Skocz do zawartości
ONE

Worms 2: Armageddon

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jak to Wormsy wciąga jak diabli ale w takiej cenie to będę grał w demo póki nie trafi się jakaś wyprzedaż na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena 55 pln troche duzo jak za robaki ale pewnie i tak kupie bo synek juz to namierzyl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR, Bioshock 2 na półce a ja nap@#$dalam w Wormsy :)

Dużo lepsza od jedynki, więcej wszystkiego :) No i świetne multi, dużo osób gra, lagi minimalne. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje ogólne:

Ilość trofeów: th_platinum.png x1 th_gold.png x7 th_silver.png x9 x10

Ilość trofeów offline: 11

Ilość trofeów online: 15

Czas do zdobycia platyny: 10-20 godzin

Ilość podejść niezbędnych do 100%: 1 raz

Worms 2 Armageddon to naprawdę ciekawa i dość przyjemna platyna, zarówno tryb single jak i opcja multi dostarczy nam mnóstwo godzin ciekawej rozrywki. Trofea nie są szczególnie wymagające, większość trudniejszych osiągnięć trzeba wbić jednak w trybie ranked matach, co zostało stosownie zaznaczone czerwonym dopiskiem przy nazwie trofeum. Oznacza to że ustawki ze znajomymi na prywatnym serwerze nie pozwolą nam na szybie odblokowanie trudniejszych zadań. Musimy wpadać na siebie w grach ranked gdzie twórcy gry nie udostępnili możliwości zapraszania znajomych. Osobiście ustawki sugeruję robić w godzinach słabszego oblężenia serwerów, wspólnie z drugą stroną ustawiamy jednakowe kryteria dla serwera i próbujemy wchodzić do gry licząc na odrobinę szczęścia że wpadniemy właśnie na siebie. Przy jednoczesnej komunikacji np: poprzez ch@t dostępny w konsoli, zadanie nie jest niczym szczególnie trudnym czy wymagającym. Powodzenia!

5938.png Any way up

Wjednym ruchu zabierz 69 z życia wrogiego robala, podczas przechodzenia kampanii czy grania online pucharek zapewne wpadnie bez naszych starań. Nie ma sensu próbować wbić to w szybszy sposób z uwagi na bardzo zróżnicowany damage poszczególnych broni.

5939.png Six Pest

Wjednym ruchu zabij 6 wrogich robali, podczas przechodzenia kampanii będzie kilka okazji do wbicia tego pucharku, podobnie jak przy powyższym nie powinniśmy nim zawracać sobie głowy.

5940.png Prod for Victory

Wygraj rundę zabijając ostatniego robala przeciwnika wpychając go do wody.

5941.pngth_bronze.png I'll Try Anything Once

Użyj przynajmniej raz każdej z broni dostępnej w grze.

5942.pngth_bronze.png Drop Your Load - ranked match only

Zabij robaka w Meczu Rankingowym, upuszczając na niego broń z Plecaka Odrzutowego albo z Liny Ninja. Najlepiej wybrać do tego już osłabionego przeciwnika który zginie od obrażeń dynamitu.

5943.pngth_bronze.png Happy Shopper - ranked match only

Zbierz 10 Skrzynek z bronią w pojedynczym meczu rankingowym. Trofeum jest banalne przy wybraniu tryby crazy crates, co każdy ruch jednej z drużyn spada na mapę kilka nowych skrzynek.

5944.pngth_bronze.png Six Dollar Worm - ranked match only

Zbierz 6 Apteczek jednym robakiem w Meczu Rankingowym. Do tego zadania również polecam tryb 'crazy crates' oprócz skrzynek z upominkami spada z nieba również spora liczba apteczek, po kilku takich desantach bierzemy jetpack i oblatujemy mapę zbierając sześć med-packów.

5945.pngth_bronze.png Martyn's Missus

Musimy w robalowym sklepiku wydać przynajmniej 2000.

5946.pngth_bronze.png Teacher's Pet

Ukończ wszystkie lekcje w samouczku.

