Skocz do zawartości
PanPawcio

The Fight

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Też się zastanawiam nad kupnem tej gry ale mam narazie jednego Move i mam pytanie czy moża grać z jednym Move i padem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Też się zastanawiam nad kupnem tej gry ale mam narazie jednego Move i mam pytanie czy moża grać z jednym Move i padem?

TAK jest taka opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie niedawno move. Niestety mam na razie jedną grę pod ten kontroler, mianowicie Sports Champions. Bardzo napialiłem się na The fighta, jednak w większości recenzjii dostaje ona bardoz słabe oceny. Czy ktoś mógłby mi napisać dlaczego warto kupić tą grę, czy jest ona warta swojej ceny i czy recenzenci dobrze ocenili ten tytuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar w to zainwestowac , niech ktoś podzieli się zdaniem jak trofea w tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad zakupem tej gry, mam pytanie czy żeby grać trzeba miec 2xMotion Controler czy Motion+Navigation Controler ?

Z góry thx za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gry potrzebne są dwie 'różdżki'.

Albo jedna różdżka plus pad.

Zakupiłem wczoraj grę i będę testował. Po 30 minutach wygląda na to,że spędzę przy niej trochę czasu. Trzeba tylko zakupić drugiego move'a. Chociaż padem też spokojnie można wyprowadzać ciosy.Kwestia poprawnego ułożenia dłoni:)

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak padem chcesz w to grać. Co wy mówicie że nie dostępny w mediamarkt 129 zł. Planuje kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak padem chcesz w to grać. Co wy mówicie że nie dostępny w mediamarkt 129 zł. Planuje kupić

Jak to jak? Normalnie :whistling:

Powiem więcej - padem lepiej wychodzą mi podbródkowe niż movem.

Pogadamy jak kupisz i sprawdzisz - wtedy bedziesz wiedział jak :thumbsup:

Co do gry - dla mnie fun na 100%. Szczególnie gdy odblokowuje się nowe zagrywki np. ciosy łokciem, łapanie kolesia za głowę i obijanie mu brzucha - rewelacja.

Ta gra jest jak GT5 - dla maniaków - pozostali szybko się znudzą.

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś dodam od siebie! Gra moim zdaniem jest rewelacyjna. Można się mocno napocić. Mimo, że ćwiczę na siłowni dosyć intensywnie 3 razy w tygodniu to po pierwszej sesji spędzonej przy The Fight miałem spore zakwasy! Gra bardzo dobrze oddaje ruchy Movem i tak, szybkość ruchów w realu ma wpływ na uderzenia w grze, trzeba tylko pamiętać o statsach postaci takich jak siła i szybkość bo bez ich rozwoju nawet najszybszy cios nie będzie miał powera. Opcja śledzenia ruchów głową jest super ale żeby poprawnie działała trzeba pamiętać o odpowiednim oświetleniu.

Podsumowując:

Gra jest miłą odskocznią od standardowych gier na pada. Można się przy tym nieźle zmęczyć i przy okazji spalić trochę kalorii (po każdej walce wyliczona jest ilość spalonych kalorii, trzeba tylko podać swoje dane - wzrost waga wiek). Trzeba tylko poćwiczyć celność, szczególnie haków na podbródek, ocenę odległości, żeby na darmo 'cepami' nie machać i można śmiało zagłębiać się w świat walk ulicznych.

Edytowane przez Dafid_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pad też reaguje na ruch czy co ?

Ta, ale jest to słaby efekt. Grając Move+pad, masz prawą rękę na move, która zadaje ciosy, i lewą pad, który za pomocą sixaxisa jakoś tam działa, ale kiepsko sie tak gra. Jak w The Fight, to dla mnie tylko na 2 Move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym padem nie ryzykował :) chyba że pasek się przymocuje :D , a tak na poważnie to gdzie można kupic Move bo nigdzie nie ma , same zestawe z kamerą

a chętnie bym zlał po pysku kogoś w online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie ma dostępnych samych pałek (bo sony chyba dostaje ataków jakiś) bo też szukam. A na allegro jakieś debile kupują same pałki po 240 zł. HahAHa. Nie ma to jak przepłacać. Jak w ONLINE chyba nie da się online jedynie split Screen

