Skocz do zawartości
PanPawcio

The Fight

Rekomendowane odpowiedzi

Załapałem motyw z gruszkom i zdobywam po 40-50 punktów :). Irytuje mnie jednak, że robię silny cios (macham mocno ręką) a cios jest albo słaby albo w ogóle nie dochodzi do celu. Czasem mam wrażenie, że trzeba to wszystko robić po woli. Ktoś odkrył jak walić w ciężki worek?. Ile można mieć maksymalni punktów na każdą dziedzinę? 100 to maks czy idzie w nieskończoność?.

@Skillz0r a to nie jest tak, że musisz parę razy tam wejść i parę razy obronić tytuł?. W ogóle ten pucharek jest bezsensowny jak dla mnie.

Ostatnie pytanie, jak wam idzie grając w drugiej ręce padam. Czasem macham a nie ma żadnej reakcji.

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no najlepiej to chyba walic w te tarcze co ten typek ci tryma hehe technika sie przy okazji wyrabia i najlepiej wycagac rec jak najdalej do przodu....

ja wlanie skaczylem ta gre i daje braciakowi niech sie popoci no i te pierwsze zakwasy zyc nie umierac hehe od razu mu sie odechce hehe pozdro fightowicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zakwasy są nieodłącznym aspektem gry, hehehehh.A co do treningu to chyba kazdy dobrze wykonany trening daje troche punktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni panowie mam małe pytanie:

Jak w treningu wytrzymałosciowym nabijać punkty,

Czasami kończę już w drugiej rundzie z 3 punktami umiejętności i połowa punktów zdrowia...

Mój rekord to 24 punkty i doszedłem do 8 rundy

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni panowie mam małe pytanie:

Jak w treningu wytrzymałosciowym nabijać punkty,

Czasami kończę już w drugiej rundzie z 3 punktami umiejętności i połowa punktów zdrowia...

Mój rekord to 24 punkty i doszedłem do 8 rundy

Pozdrawiam

Na początku to normalne. Potrenujesz dodasz trochę pkt do umiejętności to będzie ci szło dużo lepiej i łatwiej. Ja dzisiaj doszedłem do 181 rundy. :laugh: Ponad 100 minut sparingu. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trening wytrzymalosciowy jest wbrew pozorom najmniej wytrzymalosciowy :)

Sposob zeby uzyskac 50pkt w 1:30 jest bardzo prosty.. po prostu idziesz przed siebie i na zmiane walisz lewy prosty i prawy podbrodkowy. Po ciosach podbrodkowych bardzo szybko kumuluja sie punkty. I wcale nie musisz walic na sile, wazne zeby pasek wytrzymalosci nie byl na najnizszym poziomie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie jest po to, żeby zdobyć jak najszybciej te 50 pkt. bo to nie problem w treningu wytrzymałościowym. Podejdź do tej gry jak do prawdziwego treningu. Postaraj się wytrzymać jak najdłużej to będziesz miał więcej satysfakcji ze swojego wyniku w rankingu online. W końcu jest to gra fitnessowa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi,

zjedzony problemem treningu wytrzymałościowego, zawziąłem się i "opanowałem" gruszkę.

Sukces (50 pkt.) bierze się z rytmicznego (a nie częstego) uderzania rzeczonej gruszki, punkty lecą jeśli gruszka wielokrotnie odbije się od "sufitu", co oznacza, że można uderzać z częstością około raz na sekundę raz jedną raz druga ręką.

Swoją drogą, mam tę grę niecały tydzień i już nie wiem, które mięśnie mogą mnie jeszcze boleć :) ale mimo pewnych wad, warto się porządnie napocić...

Pozdrawiam

może kiedyś spotkamy się w jakiejś ciemniej uliczce...

marekm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś porównac intensywność rozgrywki The Fight z Gladiatorami ze Sports Champions?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The fight daje bardziej w kość. Więcej machania rękami i masa przelanego potu. Po solidnej rozgrywce z 1,5-2 h (kilkadziesiąt lub kilkanaście walk, 1000-1300 kcal) nadwyrężam sobie prawie łokcie i czuję zmęczenie całej obręczy barkowej i przedramion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak aż nie wierzył w tą ilość spalonych kalorii wyliczane na podstawie podanych danych. Co nie zmienia faktu, że przez tą grę mam zamiar wrócić na siłownie i przeprosiłem się z Tao Bo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak aż nie wierzył w tą ilość spalonych kalorii wyliczane na podstawie podanych danych. Co nie zmienia faktu, że przez tą grę mam zamiar wrócić na siłownie i przeprosiłem się z Tao Bo.

Oczywiscie ze nie mozna wierzyc bo gra wylicza Ci to spalanie jedynie na podstawie podanych na poczatku danych czyli wagi i wzrostu.. Wiesz, nawet bieznie na silowni ktore dodatkowo mierzą aktualne tętno i kontrolują szybkosc biegu i zmeczenie niedokladnie podają spalanie.. Ale tu chodzi jedynie o przyblizone wartosci i podejrzewam ze gdy gra pokaze Ci ze spaliles 300 kcal to nie pomyli sie o wiele wiecej jak +/- 50..