5947.pngth_bronze.png Name and Fame

Dokonaj customizacji własnej drużyny, w tym celu; nazwij druzynę, wybierz nakrycia głowy, język, nagrobki i taniec zwycięzców dla jej członków.

5948.png th_silver.png Mine Gott! - ranked match only

Zdetonuj przynajmniej 3 Miny w jednej rundzie Meczu Rankingowego. Ważne aby miny zdetonować w trakcie jednego ruchu robakiem, z uwagi na miny pułapki trofeum nie jest tak proste jak by się mogło wydawać. Sugeruję zapoznanie się z opisem pucharku Mine All Mine!

5949.pngth_silver.png Get Your Lob On

Wygraj grę online używając tylko granatów. Po prostu, nie używamy innych zabawek poza granatami. Trofeum można wbić na prywatnym serwerze więc szybka ustawka ze znajomym niweluje wszelkie trudności.

5950.png th_silver.png In Your Own Time - ranked match only

Wygraj mecz rankingowy pozostając jedynym Robakiem, którego nie dotknęła Nagła Śmierć.

5951.png th_silver.png Cheeky Flocker - ranked match only

W trakcie zabaw na rankingowych serwerach musimy wypuścić 25 owieczek, nie musi to być w trakcie jednej rundy, ważne aby łączna liczba użytych baranów w trakcie rund rankingowych przekroczyła liczbę 25.

5952.png th_silver.png Oldest Swinger inTown

Trofeum szybko można zdobyć w single training, tryb Firing Range. Wykonujemy podkop, najlepiej młotem pneumatycznym i wewnątrz niego celujemy w jedną ze ścian. 2000 razy naciskamy :x: i trofeum zaliczone. Dlaczego 2000 naciśnięć? Jedno naciśnięcie rzucenie liny drugie to jej zwolnienie.

5953.png th_silver.png Wind Assisted - ranked match only

Zasada podobna jak w przypadku trofeum Get Your Lob On, musimy jednak używać wyłącznie bazooki i grać na serwerze rankingowym. Z uwagi na możliwości i potencjał tej broni po kilku podejściach powinniśmy zaliczyć i ten pucharek.

5954.png th_silver.png Fire Starter

Odpalamy single training, tryb Firing Range. Wybieramy butelki z benzyną i zaczynamy rzucać gdzie popadnie, sposób dowolny smile.gif Nie wiem czy można je rzucać do wody, pewnie znacznie przyśpieszyłoby to wbicie pucharu, brak konieczności oglądania eksplozji itp. Nie sprawdzałem, nie zalecam. Do zaliczenia pucharku czynność musimy powtórzyć 200 razy.

5955.png th_silver.png Dead-Eye Dick - ranked match only

Musimy zadać przeciwnikowi maksymalną ilość obrażeń przy użyciu broni w meczu rankingowym. Użycie broni oznacza że nie możemy np: wepchnąć przeciwnika do wody czy wyrzucić go poza mapę. W grze jest sporo zabawek które potrafią uśmiercić przeciwnika jednym podejściem, wybieramy jedną z nich i ćwiczymy na przeciwnej drużynie.

5956.png th_silver.png Mine's a Drink - ranked match only

Musimy w grze rankingowej wyrzucić przeciwnika do wody przy wykorzystaniu miny, możemy to zrobić dwojako; albo postawimy minę przy robalu stojącym przy brzegu, albo zdetonujemy już istniejącą minę znajdująca się w pobliżu przeciwnika. Decyzja uzależniona wyłącznie od trybu i dostępnego arsenału.

5957.png th_gold.png Going Solo

Należy ukończyć kampanię dla jednego gracza. Zadanie nie jest szczególnie trudne jednak kilka misji może nam się wydać szczególnie upierdliwe. W przypadku problemów z którąkolwiek sugeruję wyszukanie gameplay'u na youtube poprzez wpisanie nazwy/numeru mapy w wyszukiwarkę.

