Skocz do zawartości
crux

Play > Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem, "nowe" modele są z większymi dyskami.

Chciałem powiedzieć tylko że była taka dziwna sytuacja bo na dużym zbiorczym pudle jest napis 250GB a w środku taka niespodzianka.

Ciekawe czy PLAY o tym wie że wprowadza klientów w błąd wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, "nowe" modele są z większymi dyskami.

Chciałem powiedzieć tylko że była taka dziwna sytuacja bo na dużym zbiorczym pudle jest napis 250GB a w środku taka niespodzianka.

Ciekawe czy PLAY o tym wie że wprowadza klientów w błąd wink.gif

ja bym sie cieszył gdybym za darmo dostał większy dysk ale znowu nie wiadomo jak ma się to do gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co wam po tym wiekszym dysku ? po co sie tak jarac jak i tak nie wykorzystacie calej jego pojemnosci. 80 250 czy 1000 gb tez mi cos. konsola jest do grania a nie do trzymania na niej danych tak jak na kompie w tak duzych pojemnosciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem zestaw w Play....jest pudełko zbiorcze 320GB i konsola 320GB rolleyes.gif

za zaledwie 340 zł się opłaca ;) - umowa na rok czy na 2 lata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za zaledwie 340 zł się opłaca ;) - umowa na rok czy na 2 lata ?

349zł i umowa na 2 lata - 59zł miesięcznie ...176min. w abonamencie do wszystkich + 6miesięcy gratis do Play + można aktywować sporo bonusów...

Do tej pory Play Fresh na karte, miesięcznie ładowany za około 30zł....

Licząc tylko różnice tj. 59zł - 30zł = 29zł x 24 mies.= 696zł + 349zł = 1045zł (można powiedzieć na raty) za PS3 320GB wartości około 1300zł (cena sklepów internetowych) + Move wartości około 240zł + gra 120zł

Oczywiscie obliczenia "pi razy oko"biggrin.gif

Jak dla mnie super promocjarolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

349zł i umowa na 2 lata - 59zł miesięcznie ...176min. w abonamencie do wszystkich + 6miesięcy gratis do Play + można aktywować sporo bonusów...

Do tej pory Play Fresh na karte, miesięcznie ładowany za około 30zł....

Licząc tylko różnice tj. 59zł - 30zł = 29zł x 24 mies.= 696zł + 349zł = 1045zł (można powiedzieć na raty) za PS3 320GB wartości około 1300zł (cena sklepów internetowych) + Move wartości około 240zł + gra 120zł

Oczywiscie obliczenia "pi razy oko"biggrin.gif

Jak dla mnie super promocjarolleyes.gif

a te nowe z dyskiem 320 gb jaki maja soft? i jak uwazacie jakie prawdopodobienstwo, ze 8 listopada beda dawali konsole z softem 3.42 lub wyzej?

Dopiero wtedy bede mogl podpisac umowe, wiec jestem ciekaw...

Z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te nowe z dyskiem 320 gb jaki maja soft? i jak uwazacie jakie prawdopodobienstwo, ze 8 listopada beda dawali konsole z softem 3.42 lub wyzej?

Dopiero wtedy bede mogl podpisac umowe, wiec jestem ciekaw...

Z gory dzieki!

ciekawe dlaczego jestes ciekaw jaki soft daja .....

najlepiej byloby jakby dawali 3.50 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe dlaczego jestes ciekaw jaki soft daja .....

najlepiej byloby jakby dawali 3.50 :)

moze dlatego ze sa problemy z 3.50? moze dlatego ze konsola sie wiesza? a moze dlatego ze biore te konsole zeby ja spieniężyc?

