Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

Bez, nie chciało mi się tego robić, a w Excelu też jakimś profesorem nie jestem :)

Poza tym i tak dużo do liczenia nie ma. Konstruktorów ja potem policzę jak dostanę wszystkie pliki zaktualizowane i powrzucam do tematu każdej ligi.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jesli pozwolisz to w wolnej chwili postaram sie przyedytować twoje dzielo.

btw jakoś malo wylewni są uczestnicy zmagan w lidze nr.3

Edytowane przez rembix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały dodane ankiety do każdego tematu ligowego.

Głosują tylko uczestnicy danej ligi, nikt spoza niej, inaczej warn!

Ankiety dobiegną końca, kiedy zagłosują wszystkie 12 osoby z danej ligi.

PS.

Jeśli komuś ewidentnie nie będzie pasowała godzina startu, to istnieje możliwość wymiany z kimś z innej ligi, komu ta godzina pasuje.

Jednak kwestie wymian dopiero po zakończeniu ankiet. Ewentualne zgłoszenia proszę zgłaszać do Sir Siekier'a.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stawiam na 21

Ja również. Na początku byłem za 20, ale zmienił mi się rozkład niedzieli i teraz lepszą opcją jest 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem za 21 ale jestem elastyczny i jak dla mnie 20 też jest dobrą godziną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze aby pozostali rowniez glosowali. Im szybciej zaglosujecie i wynik stanie sie jasny bedzie mozna pomyslec i wszelkiego rodzaju przetasowaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jołka chłopaki ,ja dałem na 20 ,w ostatecznośći może być 21 ,gdybym nie musiał w poniedziałek wstawać o 5rano to mogłoby być nawet o pólnocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jołka chłopaki ,ja dałem na 20 ,w ostatecznośći może być 21 ,gdybym nie musiał w poniedziałek wstawać o 5rano to mogłoby być nawet o pólnocy

Ja tez wstaje o 5 rano     :biggrin:   Juz nie gadaj,ze sie nie wyspisz  jak pojdziesz spac  o 23   Godz. zero i tez daje rade... :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kisiu1, fryga oraz Borek, proszeni są o jak najszybsze oddanie głosów, żebyśmy mogli ustalić już wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze tak dlugo ale mam nie mialem dostepu do neta przez weekend. Glosowalem na 20 ale jak bedzie 21 to mi tez bedzie odpowiadac.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moi drodzy pierwszy bardzo wazny termin zbliza sie niesamowicie szybko.

Juz jutro dostaniecie odemnie wiadomosc na pw z kilkoma pytaniami, oto one:

  • Czy dalej jestes zainteresowany braniem udzialu w swojej lidze?
  • Czy myslisz ze dasz rade z wpasowaniem sie w nasz terminarz, oraz ze nie bedzie z toba zadnych problemow?
  • Czy brales udzial w glosowaniu, jesli nie to dlaczego nie glosowales?
  • Jak wyglada sytuacja z twoja kopia gry? czy zlozyles preordera czy kupisz w dniu premiery czy moze kupisz w jeszcze innym terminie?
  • Czy masz moze jakis pomysl apropos ogolnie regulaminu albo zasad ktore moglibysmy wprowadzic?
  • Jak oceniasz cala organizacje ligi? Organizatorow, opiekunow twojej ligi?

Tak naprawde najwazniejsze pytania to dwa pierwsze.

Po wyslaniu wiadomosci czekam do godziny 24:00 18.09.2010 na odp. Osoby ktore zamierzaja sie spoznic niech napisza jeszcze dzis do mnie. Kto nie poinformuje mnie o tym fakcie i nie odpowie w terminie bedzie oznaczony w temacie lista obecnosci..

To tyle... pozdrawiam.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moi drodzy pierwszy bardzo wazny termin zbliza sie niesamowicie szybko.

Juz jutro dostaniecie odemnie wiadomosc na pw z kilkoma pytaniami, oto one:

  • Czy dalej jestes zainteresowany braniem udzialu w swojej lidze?
  • Czy myslisz ze dasz rade z wpasowaniem sie w nasz terminarz, oraz ze nie bedzie z toba zadnych problemow?
  • Czy brales udzial w glosowaniu, jesli nie to dlaczego nie glosowales?
  • Jak wyglada sytuacja z twoja kopia gry? czy zlozyles preordera czy kupisz w dniu premiery czy moze kupisz w jeszcze innym terminie?
  • Czy masz moze jakis pomysl apropos ogolnie regulaminu albo zasad ktore moglibysmy wprowadzic?
  • Jak oceniasz cala organizacje ligi? Organizatorow, opiekunow twojej ligi?