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ałła ... dostałem w ryj a bolą mnie ramiona ;-)

Podzielę się swoimi pierwszymi wrażeniami : na ulicy jest łatwiej , tu chyba jednak ważna będzie technika wyprowadzania ciosów kosztuje to duuuuuużo energii ale jest FUN ! chyba sobie źle skalibrowałem przy ostatniej walce mova i dlatego dostałem. Gram 2 różdżkami nie wiem jak się gra z padem , ale dla mnie największy problem jak na razie to...utrzymanie nóg w miejscu i poruszanie się na polu walki no nie ma opcji żebym waląc klienta cały czas na niego nie napierał i wtedy jak już jestem przy samym telewizorze i PS-oku ciosy są mało dokładne...

Dziś odpalam coś na granie w fotelu ale jutro wracam do walki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kluczowa w tej grze jest bardzo dokładna kalibracja i utrrzymanie pozycji "w miejscu" w czasie rozgrywki.

Dokładność kalibracji gwarantuje naprawde dobrą zabawe i mega fun z rozgywki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dzisiaj zakupiłem swoją kopie. Pierwsze wrazenia z gry były srednie, poprostu ciosy dla mnie byly takie nijakie, nie moglem dobrze trafic, ale po godzince gry większość opanowałem, i teraz gra sie swietnie. Gram juz 2,5h, i tak mnie łapy bolą ze ledwo co pisze na klawiaturze. Naprawde gra walta polecenia, jest to miła odskocznia od bajkowego Sports Champion, do brudnych ponurek uliczek. Multiplayer jest online, jak i split. Dopiero rozegrałem 1 walke w online, i dostałem tak w jape, ze niezdazyłem nawet gardy podnieść, ale jest dla mnie naprawde rewelacja. Pozniej jeszcze napisze co nieco, bo zaraz wracam grac. Dozobaczenia na ulicy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy moglibyście mi napisać ile zapłaciliście za wszystko do The Fight, tzn. za starter pack, za grę oraz dodatkowy controler ? Prosił bym również o podanie miejsca kupna tych rzeczy.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przejrzałem temat i nie zauważyłem odpowiedzi na swoje pytanie( jestem już zmęczony więc jest mi trudno :P):

Jak widzę na filmikach że ziomek się porusza to potrzebny jest navigation controller? Czy może wystarczą 2 zwykłe kontrolery move "różdżki" i będę czerpał całą przyjemność z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bys poszukał w róznych wątkach o Move, to bys wszystkiego sie dowiedział o sterowaniu w tej grze. Ale ze są święta, to to jeszcze raz. W tej grze nie używasz nawigatora a tylko dwóch różdżek. Ewentualnie zamiast jednej, można uzyć orginalnego pada. Tylko nie jest to za wygodne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bys poszukał w róznych wątkach o Move, to bys wszystkiego sie dowiedział o sterowaniu w tej grze. Ale ze są święta, to to jeszcze raz. W tej grze nie używasz nawigatora a tylko dwóch różdżek. Ewentualnie zamiast jednej, można uzyć orginalnego pada. Tylko nie jest to za wygodne.

Bardzo Ci dziękuje za odpowiedź :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie gry The Fight:

Widziałem w opcjach gry, że jest możliwość wrzucenia swojej muzyki jakoś i odtwarzania jej podczas gry... Mógłby ktoś wytłumaczyć dokładnie jak to zrobić?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie gry The Fight:

Widziałem w opcjach gry, że jest możliwość wrzucenia swojej muzyki jakoś i odtwarzania jej podczas gry... Mógłby ktoś wytłumaczyć dokładnie jak to zrobić?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

pozdrawiam

Wchodzisz gdzieś w opcje i masz do wyboru "własne utwory". Tam otwiera ci się lista twoich utworów i sobie wybierasz. Mam tę grę od środy i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wiem, że sobie wybieram tylko skąd mam je wybierać?;-) W sensie z jakiego miejsca (pewnie jakoś z dysku konsoli) i jak je tam wgrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujemy bomby, sami się wykończymy. Ja się ostatnio zastanawiam, jak Wy ludzie poradzicie sobie w życiu.

Na dysk możesz wgrać poprzez np. pendriva lub poprzez media serwer z pc. Niestety nie wszystkie formaty będą odgrywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×