Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

tym bardziej ze od poczatku kwestia bylo 20 czy 21 - nie robcie nawet jaj z ta 18 - wogole nie bral bym tego pod uwage w ankiecie - eh zawsze znajduja sie jacys ekstremisci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie godziny chcecie aby sie znalazly w ankiecie o godzine rozgrywania wyscigow w niedziele? Oczywiscie poza godzinami 20 i 21??

tym bardziej ze od poczatku kwestia bylo 20 czy 21 - nie robcie nawet jaj z ta 18 - wogole nie bral bym tego pod uwage w ankiecie - eh zawsze znajduja sie jacys ekstremisci.

Sir Sieker zadał pytanie, jakie godziny dodać do ankiety, a o jakiej chcemy jeździć, więc dajemy różne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, fakt jest taki ze zadalem takie pytanie. Jednak no powiedzmy sobie szczerze ze opcji w ankiecie tez nie moze byc za wiele. Ogolnie widze ze ludziom ktorym odpowiada 20 to i 21 rowniez. zatem byc moze dam to jako jedna opcja w ankiecie. plus do tego np godzina 19 i 22... 3 wybory to wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, fakt jest taki ze zadalem takie pytanie. Jednak no powiedzmy sobie szczerze ze opcji w ankiecie tez nie moze byc za wiele. Ogolnie widze ze ludziom ktorym odpowiada 20 to i 21 rowniez. zatem byc moze dam to jako jedna opcja w ankiecie. plus do tego np godzina 19 i 22... 3 wybory to wystarczy.

Ja i tak będę głosował na 21 albo 21 (to się jeszcze okaże), więc dla mnie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, fakt jest taki ze zadalem takie pytanie. Jednak no powiedzmy sobie szczerze ze opcji w ankiecie tez nie moze byc za wiele. Ogolnie widze ze ludziom ktorym odpowiada 20 to i 21 rowniez. zatem byc moze dam to jako jedna opcja w ankiecie. plus do tego np godzina 19 i 22... 3 wybory to wystarczy.

oj, mieszasz. daj normalnie 3- 19,20,21 lub ewentualnie 22. 4 chyba mogą być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez niepotrzebnych kombinacji. 19, 20, 21 i takie opcje będą dla każdej ligi. I tak większość jest za 21 to i tak pewnie w każdej lidze będzie taka godzina ustalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ja bym byl za 20 gdyż 50 % wyścigu to jest ok 1 godz + kwalifikacje + organizacja daje 2 godziny wiec 20 bardziej pasuje moim zdaniem:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dwie godziny...oj ludzie ludzie. Organizacja? O 21 startujemy, kogo nie ma ma liczone jako nieobecność. Wszyscy mają już być na PSN 5 - 10 minut przed godziną.

Nie będziemy na nikogo czekać, z góry to mówię.

Długość wyścigu? Normalnie 100% trwa około 1:30 - 1:40. Poza tym tutaj nie ma safety car, ani czerwonych flag, także jak już zaczniemy jechać to już będziemy jechać do końca bez przerwy.

Wtedy na wyścig wychodzi jakieś 40 - 50 minut, kwalifikacje to w online jest tylko Q3, więc 10 minut, co daje nam 1 godzinę! To wcale nie jest tak dużo.

Poza tym będą ankiety i każdy zdecyduje. Zresztą nie chce mi się wierzyć, że nawet jakby jakimś cudem przedłużyło się do 23 to nikt nie będzie mógł grać do tej godziny...nie przesadzajmy już.

Zresztą założę się, że większość po wyścigu i tak będzie grała sobie jeszcze singla, ja na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mi niezmiernie smutno, ale jeden z uczestnikow 2 ligi zglosil sie do mnie i poprosil o usuniecie go z listy zawodnikow w tej lidze. W zwiazku z tym wysylam informacje do pierwszej osoby z listy rezerwowej z oferta tego miejsca.

Uczestnik ktory sie wypisal to:

Miszcz

Prosze o zrobienie odpowiedniego updatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem potwierdzenie, prosze wstawic w miejsce zwolnionego miejsca:

maks (psnid: andre_maks_PL) (pad).