... any further questions?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ostrzec przed fatalnym serwisem w Play. Oddałem konsolę po trzech dniach od zakupu z powodu wadliwego działania czujnika ruchu w padzie, opisałem dokładnie powód reklamacji, że nie działa żyroskop w padzie. Nie mogłem przejść momentu w killzone2 gdzie trzeba na drzwiach podłożyć ładunek i pomachać padem, żeby go uzbroić. Czujnik ledwo działa, bardzo lekko wychyla się w lewo i w prawo. W salonie Play kazali mi oddać całą konsolę i poinformowali mnie, że szybko to załatwią bo prawdopodobnie wymienią mi całą konsolę na nową. Czekałem 14 dni poczym okazało się, że mam czekać 14 dni roboczych. Po 14 dniach roboczych poszedłem do salonu a pani mówi, że nie ma konsoli i nie wie co się z nią dzieje. Powiedziała, że to wina serwisu pram i pretensję mam kierować do nich. Zadzwoniłem do pramu a tam otrzymałem informację, że moja konsola nigdy u nich nie była. Wróciłem do Play, powiedziałem, że w pramie nie ma mojej konsoli, pani powiedziała, że napisała pismo do centrali i tego samego dnia oddzwoni do mnie. Niedługo potem oddzwoniła, że konsola nazajutrz będzie do odebrania. Na drugi dzień dostałem telefon, że mam się zgłosić po odbiór, że pad wymieniony na nowy i wszystko w porządku. Poszedłem po konsolę, patrzę w protokół naprawy a tam napisane, że wymieniono wadliwy kontroler move, który działał mi sprawnie.

Załamałem się, zawołałem kierownika, a kierownik mówi, że oni mają super serwisantów, którzy przetestowali moją konsolę na 100 sposobów i że pad musi być sprawny, ale jak nie ufam mu to mogę zostawić konsolę na kolejną naprawę. Wziąłem konsolę do domu, sprawdziłem i pad dalej nie działa poprawnie. Postanowiłem nie zanosić konsoli do nich, mimo, że dzisiaj mija miesiąc od zakupu, wyślę normalnie samego pada do pramu, mam nadzieję, że oni mi go naprawią albo dadzą nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze dlatego ze sa problemy z 3.50? moze dlatego ze konsola sie wiesza? a moze dlatego ze biore te konsole zeby ja spieniężyc?

... any further questions?

Mam slima 320gb z tym softem i jakoś żadnych problemów nie doświadczam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te nowe z dyskiem 320 gb jaki maja soft? i jak uwazacie jakie prawdopodobienstwo, ze 8 listopada beda dawali konsole z softem 3.42 lub wyzej?

Dopiero wtedy bede mogl podpisac umowe, wiec jestem ciekaw...

Z gory dzieki!

u mnie była konsola z softem 3.4 (na 99%) ale w czasie konfiguracji padło pytanie czy zrobić aktualizacje do 3.50 i tak też zrobiłem...puki co nic się nie dzieje nieciekawego z konsolarolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze dlatego ze sa problemy z 3.50? moze dlatego ze konsola sie wiesza? a moze dlatego ze biore te konsole zeby ja spieniężyc?

... any further questions?

dla potrzebujacych, bo tacy na pewna sie znajda:

Dzis kupilem ps3 + move w Play. Konsola posiada dysk 320gb i wersję softu 3.40 ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA wziąłem ta PS3 z Playa i jestem zadowolony, ale wy mowicie, że np - ja wzialem abonament za stowke i ps3 za 450 zł(drozej bo wczesniej przdluzalem) i wy liczycie 450 + 24x100 ale to nie jest przeciez tak. Ja nie place tego 100 zł jako rata tylko ta kase mam do dzwonienia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie tylko fakt dlaczego sa rozne wersje tych slimow chcialem dzisiaj wziasc dla brata na siebie nowego ps3 a tu wersja 250 gb :o warto poszukac gdzies indziej ? od czego to zalezy ze maja rozne na stanie ?

i czy dobrze rozumiem 24 x abo 59 z telefonem plus 349 za ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i czy dobrze rozumiem 24 x abo 59 z telefonem plus 349 za ps3 ?

