Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

A jak ma się sprawa z grą we dwóch? Ktoś mówił, że grał ze szwagrem - nie przeszkadzaliście sobie nawzajem? ;)

I czy ekran w tenisa stołowego jest dobrze rozdzielony?

Gra się bardzo dobrze, po kalibracji mova nawet nie musisz stać w tym samym miejscu :) jak graliśmy nawet nie zauważyłem ze w pewnym momencie, w czasie walki stałem już gdzieś z boku telewizora a mimo wszystko normalnie działało. Wiec sobie nie przeszkadzaliśmy a pokoju też w cale takiego dużego nie mam (trochę bardziej przeszkadzał siostrzeniec, który biegał czasami miedzy nami i trzeba było uważać żeby go nie uderzyć ;) ). Ekran jest dobrze rozdzielony w każdej dyscyplinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh, no kalibracja jest banalnie prosta, już nawet nie patrzę na ekran tylko od razu wykonuję te ruchy :P

I również biegam po pokoju, Move doskonale sobie z tym radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy demka MOVE w polskim PSN są po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak przełączyć język na polski? Odpala się w angielskiej wersji i nigdzie w opcjach nie widzę możliwości przestawienia, pomimo że na okładce dumnie pisze "gra w polskiej wersji językowej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem wczesniej WII i te gierki sportowe jakie do niego dodawali i muszę przyznać że chowają się one do Sports Champions... Druga sprawa że mają już swoje lata a Move jest bardzo świeży ale nie zmienia to faktu że SC jest po prostu świetne... zmartwiłem się tylko tym ze trochę za blisko TV stoję (mam około 1,5m do ekranu) i będę musiał coś wykombinowac... Teraz czekam na łatkę do RE5 i jak wyjdzie to w przyszłym miesiącu kupuję:)

PS. ping pong jest de facto najlepszy z tych gierek bo pokazuje możliwości kontrolera... w gladiatorach a tym bardziej w siatkówce tego nie czuć aż tak bardzo:) poza tym przydałby się tryb trening (nie wiem czy jest czy nie bo jeszcze tak długo nie grałem)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do polskiej wersji, u mnie wszystko działa bez problemu. Demka, które sprawdzałem również były po polsku (wszystkich jeszcze nie zdążyłem przetestować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak przełączyć język na polski? Odpala się w angielskiej wersji i nigdzie w opcjach nie widzę możliwości przestawienia, pomimo że na okładce dumnie pisze "gra w polskiej wersji językowej".

a w konsoli jaki masz jezyk ustawiony?

Teraz czekam na łatkę do RE5 i jak wyjdzie to w przyszłym miesiącu kupuję:)

jest juz od wczoraj do pobrania, o ile dobrze pamietam to kilkanascie mega zajmuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prart - Angielski, przestawienie języka w konsoli pomogło. Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graj mecze pucharowe  , mi po kolejnych wygranych się odblokowują :stroje  ,postacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie jak w grze odblokowac zablokowane postacie ??

I staraj sie grać tak, aby zdobywać trzy gwazdki. Wtedy odblokujesz różne stroje itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prart - Angielski, przestawienie języka w konsoli pomogło. Dzięki ;)

uhuhuhu to może jak przestawię język w konsoli na polski i kupię gierkę w UK to będzie po polsku ;] skoro polska wersja ma też Angielski :D hmm, jutro sprawdzę demo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I staraj sie grać tak, aby zdobywać trzy gwazdki. Wtedy odblokujesz różne stroje itp ;)

Stroje to wiem chodzi mi o te zablokowane postacie, brazowy puchar mam 33/33 gwiazdki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stroje to wiem chodzi mi o te zablokowane postacie, brazowy puchar mam 33/33 gwiazdki.

Nowa postać odblokowuję się dopiero po zdobyciu złotego pucharu, gwiazdki nie mają nic do tego ale są potrzebne jeśli myślisz o platynie (ja osobiście póki co gram for funny i nie zwracam za bardzo uwagi na gwiazdki, zawsze można później je dozbierać i będzie to tez dodatkowa motywacja, aby wrócić do danej dyscypliny ;) ). A jeśli jesteśmy już przy temacie gwiazdek, to chyba najciężej będzie je zdobyć w rzucie dyskiem... choć raz już mi się udało trafić w to miejsce za pierwszym razem :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa postać odblokowuję się dopiero po zdobyciu złotego pucharu, gwiazdki nie mają nic do tego ale są potrzebne jeśli myślisz o platynie (ja osobiście póki co gram for funny i nie zwracam za bardzo uwagi na gwiazdki, zawsze można później je dozbierać i będzie to tez dodatkowa motywacja, aby wrócić do danej dyscypliny ;) ). A jeśli jesteśmy już przy temacie gwiazdek, to chyba najciężej będzie je zdobyć w rzucie dyskiem... choć raz już mi się udało trafić w to miejsce za pierwszym razem :) .

