sie w 1 przejsciu czy w kilku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×