Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra moi drodzy pierwszy bardzo wazny termin zbliza sie niesamowicie szybko.

Juz jutro dostaniecie odemnie wiadomosc na pw z kilkoma pytaniami, oto one:

  • Czy dalej jestes zainteresowany braniem udzialu w swojej lidze?
  • Czy myslisz ze dasz rade z wpasowaniem sie w nasz terminarz, oraz ze nie bedzie z toba zadnych problemow?
  • Czy brales udzial w glosowaniu, jesli nie to dlaczego nie glosowales?
  • Jak wyglada sytuacja z twoja kopia gry? czy zlozyles preordera czy kupisz w dniu premiery czy moze kupisz w jeszcze innym terminie?
  • Czy masz moze jakis pomysl apropos ogolnie regulaminu albo zasad ktore moglibysmy wprowadzic?
  • Jak oceniasz cala organizacje ligi? Organizatorow, opiekunow twojej ligi?

Tak naprawde najwazniejsze pytania to dwa pierwsze.

Po wyslaniu wiadomosci czekam do godziny 24:00 18.09.2010 na odp. Osoby ktore zamierzaja sie spoznic niech napisza jeszcze dzis do mnie. Kto nie poinformuje mnie o tym fakcie i nie odpowie w terminie bedzie oznaczony w temacie lista obecnosci..

To tyle... pozdrawiam.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw zostaly wyslany do kazdego z tej ligi... czekam na odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta dotycząca godziny zamknięta. Wygrała godzina 21:00, wszystkim pasuje, z nikim nie było problemów. Osoby głosujące na 20:00 powiedziały, że jak będzie 21:00 to się dostosują.

Także Liga 2 pod tym względem jest również gotowa.

Jak przebiegało głosowanie:

ankieta_liga2.jpg

PS.

W sprawie hosta (WAŻNE):

Serwer stawiają ZAWSZE organizatorzy ligi. Do bezproblemowego utrzymania 12 osób wystarczy 8kb/s w uploadzie (info od CM), także nikt nie powinien mieć problemów.

Łączenie odbywa się na podobnej zasadzie jak w poprzednich grach CM, czyli dzielenie informacji odbywa się na zasadzie dzielenia informacji pomiędzy wszystkimi lokalnymi użytkownikami.

Host nie odpowiada za utrzymanie całej grupy. Mówiąc po prostu...działa to mniej więcej na zasadzie seedowania w torrentach, inaczej tego nie potrafię wyjaśnić.

W razie ewentualnych problemów, będziemy potem myśleć.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z hostem nie bedzie problemow, ja mam dobre lacze. Jak juz bedzie mniej wiecej wiadomo kto startuje u nas w lidze rozesle zaproszenia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie nowego czlonka, w miejsce tiaamao wchodzi:

15. Jacko (psnid: Jacko1st) - (Pad)

prosze go przywitac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie nowego czlonka, w miejsce tiaamao wchodzi:

15. Jacko (psnid: Jacko1st) - (Pad)

prosze go przywitac :)

witamy serdecznie

mamy nadzieje że będziesz się z nami dobrze bawił:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć cześć, dzięki :D. Widzę, że dużo osób z tej ligi posiada kierownice, będzie ciężko ;d.

Mam pytanko. Będzie ktoś w stanie nagrywać wyścigi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy Jacko :thumbsup:

spoko ja też nie mam kierki, ale damy rade;d...najważniejsze to dobra zabawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, wlasnie przejrzalem sobie wyniki odp i wogole cale zestawienie i po tylu trudach w tej lidze (zamiana miejsc) moge oswiadczyc ze ta liga jest gotowa do akcji!. Wszyscy odpowiedzieli na moje pytania... Fakt byly osoby ktore nieglosowaly ale to juz nie wazne na ta chwile. Zatem zadnych przesuniec w tej lidze juz nie przewiduje. No chyba ze ktos sam zrezygnuje...

Jesli robicie jakies tabelki sobie czy cos takiego to juz powoli mozecie wpisywac swoje nicki, zapraszajcie sie do znajomych i byc moze przeprowadzcie sobie symulacje wyscigowe (gdy juz sie gra pojawi).

Gratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że organizatorzy jak zaktualizują szablonik, to proszę o podesłanie mi go na PW.

Zaktualizuje go na serwerze od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to znakomicie panowie. Widze że podchodzicie do sprawy poważnie i mam nadzieje, ze nikt juz tutaj nie da plamy :) Co do tabel, to bede oczywiscie aktualizował co wyscig szablon od Patricko, taki jak ma każda liga. Ale bede równiez robił wersję dla leniwych, czyli obrazek z naszej własnej tabelki w 1 poście na 1 stronie. Mniej wiecej tak jak teraz, tylko to jeszcze dopracuje. Jak juz bedzie wszystko tip top i bedziecie mieli zaklepane bolidy to wrzuce tą nową tabelke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a miałbyś coś przeciwko jakby ten obrazek co stworzyłeś (w Excelu domyślam się?) wstawilibyśmy do tematu z każdą ligą?

Pod linkiem do pełnej byłbym po prostu obrazek do szybkiego podglądu, itd.

Jak nie masz nic przeciwko to byłbym wdzięczny za podesłanie projektu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do lektury tematu mala liga zapraszam, szczegolnie strony pierwszej... tam wszystko jest napisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani jak wiecie dzis w nocy bede wysylal zapytania o bolidy. Jesli jest ktos dla kogo kompletnie nie ma znaczenia jakim bolidem bedzie jezdzil prosze napisac do mnie na PW wiadomosc (juz teraz). Oczywiscie do tych ludzi ktorzy przysla mi taka wiadomosc nie bede juz wysylal zapytania o bolidy. Wowczas bede mial mniej pracy w nocy. Dzieki za zrozumienie, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło 3-4 nad ranem mi mówił, że będzie to najprawdopodobniej wysyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta liga zasluguje na miano NAJLEPSZEJ!!! POKI CO! Zaglosowaliscie, odpowiadaliscie, wybieraliscie najszybciej i najsprawniej! Gratuluje.

Btw.. jak stoi sprawa z dodawaniem siebie do kontaktow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja juz do wszystkich zaproszenia wyslalem, takze czekamy tylko az przyjedzie kurier z giera  :tongue:  

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta liga zasluguje na miano NAJLEPSZEJ!!! POKI CO! Zaglosowaliscie, odpowiadaliscie, wybieraliscie najszybciej i najsprawniej! Gratuluje.

Btw.. jak stoi sprawa z dodawaniem siebie do kontaktow??

Myśle, że jest to rzeczą prostą i niedziwną B)

Ja wysłałem do wszystkich z ligi zaproszenia i oczekuję na potwierdzenie od 4 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez zatem mozna juz szablony wypelniac. Pozdro i jeszcze raz gratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie, tabelka na 1 stronie jest zaktualizowana. Nie moge sie juz doczekać jak zaczne wpisywać tam punkty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To możesz jeszcze dopisać do listy uczestników w 1 poście i będzie ogarnięte na 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×