Nom ciezko, a po zlotym pucharze gdzie sie wchodzi zeby postacie zdobywac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom ciezko, a po zlotym pucharze gdzie sie wchodzi zeby postacie zdobywac?

Wydaje mi się że to działa automatycznie, jak się zdobędzie jakiś złoty puchar to się jakaś postać odsłoni tam gdzie się je wybiera. Ja osobiście jeszcze nie mam złotego pucharku, wiec nie powiem ci na 100% ze tak jest, choć jestem pewny że dopiero po złotym się odblokuje nowa postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zakupiona. Teraz tylko czekać, aż przyjdzie. Nie mogę się doczekać, hehe. Mam nadzieję, że zawodnicy wraz z rozwojem są coraz trudniejsi (tenis).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwisz się jeżeli chodzi o trudność. Po wygraniu z pierwszymi zawodnikami w każdej z konkurencji stwierdzisz : przecież to gra dla dzieci. Ale jak odblokujesz zawodników na srebnym pucharze to się nieźle napocisz już nie wspomnę o złotym poziome trudności do którego jeszcze nie dotarłem :D. Ja w tenisa stołowego na brązowej trudności wszystkich zrobiłem na max 3 gwiazdki a na srebnej trudności 7 gościa za żadną cholerę nie mogę ograć bo gra piłki które we mnie lecą i ciężko mi jest je uderzyć:). Ale o ile w ping pongu można każdego gostka pokonać pewną metodą aczkolwiek czasochłonna to gorzej przedstawia się łucznictwo które daje także mocno w kość na wyższych poziomach trudności. Co do trudności to chyba najtrudniejsze ze wszystkich gierek są chyba : walka gladiatorów i rzucanie talerzami gdzie ciężko jest wbić 3 gwiazdki nawet grając z najsłabszymi zawodnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przetestowałem wszystkie dyscypliny i przyznam, że gierka miażdży. Wszystko jest tak świetnie dopracowane :P. Teraz wziąłem się za mistrzostwa. Wczoraj cały wieczór odbijałem piłkę w siatkówce. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu macie 2 ciekawe filmy porównujące wii i move

1. tu jest pokazane co robi WII z dziećmi, jak je ogłupia :)

2. Fajny test

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest idealna żeby dobrze zacząć przygodę z Move. Ping pong i gladiatorzy wymiatają całkowicie - grywalność jest ogromna. Minus jest taki, że od machania mieczem w gladiatorach mnie ręka boli :sweat: Na razie najmniej grałem w bocce i siatkówkę, ale to pewnie z czasem nadrobię.

Polecam wszystkim posiadającym Move :thumbsup:

PS. Szacun dla odpowiedzialnego za polonizację trofeów. Rozwaliło mnie trofi z gladiatorów o nazwie "W ryj dać mogę dać" :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kilka pytań do osób grających:

Jak kupie sobie Move i Navi to mam tam płytę do instalacji oprogramowania czy ściąga się z PSN?

Rozumiem, że we wszystkie gry można grać tylko Move bez Navi, ale jak w tych gladiatorach czy p-p się porusza? (Chodzi mi o to, chciałem kupić dwa move i jedno navi - drugi move dla żonki - nie chcę inwestować w drugi navi.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnego oprogramowania do tego. Po prostu włączasz i grasz.

w gladiatorach postać sama podchodzi do drugiej postaci.

Po co ci wogóle navi ? pierwsze gry które będą to na poważnie obsługiwać to scoom i killzone 2 a do tego czasu możesz 100 zł zaoszczędzić i używać zamiast navi pada + move

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz starter pack to będziesz miał płytę z demami, pojedynczo kupowane kontrolery chyba tej płyty nie zawierają i wtedy trzeba ściągnąć z PSN.

We wszystkie gry Sports Champions można grać jednym movem bez navi. Szczerze mówiąc to nie wiem czy navi jest jakkolwiek wykorzystywane, dwa move na pewno tak. Dla przykładu w gladiatorach jak masz 2 move to jeden odpowiada za kontrolę tarczy, jak grasz jednym to tarczę kontrolujesz po wciśnięciu przycisku T.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×