5958.png th_gold.png Mine All Mine! - ranked match only

Zdetonuj przynajmniej 5 min w jednym ruchu podczas Meczu Rankingowego. Wbrew informacji którą można zaczytać na różnych portalach Trofeum nie jest zglitchowane; ważne jest aby wszystkie 5 min się zaświeciły, miny pułapki które wybuchają od razu nie są zaliczane. Bardzo prosto zrobić to trofeum w trybie crates. Po zebraniu odpowiedniej ilości min, zrzucamy 5 sztuk w jedno miejsce, np: z jetpacka lub z liny. Potem robakiem odpalamy wszystkie naraz, robak może nawet zginąć - to nie ma znaczenia. Ważne aby wszystkie 5 detonowanych min "odpikało i odmrugało" swoje. Przy użyciu swoich min mamy to zagwarantowane ! Pomagałem w ten sposób kilku znajomym i każdemu trofek wpadł za 1szym razem.

5959.png th_gold.png Collateral Damage

Zadaj więcej niz 150 obrażeń wrogiemu Robakowi zdetonowaną beczką. Nie jest to szczególnie trudne, teoretycznie mina postawiona na głowie robala stojącego na beczce powinna załatwić sprawę. Technika jest jednak dowolna i każdy ma szansę na opracowanie swojej.

5960.png th_gold.png Ranked Master - ranked match only

Osiągnij 17 zwycięstw w każdym z typów gry online: Standard, Pro, Crazy Crates and Fort. Osobiście 17 ranked wins w poszczególnych trybach robiłem na ustawce. Nie to że byłem zbyt słaby aby wygrać 17x, uciekanie z serverów przez przeciwników skutecznie obrzydziło mi jednak "legalne" zdobycie tego osiągnięcia. Wbijaliśmy to z znajomym z forum po północy (koło 1-5 rano), mała ilość ludzi na serwerach w tych godzinach powodowała że trafialiśmy na siebie w grach ranked, po wejsciu do planszy przeciwnik od razu dawał białą flagę, co znacznie skracało czas na skompletowanie wymaganej ilości sukcesów.

5961.png th_gold.png One Good Turn... - ranked match only

Zadaj maksymalną ilość obrażeń bronią wrogiemu robakowi, zaraz po tym, jak on zadał maksymalną ilość obrażeń bronią Tobie w grze rankingowej. Zemsta podobno najlepiej smakuje na zimno, ten pucharek to złota nagroda dla osób potwierdzających tą zasadę.

5962.png th_gold.png Armageddon Good At This! - ranked match only

Wygraj mecz rankingowy, będąc ostatnim żywym robakiem po zrzuceniu Armageddonu. Odpaliłem Armageddon zabijając wszystkich przeciwników, w moim teamie przeżyły 3 robale a pomimo to trofek wpadł. Można więc dla bezpieczeństwa zakopać w ziemi więcej glizd, broń sieje bowiem ogromne spustoszenie na mapie i łatwo używając jej doprowadzić do remisu. Trofeum jest możliwe do zrobienia głownie w trybie 'crazy crates' broń ta nie jest bowiem dostępna w podstawowym arsenale.

5963.png th_gold.png Donkey Dodger - ranked match only

Przetrwaj zrzucenie przez wroga Oślego Stempla w Meczu Rankingowym i wygraj rundę. Można wbić w grze z kimś znajomym, wystarczy że wrzuci osiołka gdziekolwiek, nawet do wody i wywiesi białą flagę lub zabije swoje robale. Może nawet osiołkiem zabić swoje glizdy, a mimo to trofeum zostanie zaliczone stronie przeciwnej

5937.png th_platinum.png Worms Elite

Super nagroda dla super Robala, dostanie ją każdy kto odblokuje wszystkie opisane powyżej zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chetnie pogram dodajcie mnie:D! Gierka jest zajebista dobre multi.Minimalne lagi.Brać i grać! Mam headset jak cos:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Bardzo miła platynka, poniżej kilka porad co do dyskusyjnych trophy :thumbsup:

