Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

DRS jest KERS bedzie pozniej, poki co na razie jest maping pod kers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubool co do sobotniego F1 to zawsze możesz ten jeden wyścig odpuścić i na dwa kolejny przyjść.

Sharent nie wymyślaj tylko dawaj jedziesz, będą śmiechy jak pojawi Ci się na ekranie napis "Klacza destroyed their vehicle" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubool co do sobotniego F1 to zawsze możesz ten jeden wyścig odpuścić i na dwa kolejny przyjść.

Sharent nie wymyślaj tylko dawaj jedziesz, będą śmiechy jak pojawi Ci się na ekranie napis "Klacza destroyed their vehicle" :P

Tylko wiesz co jest najgorsze? Ja nie wiem czy zmieszcze sie do kadry. Dzisiaj i w czwartek jedziemy wewnetrzne kwalifikacje ligowe. Bo z zainteresowanych, moglibysmy ulozyc 2 piatki.

A co daje jazda z tym samym setupem?

Wczoraj sie okazalo ze Karollo jechal prawie takim samym tempem jak nasz najlepszy gracz:Patrykczeko.

O sobie to nawet nie chce mowic. Wyszlo tyle, ze jak jezdze na wlasnym setupie, to te roznice niweluje. Jednak jak uuz na tym samym to widze jak duzo brakuje mi do najlepszych.

Najwyzej bede osoba od nagrywania, jako organizator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz od nagrywania to na bank będzie "Klacza destroyed their vehicle" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Potwierdzam obecnośc w sobotę gra wróciła do mnie "a jóż myślałem że jej nigdy nie zobaczę "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak skoro sharent nie jedzie to ja wskakuje w jego miejsce.

1. Kubool

2. Matijad

3. Lukaszasada

4. Pitian

5. Kowi

Kubool daj znac czy na 21 dasz rade byc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zróbmy tak. Ja pojadę Bahrain, a potem mnie zastąpi Kubool, skoro i tak miał się nie pojawić na pierwszym wyścigu. Ewentualnie jeśli będą jeszcze wolne miejsca przejadę już te pozostałe tory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to niech sharent za mnie bahrain pojedzie, a ja wpadam na pozostałe dwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kazdy z nas pojedzie dwa tory i wszyscy beda zadowoleni :)

Sharent jedziesz dwa pierwsze wyscigi, ja jade pierwszy i trzeci a kubool drugi i trzeci. Mysle ze tak bedzie sprawiedliwie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wyslanie do mnie listy startowej w dzisiejszym wyscigu... Oraz w jakich teamach jedziecie kto i gdzie.. Takze jesli macie rezerwe to tez prosze wyslac. pozdro

aaaa i jesli w ktorejs z lig bedzei mniej niz 5 kolesi to tez z kazdej innej odchodzi po 1 osobie wiec prosze o trzymanie kolejnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie tchnęło do obejrzenia starych filmików z 3 i 5 sezonu ligi. Mimo ogromu błędów gry, nieprzyjemne momenty jakoś zatarły się w pamięci i zostały tylko te pozytywne. Jednak ścigało się z wami zajebiście :)

 

Jeśli ktoś to w ogóle przeczytał, to niech napisze co teraz u niego słychać - w co teraz gracie - ścigacie się gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×