Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zaproszenia powysyłane, niestety dwóch kolegów z ligi ma pełną listę znajomych i nie mogłem wysłać zapka, mianowicie: cwir, borsuk1908.

Do reszty poszły i czekam na odpowiedź :thumbsup:

Pozdrawiam

P.S. Może na głównej stronie zamieścimy jakiś licznik odliczający godziny do premiery? hehe :wink:

Nie mam jeszcze neta w domu bo sie przeprowadzilem, ale ide do kolegi zrobic update i posciagac pare rzeczy wiec wyczyszcze liste dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups gdzie ja teraz znajdę miejsce na resztę ,no nic po 18 można mnie dodawać , wywali się kogoś najmniej potrzebnego no panowie rozgrzewać nadgarstki do rywalizacji

Hehe nie których to już mam w znajomych i to nie z powodu ligi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no panowie rozgrzewać nadgarstki do rywalizacji

Hmm...dziwnie to brzmi XD Borsuk, tutaj jeździmy i gramy, nie o takiej rywalizacji mówimy jak myślisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...dziwnie to brzmi XD Borsuk, tutaj jeździmy i gramy, nie o takiej rywalizacji mówimy jak myślisz :P

:biggrin: nie o tym myślałem od tego mamy kobiety ... mi chodziło żeby dobrze przygotować dłonie :whistling: :biggrin: do trzymania pada :biggrin: ale tego od ps3 no i kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom wieczorkiem tez pododaje ludzi, Borsuka mam z dramatycznej ustawki w BFBC2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wybral bolido ticko69, czemu?? nie wiem ma czas do piatku do polnocy, jednak jesli nie wybierze a nie glosowal w ankietach to poleci z ligi...

Dostal arbitralnie ostatni team HRT Team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra muszę się jakoś wytłumaczyć. W głosowaniu nie brałem udziału ale i tak wybrał bym godzinę 21 więc nic to nie zmienia. O wyborach teamu zapomniałem zupełnie chociaż i tak nie zależy mi w jakim bolidzie będę jeździł więc nie przejmowałem się tym jakoś bardzo. Trochę zaniedbałem ligę ostatnio (wybaczcie) ale niestety w tygodniu nie mam ostatnio za dużo czasu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, chodzi nam po prostu o to, żeby od czasu do czasu dać jakiś znak życia, co byśmy wiedzieli, że nas nie olałeś.

Ale jak tak to spoko.

W takim wypadku cała Liga 1 jest już gotowa do jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chcecie zrobić sobie kiedyś próbny wyścig? Zobaczyć kto jak się spisuje, itd.?

Tzn. wiem, że nie wszyscy mają jeszcze swoje kopie gry, ale tak pytam na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje aby to byla sobota, wowczas pewnie juz wszycy beda mieli swoje kopie. Tak o godz 21.00, co wy na to?? pozdro.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota, jestem za ... :D

Edit: albo w niedziele ... Mi tam obojętnie

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kto z obecnych nie ma jeszcze swojej kopii??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeszcze ja nie mam kopii, o ile jutro będzie w RTV Euro AGD to już jutro będę miał ... Chociaż powinni już mieć dzisiaj dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dopiero przyszla, lezy na biurku. Ale i tak do poniedzialku nie mam normalnego neta wiec do wtedy nie zagram z wami.

Poza tym w niedziele ide na Chelsea - Arsenal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyjdzie jutro, przed chwilą dostałem maila, że wysłali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja juz jest, ale do 10.10 za bardzo nie skupiam sie na jezdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Patrząc na Wasze czasy w Bahrainie czuję się jakbym jeździł polonezem :D aż mi wstyd ;)

P.S. Wczoraj żona testowała nowy mebel w salonie (Wheel Stand Pro + DFGT) i bardzo podobały Jej się wibrację...nie wiem co o tym myśleć :D

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie dostałem swoją F1 ale stwierdzam że nie jest warta swojej ceny i ją wymieniłem (nie przypadła mi do gustu )

dlatego też wypisuję się z ligi i zwalniam miejsce pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz mowi sie trudnol, rano dopiero napisze informacje ze mozna sie bedzie zglaszac do mnie apropos zajecia miejsca w 1 lidze... teraz prosze sie nie zglaszac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do startu to startujemy normalnie? Czy czekamy na patcha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwa UWAGA!!!

czekam na zgloszenia w sprawie zajecie miejsca po borsuku w 1 lidze. pozdrawiam i czekam na wasze pw.

-----

No to tak, w zwiazku z faktem ze juz dawno dostalem informacje od United ze chce zmienic lige 2 na 1, wiec w zwiazku z tym faktem witamy go w 1 lidze. United, witamy.

Napisz cos o sobie orazy czy masz juz gre?? Pozatym skopiuj swoje dane nick psnid oraz na czym grasz w temat aby patricko mogl naniessc poprawki w miejsce borssuka. Przejmujesz Virgin. Gratuluje i witamy jeszcze raz w 1 lidze.

Patricko, usun posta Jaras-a.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pierwszo ligowcow-mam nadzieje ze liga bedzie odbywala sie w rownie dobrej atmosferze jak testy -pozdro ; )

*DFP

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×