Tak czy siak chodzi jedynie o to bys mial swiadomosc dobrego skatowania sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The fight daje bardziej w kość. Więcej machania rękami i masa przelanego potu. Po solidnej rozgrywce z 1,5-2 h (kilkadziesiąt lub kilkanaście walk, 1000-1300 kcal) nadwyrężam sobie prawie łokcie i czuję zmęczenie całej obręczy barkowej i przedramion.

Dzięki za informację, gra zamówiona :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak aż nie wierzył w tą ilość spalonych kalorii wyliczane na podstawie podanych danych. Co nie zmienia faktu, że przez tą grę mam zamiar wrócić na siłownie i przeprosiłem się z Tao Bo.

Podałem tylko to co podaje gra, ale myślę, że jest to dość prawdopodobne. Mi wychodzi około 600 kcal./h i słyszałem od graczy którzy grali z podłączonym pulsometrem, że im też wskazywało tyle i nawet więcej. Do tego moim zdaniem najważniejsza funkcja tego licznika to motywacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

Jedno jest pewne gra daje w kość i wymaga pewnego poziomu kondycji. Ja mam już zakwasy za sobą bynajmniej mam nadal sporo pytań.

To, co mnie nurtuje cały czas to problemy z kalibracja -faktycznie na początku każdej walki musze ja wykonać jeszcze raz przyciskiem ''O'' -nie wiem czy ma ktoś podobnie. I pewnie z stąd wynika kwestia ze podczas walki nie mogę wyczuć odległości do przeciwnika.

Pytanie do doświadczonych graczy -odnośnie obrony-czyli jak to skutecznie robić zęby nie dać się obić.

Patent z walka na wytrzymałość dziś wypróbuje -nie próbowałem w ten sposób dotychczas trenować. Najwięcej punktów zdobywałem na gruszce.

Proponuje tez umówić sie na walki w jakimś miej uczęszczanym miejscu(serwerze).Na walkach online można zarobić konkretna kase.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowie:jak zażywać dopalacze, wydaje mi się, że odblokowałem kilka,ale nie wiem jak je użyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopalacze działaja automatycznie od odblokowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyglada sprawa z grą online? konkretnie chodzi mi o to jak chciałbym zagrac ze znajomym?(onu siebie ja u siebie) jak go znalesc? w jakim trybie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. podpowie mi ktoś jak wykończyć przeciwnika Ciosem wirującym? bo do trophy potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj na łapę coś, co zwiększa Ci prawdopodobieństwo nokautu, wchodzisz w mapę, 1 zawodnik (najsłabszy w grze :smile:) i musisz trzymać 2 trigerry, i zrobić obracającego się plaskacza w lewa stronę... tzn :

Wciskasz triggery, obracasz się w lewą stronę, i przy końcu obracania lewą rekom machasz jak byś chciał plaska walnąć, on tak samo robić w grze. I tak musisz uzyskać 10 nokautów (żeby nie było tego ze on stoi zamroczony) tylko odrazu musi upaść.

Mam prośbę do kogoś, nikogo niema na serie, a ja musze zrobić 3 walki by być mistrzem areny ,U Dimitrja'

Wiec jeśli ktoś chetny sprawdzenia swoich sił zapraszam, i wczesniej dodać mnie do friendsów

PSN ID : ronka1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie coraz bardziej rozczarowuję obsługa mova. Już nie wiem jak ruszać ręką, żeby czasem coś uzyskać. Raz robię 6-8 łokci pod rząd i koleś pada a później ani jednego nie mogę zrobić, tak samo jak z młotem, ruszam odpowiednią kombinację a ten mi rękę do góry podnosi. Tak samo jak z siłą ciosów i celnością. Czasem mam wrażenie, że wystarczy machać do przodu a on sam będzie sobie robił co chciał.

Za jaką siłą trzeba walnąć aby zaliczyło pierwszy dopalacz "mocny cios" czy jakoś tak?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie pogrm, bo potrzebuje trophy nick Paluch320

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. W tej grze move nie spisuje się najlepiej. Wydaje mi się, że niezbyt dokładnie odczytuje moje ciosy, zwłaszcza ich precyzję w trakcie walki. Do tego siła własna ciosu nie odnosi takiego skutku jakbym się spodziewał i nie widać zbytniej różnicy w zadanych obrażeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie coraz bardziej rozczarowuję obsługa mova. Już nie wiem jak ruszać ręką, żeby czasem coś uzyskać. Raz robię 6-8 łokci pod rząd i koleś pada a później ani jednego nie mogę zrobić, tak samo jak z młotem, ruszam odpowiednią kombinację a ten mi rękę do góry podnosi. Tak samo jak z siłą ciosów i celnością. Czasem mam wrażenie, że wystarczy machać do przodu a on sam będzie sobie robił co chciał.

Za jaką siłą trzeba walnąć aby zaliczyło pierwszy dopalacz "mocny cios" czy jakoś tak?.

No niestety to jest cena przecierania szlaków ;)

Gdyby ta gra wyszla w takiej formie za pol roku dostalaby same zjebki ale jako ze to novum i cos co ma tylko zprezentowac namiastke mozliwosci move'a , trzeba przymknac oko na niedoskonalosci :)

Pamietaj ze zawsze moglismy dostac takie Fighters Unaged (czy jak to tam lecialo ;) )

PS. A na pewno tak nie jest ze machniesz do przodu i masz samograja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×