Prosze przywitac nowego czlonka waszej ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem potwierdzenie, prosze wstawic w miejsce zwolnionego miejsca:

maks (psnid: andre_maks_PL) (pad).

Prosze przywitac nowego czlonka waszej ligi.

MAKS! Serdecznie witamy ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAKS! Serdecznie witamy ! :)

Dzięki za przywitanie  :biggrin:

ciesz się że moge do Was dołączyć i już nie mogę doczekać się pierwszego wyścigu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich z 2 ligi. Czy każdy będzie posiadał headset'a? Co by przekaz jakichkolwiek informacji przed, w trakcie i po wyścigu był bezproblemowy. Ze względu na to że dopiero zakupiłem ps3 do końca nie orientuje się czy każda słuchawka z bluthem podejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie posiadam HS,ale jak dorwę trochę grosza to zakupię :biggrin: ,fajnie by było pogadać sobie przed/w trakcie i po wyścigu :thumbsup:

Ps.Witam w składzie 2ligi maks :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wszystkie słuchawki działają, ale które tak a które nie to Ci nie powiem. Ja osobiście posiadam HS od Sony do PS3 i dobrze sie sprawuje, ale nie jestem przekonany co do używania go podczas wyścigu. W sumie wszystko powinno być jasne. Na zasadzie np. startujemy o umówionej godzinie 10 minut qual, potem od razu race i dziękuję dobranoc ;) A podczas wyścigu chyba bede wolał pozostać skupiony, jednak 39 okrążeń na ciasnym Monako będzie tego wymagać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 no właśnie ta od sony jest fajna bo ma możliwość wyłączenia mikrofonu, przynajmniej czegoś się nie palnie(ale cena mnie troche odstrasza)...może masz racje że podczas takiego monako ciężko byłoby coś powiedzieć, ale słuchawke warto mieć :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS podczas wyścigu raczej nie będzie konieczny, ja osobiście nie posiadam go, niestety... ;/ Chyba, że komuś z Was udało się podłączyć słuchawkę Apple od iPhona? Ja próbowałem, ale oba sprzęty się nie połączyły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadac przed i po wyscigu jak najbardziej, ale w trakcie wyscigu to sie z celem bedzie mijac. Pozatym wole wam oszczedzic doznan sluchowych z mojej jazdy ;P 

Ja mam jakiegos zwyklego headseta, taniego headseta i dziala zacnie. Problemow ze sparowanie tez nie bylo takze mozecie tez rozwazyc ewentualnie jakies tansze rozwiazania niz headset dedykowany do PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały dodane ankiety do każdego tematu ligowego.

Głosują tylko uczestnicy danej ligi, nikt spoza niej, inaczej warn!

Ankiety dobiegną końca, kiedy zagłosują wszystkie 12 osoby z danej ligi.

PS.

Jeśli komuś ewidentnie nie będzie pasowała godzina startu, to istnieje możliwość wymiany z kimś z innej ligi, komu ta godzina pasuje.

Jednak kwestie wymian dopiero po zakończeniu ankiet. Ewentualne zgłoszenia proszę zgłaszać do Sir Siekier'a.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glosowac ludzie glosowac.

bart161180, ten koles ma jakis zly nick podany mi... nie moge sie z nim skontakowac. czekam na kontakt od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glosowac ludzie glosowac.

bart161180, ten koles ma jakis zly nick podany mi... nie moge sie z nim skontakowac. czekam na kontakt od niego.

Nie wiem co jest nie tak - włączam gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 osoby jeszcze powinny zaglosowac. Glosowanie jest bowiem bardzo wyrownane wiec wasz glos sie liczy jak najbardziej.. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy UniteD, maks, nick99 proszeni są o jak najszybsze oddanie głosów, żebyśmy mogli wszystko już ustalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie musimy juz glosowac poniewaz wyniki ankiety pokazuja ze ta liga zacznie sciganie o godzinie 21.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy UniteD, maks, nick99 proszeni są o jak najszybsze oddanie głosów, żebyśmy mogli wszystko już ustalić.

glos oddany ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×