Skocz do zawartości
crux

Play > Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

W sobote przeszedlem z ery od pleya. Konsole wzialem w zeatawie z GT5 a wersja softu to 3.50. A konsole dostaje sie od reki w salonie chyba ze zamowiles ja przez net wtedy kurier dostarcza paczke.

no wlasnie chodzi o to ze nie zamawialem nic bo nie wiem gdzie.W salonie kaza mi na telefon czekać w sprawie tego playa. Skąd wiedziałeś ze ludzie których poleciłeś już przeszli do playa?czyli w teorii mogę normalnie pójść od salonu i sobie go wciągnąć??:).Jest opcja wyboru np inna gra albo coś w tym stylu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonio4 napisał o przejściu z Ery i kupnie abonamentu z konsolą.

Z tego co mówi moja dziewczyna, która w Play pracuje, to musisz oczekiwać na kontakt z infolinii, oni muszą zarejestrować itd te umowy znajomych i wcześniej czy później ktoś zadzwoni. Poczekaj trochę, bo i tak to nigdzie nie zginie i jak w miesiąc się nie odezwą to wtedy ciśnienie. Ewentualnie możesz poprosić o regulamin (na pewno jest) tej promocji w którym zapewne szczegóły i terminy są opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ^^^ bardzo dobre pytanie :) - warte przynajmniej 150pkt :P .

Czy ktoś zatem z szanownych nabywców tej konsoli, w tym zestawie ... w PLAY, mógłby zabrać tutaj głos ;) ?

Z góry dziękujemy i pozdrawiamy :D !

miałem 3.50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestii wczesniejszej dyskusji...

Ponieważ przeszedłem z innej sieci, to:

30 zł x 3 mies + 59 zł x 21mies= 1329 zł.

599 zł konsola 320 GB z move

Wychodzi w sumie 1928 zł.

W tym 8400 min na cały świat i po sieci za darmo przez okres trwania umowy. Tego się nie dostanie w MM czy innym sklepie...

Nie rozumiem ludzi, którzy uważają, że to tylko konsola. To jest Abonament i w prezencie konsola taniej (zamiast telefonu). Tu się nie kupuje konsoli na raty. Jak ktoś chce tylko konsolę, to idzie do sklepu, a nie do salonu GSM :)

Edytowane przez binari
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

jesli ktos bedzie przechodzil do play na abonament to moglbym cie polecic tzn. dac swoj nr bo jest taka promocja proszeeeeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla samej konsoli, to się kompletnie nie opłaca.

W tym 8400 min na cały świat i po sieci za darmo przez okres trwania umowy.

A to ciekawe, bo jak się pytałem, to minutki nie są osiągalne na zagraniczne numery. Reasumując jak dla mnie nie opłaca się w ogóle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 za 1zł -LOL śmiech na sali ... Szkoda że na reklamie nie podają w jakim abonamencie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 za 1zł -LOL śmiech na sali ... Szkoda że na reklamie nie podają w jakim abonamencie!!

A co? myslałeś, że dadzą Ci ps3 za 1zł w abonamencie za 50zł? Oni nie wprowadzili opcji ps3 w abonamencie po to żeby wiara mogła sobie taniej nabyć konsolę tylko żeby ZAROBIĆ na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Widzę, że pada dużo pytań odnośnie samej promocji "Poleć Znajomego" jak i ogólnie oferty PSP lub PS3 w abonamencie.

Walcie śmiało- pracuję w PLAY i promocje mam obcykane, jak coś jestem do dyspozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Widzę, że pada dużo pytań odnośnie samej promocji "Poleć Znajomego" jak i ogólnie oferty PSP lub PS3 w abonamencie.

Walcie śmiało- pracuję w PLAY i promocje mam obcykane, jak coś jestem do dyspozycji.

Siema Aku!

Skoro masz obcykana ta promocje to wale do Ciebie z pytankami. Sprawa wyglada tak: 1 lutego podpisalem umowe z playem ale do playa przejde 1 maja bo do tej pory mam umowe z era.polecilem 3 osoby.jedna jest w plauy juz.2 pozostale przechodza tak jak ja(podpisaly umowe wtedy kiedy ja ale od 1 maja oficjalnie w playu)...abonamenty w sumie sa powyzej 250zl. do tej pory nikt sie do mnie z playa nie odezwal w tej sprawie...czy zeby otrzymac ta konsole musze juz byc oficjalnie w payu(mimo tego ze umowe podpisalem)? jak to formalnie wyglda?ktos do mnie zadzwoni czy sam mam walczyc? bo mijaj juz prawie 3 miesiace od podpisania umowy a ps3 ani widac ani slychac i zaczynam sie denerwowac troche...z gory dzieki za odpowiedz.pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Byłem dzisiaj w Play-u czy sa jeszcze konsolki psp i ps3, baba mi powiedziała ze psp sie konczy, a ja sie spytalem czemu a ona powiedziala ze sony daje im konsolki w atrakcyjnych cenach zeby sprzedac bo wchodzi nowa generacja konsol i zeby stare sie sprzedały. Se pomyślałem i rzeczywiscie tak jest, psp sie sprzedaje a tu nowe wychodzi.

Czyżby za niedługo PS4?

pewnie chodzi o NGP bo do PS4 jeszcze trochę, bodajże SONY I microsoft dały notę, że kolejne konsole w 2015 bodajże.

Edytowane przez Zbir25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pisze tutaj ponieważ mam takie pytanie czy są w lublinie osoby które chciały by łatwo i szybko zarobic 100zł. Aby to zrobic nalezy podpisac z pleyem umowe na przynajmnije 50zł. Wiec jezeli zamierzasz w najbliszym czasie podpisac umowe z pley i jestes z lublina pisz tutaj za każda osobę płace 100zł potrzeba 5 osób po 50zł za umowę. W razie pytań prosze pisać

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o promocję "poleć znajomego" ty chyba jest to jakiś pic. Ja przeszedłem do PLAY w październiku 2010, poleceni znajomi w tym samym czasie i do dziś nie dostałem konsoli. Wysłałem już chyba z 30 zgłoszeń do play. Odpowiedzi oczywiście dostaje ale to co mi odpisują woła o pomstę do nieba. W marcu dostałęm odpowiedź, że mają potwierdzone dwie osoby na kwotę 138zł, w kwietniu się dowiedziałem że jest już 238zł i już powinienem dostać ofertę na ps3 za 499zł (to jeszcze stary regulamin obowiązywał). I teraz najciekawsze wczoraj dostałem odpowiedz: "uprzejmie informuję, że na chwilę obecną nie ma na Pańskim koncie zaliczonego żadnego z numerów poleconych". No bez jaj. Czy ktoś ma jeszcze takie problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobną sytuacje. Mam już polecone osoby na ponad 300zl. Ostatnia osoba przeszla na poczatku maja a mamy lipiec i nikt sie ze mna nie kontaktuje w tej sprawie. Wysłalem 2 zgłoszenia i ani na jedno ani na drugie nie dostałem odpowiedzi. Pani w biurze obsługi klienta powiedziała ze sama nie rozumie czemu tak jest i nie wie co mozna zrobic zebym ta konsole otrzymał.Fajnie nie?Ktos wiec wie co mozna zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście podpisując umowę w październiku dostałem swoją czarnulkę po 2 tygodniach. Ku mojemu zaskoczeniu dostałem lepszy model niż w zamówieniu, ponieważ dostałem 320 gigówkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×