Tak naprawde najwazniejsze pytania to dwa pierwsze.

Po wyslaniu wiadomosci czekam do godziny 24:00 18.09.2010 na odp. Osoby ktore zamierzaja sie spoznic niech napisza jeszcze dzis do mnie. Kto nie poinformuje mnie o tym fakcie i nie odpowie w terminie bedzie oznaczony w temacie lista obecnosci..

To tyle... pozdrawiam.

No wiesz co? w każdym temacie ten sam komunikat? wstydził byś sie tak spamować w biały dzień:whistling:

Proponuję panowie abyście zdeklarowali się co do jakości łączy internetowych jakie posiadacie abyśmy mogli ustalić kto bedzie hostem podczas naszych wyścigowych niedziel. Bede pierwszy:

953311628.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw do wszystkich z tej ligi zostaly wyslane. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle brakuje nam 2-ch głosów w ankiecie. W sumie mogą dać remis.

Moje łącze:

953377101.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos z was zna tych kolesi to prosze sie z nimi skontaktowac... w przeciwnym wypadku po prostu damy wole wiekszosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy kisiu, fryga proszone są o oddanie głosów, w innym wypadku wygra opcja większościowa.

PS.

W sprawie hosta (WAŻNE):

Serwer stawiają ZAWSZE organizatorzy ligi. Do bezproblemowego utrzymania 12 osób wystarczy 8kb/s w uploadzie (info od CM), także nikt nie powinien mieć problemów.

Łączenie odbywa się na podobnej zasadzie jak w poprzednich grach CM, czyli dzielenie informacji odbywa się na zasadzie dzielenia informacji pomiędzy wszystkimi lokalnymi użytkownikami.

Host nie odpowiada za utrzymanie całej grupy. Mówiąc po prostu...działa to mniej więcej na zasadzie seedowania w torrentach, inaczej tego nie potrafię wyjaśnić.

W razie ewentualnych problemów, będziemy potem myśleć.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze ta liga rowniez jak pozostale 2.. rozpoczyna sciganie o godz 21.00. Ostatni glos juz nic nie zmieni... Tak wiec jesli komus cos nie gra to niech sie wypowie to moze z kims sie zamieni... zakladam boiwem ze liga 4 zacznie grac o 20.00 tak to sie ksztalutuje teraz. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna z liga moga sie pozegnac 2 osoby... zatem rezerwisci trzymajcie reke na pulsie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna z liga moga sie pozegnac 2 osoby... zatem rezerwisci trzymajcie reke na pulsie :)

Jeśli jest taka możliwość, to ja chętnie się przeniosę z 4 ligi, bo godz. 20-ta jest nie do zaakceptowania dla mnie :(

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, zatem tak zrobimy jesli wszystko sie utrzyma.

Przejrzalem twoje aktywnosci i wydaje sie ze bedziesz gral regularnie zatem jak tylko podejmiemy decyzje o przesunieciu ludzi z ligi ty powedrujesz do ligi 3.

Dla tych co nie za bardzo rozumieja ten ruch mowie ze kolega caly czas byl w lidze wiec do niego nalezy pierwszenstwo ewentualnych przemeblowan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, to jest temat o 3 Lidze i wygrywa tutaj godzina 21:00...Nervus...co taki nerwowy? :P

Także bez obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, to jest temat o 3 Lidze i wygrywa tutaj godzina 21:00...Nervus...co taki nerwowy? :P

Także bez obaw.

Wiem, że o 3 lidze. I wiem, że tu jeździć będą o 21. I wpisałem się tutaj z tego powodu, że mogą się tu pojawić wolne miejsca (via post Sir Siekier), a jeśli w lidze 4 zostanie opcja z godz. 20, to chętnie wskoczę tutaj, a w moje miejsce rezerwowy, któremu obojętna jest godzina lub pasuje 20.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×