Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

Szablon z excela również zaktualizowany, także Liga 2 jest już gotowa do ścigania się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacko i bart161180 zamieniają się bolidami, jako, że Jacko chce HRT, a bartowi nie zależy.

Lista poprawiona w pierwszym poście, szablonu na razie nie chce mi się poprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj kurier przywiezie mi grę i to w dodatku do pracy 40km od domu hyhy. Nie wiem jeszcze jak się gra i czy jest sens robić losową ligę. Z drugiej strony, czy jest jakieś info od CM o planowanym patch'u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj kurier przywiezie mi grę i to w dodatku do pracy 40km od domu hyhy. Nie wiem jeszcze jak się gra i czy jest sens robić losową ligę. Z drugiej strony, czy jest jakieś info od CM o planowanym patch'u?

Nie chce mi się szukać na ich forum czy napisali w jakimś temacie coś odnośnie patcha ale to jest raczej pewne, że wypuszczą i to niedługo. Zbyt poważne te bugi są żeby z tym zwlekali i na pewno to wiedzą. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli czekać do połowy Października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem tylko napisac ze wlasnie w polowie pazdziernika liga rusza... zatem mamy czas.

Dobra kto z obecnych nie ma jeszcze swojej kopii??

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj w końcu mogę pojeździć. Na razie parę godzin W Bahrajnie pojeździłem, zaczynam poznawać trasę. Ogólnie to byłem za tym, aby nasza liga jeździła co 2 tygodnie, żebym mógł ogarnąć tory. W F1 nie jeździłem wcześniej, więc pracy mam sporo. Ale myślę, że 3dniowy trening i będę w stanie powalczyć (jak mnie będziecie dublować hyhy).

Mam nadzieję, że w weekend pojedziemy jakiś próbny wyścig, żeby się poznać, ogarnąć temat pierwszego łuku :) i ogólnie zobaczyć jak się nam będzie jeździło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja ma do mnie dotrzec jutro ,ale jak to bedzie to sie okaze:wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już dzisiaj obczaiłem temat..moje pierwsze wrażenie..hmmm..nie wiem ale przez te zapowiedzi i jaranie się wszystkich spodziewałem się czegoś więcej. Grafika nie powala tak jak to wyglądało na filmikach, a jadąc z prędkością 300km dlaczego nie czuć jej?troche dziwne bo przecież jedzie się dupą prawie po asfalcie więc to uczucie powinno być potęgowane, ale mimo wszystko gra jest naprawde bardzo dobra i fajnie że pojeździmy sobie:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję tym, co nie bardzo ogarniają tory, czekać do patcha.. potem włączyć karierę i jeździć sezon karierowy w przeddzień ligi, tj. w sobotę. Praktyki, kwalifikacje i wyścig wystarczą na zapoznanie toru. Sam tak zamierzam robić :) weekend z f1;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden szybki sezon i tory poznane. Trzeba bedzie w najblizszym czasie zorganizowac testy ligi i wtedy zobaczymy kto musi jeszcze potrenowac :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję sobotę/niedzielę. Nie wiem czy w sobotę będę w stanie, ale w niedzielę od południa zasiadam do bolidu. No i ja na razie tylko Bahrajn - reszty torów w ogóle nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Witajcie w drugiej lidze jaras-a.

Przyszedl on w miejsce United.

Prosze przywitac nowego kolege, nowy kolega przedstawi sie wam za chwile. Prosze zmienic dane w tabeli glowniej. Jaras przejmuje team United.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich :D

Niezmiernie mi miło że udało mi się wskoczyć z listy rezerwowej od razu do drugiej ligi, jestem bardzo zadowolony, że będę mógł się ścigać z elitą tego forum :)

Będę grał na kierownicy Logitech GT, na PSN pojawię się dopiero dziś wieczorem i wyślę do wszystkich z drugiej ligi zaproszenie do listy znajomych.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na torach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy ,myśle że bedziesz sie dobrze z nami bawil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie kupiłem grę. Zapowiada się świetny weekend. Może jutro pojeździmy wieczorkiem taki mały trening?? Zupełnie na luzie bez żadnego spinania, czysto dla fanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robicie swoje wew testy w ten weekend czy nie ?? kto chetny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedziele koło 21 proponuje przejechać próbne GP, a dzisiaj raczej koło 22 luźne testy będą. Bedziemy z KOWIm wysyłać zaproszenia do każdego z ligi kto bedzie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

1) Do każdego z listy 2 ligi wysłałem zaproszenie do dodania mnie na listę znajomych w psn, z góry dziękuje za akceptację, swoją kopie gry mam zamiar nabyć jutro w najgorszym wypadku w okolicach 10 października

2) Czy liga staruję w ustalonym terminie, czy czekamy na patcha który poprawi błędy z pitstopami oraz z laczkami które łapiemy w czasie jazdy, bo w obecnym stanie gry raczej mija się z celem ściganie i zdobywanie punktów może się okazać że będzie to zwykła loteria.

Edytowane przez Jaras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zorganizowac kolejne testy naszej ligi, wstepnie proponowalbym niedziele tak kolo 21 moze wczesniej troche. Ewentualnie jak ktos chce przez najblizsze dni posmigac to piszcie to sie zorganizuje pare osob zeby bylo razniej  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×