Skocz do zawartości
ONE

Alien Breed: Trylogia

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogos chętnego do pogrania w co-opa w grze Alien Breed 3: Descent.

Mój PSN: Talk0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a 1 i 2 czesc masz ? bo ja 3 nie mam ... jeszcze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam 1 i 2. Wczoraj właśnie kupiłem Alien Breed 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem teraz na promocji wszystkie 3 części, wyszło to dokładnie 54zł. Także myślę, że jak na taką grę to nie dużo :)

Oczywiście cena bez Plusa.

Co do samej gry to świetna! Takie skrzyżowanie Dead Nation z Dead Space, czyli to co lubię najbardziej.

Naprawdę gra się przyjemnie, sterowanie nie sprawia problemów, bardzo fajnie zrobiona narracja, no i ten klimat statku kosmicznego, słodko!

Jak ktoś nie grał i nie miał okazji zakupić wcześniej, to myślę, że teraz jest chyba fajna okazja do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z postem wyżej. Tyle że ja kupiłem trylogie ze zniżką plusowicza. Naprawdę warto, jeśli ktoś lubi takie klimaty. Gram na hardzie w pierwszą część i wcale lekko nie jest, ciężko też nie. :) Ale naprawdę polecam grę szczególnie za niską cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko i akardo jesli macie hs chetnie wyplatynuje z wami wszystkie 3 czesci bo rowniez je posiadam

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko i akardo jesli macie hs chetnie wyplatynuje z wami wszystkie 3 czesci bo rowniez je posiadam

Tez kupilem wiec moge pograc (promocja z "+" 16 zl za czesc a wiec za tryloie dalem niecale 50 zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardy masz hs ? Ja tez w promocji dokupilem 3 wiec mam wszystkie mozemy porobic w kazdej to co jest wymagane ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardy masz hs ? Ja tez w promocji dokupilem 3 wiec mam wszystkie mozemy porobic w kazdej to co jest wymagane ...

Tak, mam

Edit

Moze przy weekendzie zrobimy jakas sesje w coopa?

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś che porobić trofea online to proszę napisać na moje PSN ID: gryf91j2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega SirHaszak i ja robimy speed runa pod jedno trofeum.

Wymagało to trochę pracy, dlatego uwieczniliśmy to na filmiku:

Najlepsza końcówka, gdzie zaciąłem się na jakiejś durnej skrzynce, a Haszak już się tam darł po mnie, że to ostatnie sekundy XD

Było mega ekscytująco :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam:). To były emocje szczególnie po tych zwiasach na ich serwerze . 30 sekund później i byłaby kicha hah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję, gdyż cała trylogia jest teraz w dobrej promocji - poniżej 30 zł dla Plusowiczów. Mógłby ktoś streścić, jak do tej pory wyglądał coop online? Chodzi mi głównie o kwestie techniczne (stabilność połączenia, jakość rozmowy przez HS), no i czy w ogóle serwery nadal działają? Można spokojnie pograć po Sieci?

 

Kiedyś sprawdziłem demko pierwszej części i podobało mi się. To takie Dead Nation z kosmitami, w które chętnie bym zagrał. Według HLTB średni czas przejścia każdej z części to 5-6 godzin, więc cena za całość jest bardzo atrakcyjna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coop działa chyba na zasadzie P2P, przynajmniej byłoby to logiczne.

Coop wygląda jak coop, dwie postaci i jazda.

Od singla różni się chyba tylko ilością przeciwników jeśli dobrze pamiętam, ale może nawet i to nie ulega zmianie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli właściwie wszystko działa podobnie jak w Dead Nation. Lepszej rekomendacji mi nie trzeba. Dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×