Telefonu nie dostajesz, zamiast telefonu masz ps3 no i tylko 176 minut do wszystkich a do playa 6 miesięcy za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez musze przyznac ze play troche olewa sprawe z gwarancja, np mi psp padlo i zanioslem pan mi powiedzial tak oczywiscie wymieniamy na nową i za pare dni powinna być, ok przychodze za te pare dni i nie ma powiedzieli ze pewnie jeszcze nie wyslali, powiedzial czekaj jeszcze pare dni, ok poczekalem przyszlem i znowu nie ma cos tu dlugo trwa sam facet twierdzi ze odrazu dają nową, a jak bedzie jakis protkol ze po naprawie to nie przyjme, konsole wzielem 1 pazdziernika dzisiaj mamy 1 listopada i konsoli dalej nie ma, miesiac!!? czekania. oni sobie leca w kulki whistling.gif , japierdo***....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wziąć Long Play 69 i dac 600 zł za konsole iż Long Play telefon 69.

Po poł roku dzwonienie za darmo po play wygasa i płacić trzeba dodatkowe 10 zł miesiecznie jeśli chcemy gadac za darmo w play.

I do tego o połowe mniej minit do innych sieci.

W sumie róznica kwotowa pomiędzy LPT 69 a LP69 to jakies 40-50 zł po obliczeniu kosztów a w LP69 mamy duże lepsze warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zait, jeśli komuś wystarczy 176 minut do wszystkich to wcale nie lepiej brać LP69, po co przepłacać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja wczoraj zakupiłem PS3 320GB, sprawdziłem ją tylko przez chwilę na Championship Sport i wszystko dobrze działa, później zrobiłem data transfer z starej (40gb fat ps3) na nową. Wszystko się przegrało, łącznie z grami zakupionymi na ps store (bomberman).

Promocja z Play konsola 449+79 pln abonament bo taki mi jest potrzebny(550min i darmowe przez 2 lata do playa) przechodząc z orange. Generalnie bardzo się zdziwiłem gdy dostałem 320GB, ponieważ dzwoniąc do centrali powiedzili mi, że nie ma póki co PS3 na magazynie:).

Więc w sumie jestem podwójnie zadowolony:)

ps. czas na udzielenie gwarancji to 14 dni (ale nie roboczych) takie jest prawo konsumenckie w Polsce, tylko 14 dnia 3ba udać się do sprzedawcy i gdy powie, że nie ma jeszcze naprawionego towaru to niech to napisze na rachunku (fakturze) a poźniej już bez problemu można rozwiazać umowę z winy sprzedającego (o ile kogoś to zadowoli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play ma nowe zamówienia z konsolami 320Gb, więc jak w salonie proponują komuś jeszcze 250Gb to dlatego że czyszczą magazyn ze starej dostawy. Dodatkowo niedługo będą dostępne inne zestawy (inne gry, podobno: LBP, Singstar, Uncharted) ale szczegółów jeszcze nie znam. Promocja nie jest ograniczona do końca grudnia - do wtedy obowiązuje po prostu ten cennik. Nie ma żadnych informacji jakoby po nowym roku konsole wciąż miały być, jak i że miałoby ich nie być. Jeśli sprzedaż będzie niezła (a jest!! konsole schodzą w kilka dni z każdego punktu) to Play zachowa tą ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest 3 listopad i jak psp nie ma tak i nie ma, wkurwi sie zaraz, play totalnie olewa sprawe wymiany konsoli, a jezeli beda mi wciskac naprawioną konsole a nie jak mi mowili ze odrazu dadza nową to nie przyjme. verymad.gif Ludzie miesiąc czekania a gdzie miesiac i 3 dni jutro bedizie 4 i nie ma. Jak ja tam jutro nie wpadne jak awantury nie zrobie to bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze kierownika nie ma ;/, jak jutro nie bedzie to ich normlanie zajeb**e, Mieli dać mi odrazu nową psp a tu sie ciągnie miesiąc a ja chce GRAĆ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×