Oldest Swinger inTown - użyj liny ninja 1000 razy

Fire Starter - użyj broni palnej 200 razy

Trofea szybko można zdobyć w single training, tryb Firing Range - 1000 lin - zróbcie podkop, najlepiej młotem pneumatycznym i wewnątrz niego celujemy w jedną ze ścian. 2000 razy naciskamy :x: i trofeum zaliczone. Dlaczego 2000 naciśnięć? Jedno naciśnięcie rzucenie liny drugie to jej zwolnienie. Rzucenie 200 butelek z benzyną sposób dowolny :) Nie wiem czy można je rzucać do wody, pewnie znacznie przyśpieszyłoby to wbicie pucharu, brak konieczności oglądania eksplozji itp. Nie sprawdzałem, nie zalecam.

Armageddon Good At This! - wygraj mecz rankingowy ostatnim robakiem, który przeżył po uruchomieniu Armageddonu.

Odpaliłem Armageddon i ubiłem wszystkich przeciwników, w moim teamie przeżyły 3 robale a pomimo to trofek wpadł. Można więc dla bezpieczeństwa zakopać w ziemi więcej glizd

Donkey Dodger - przetrwaj atak bronią Concrete Donkey wykonany przez wroga w grze rankingowej i wygraj mecz.

Można wbić w grze z kimś znajomym, wystarczy że wrzuci osiołka gdziekolwiek, nawet do wody i wywiesi białą flagę lub ubije swoje robale. Może nawet osiołkiem zabić swoje glizdy, a mimo to trofeum zostanie zaliczone stronie przeciwnej

Ranked Master - wyrgaj po 17 meczów w każdym z tych trybów: Standard, Pro, Crazy Crates, Fort.

Można wbić szybko ze znajomych, najlepiej w godzinach porannych gdzie nie ma tłoku na serwerach, wpada się na siebie raz za razem. Można zdobyć poprzez Surrender (biała flaga) strony przeciwnej. Rundy gdzie przeciwnik ucieka z serwera nie zaliczają wygranej.

Mine All Mine! - zdetonuj co najmniej pięć min w jednej turze gry rankingowej.

Wbrew informacji którą można zaczytać na różnych portalach Trofea nie są zglitchowane; ważne jest aby wszystkie 5 min się zaświeciły, miny pułapki które wybuchają od razu nie są zaliczane. Bardzo prosto zrobić to trofeum w trybie crates. Po zebraniu odpowiedniej ilości min, zrzucamy 5 sztuk w jedno miejsce, np: z jetpacka lub z liny. Potem robakiem odpalamy wszystkie naraz, robak może nawet zginąć - to nie ma znaczenia. Ważne aby wszystkie 5 detonowanych min "odpikało i odmrugało" swoje. Przy użyciu swoich min mamy to zagwarantowane ! Pomagałem w ten sposób kilku znajomym i każdemu trofek wpadł za 1szym razem. NIE MA ŻADNEGO GLITCHA !!!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gierka, wczoraj kupiłem i jestem na etapie obczajania arsenału. Jak wrócę z pracy to powysyłam invity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,zastanawiam sie nad kupnem i mam kilka pytan do tych co juz graja?

1-czy jest mozliwosc grania we 3 przy jednej konsoli?

2-ile mozna miec max robali na mapie w swojej druzynie?

3-sa jakies nowe bronie,umiejetnosci,czy lokacji jest duzo?

4-czy mozna ustawiac ilosc oraz sile razenia broni,energie robali,czasy rund itd?

5-ile zajmuje gra Mbajtow?

Dzieki,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jest taka możliwość.

2. Można mieć max 4 robale w każdej drużynie.

3. Jest kilka nowych broni, brakuje paru ze starszej wersji Armageddon. Możliwości generowania poziomów duże.

4. Siły rażenia broni się nie da, ale resztę da się ustawić.

5. 271 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby do wbicia wszystkich trofeów online. Jeżeli jest ktoś chętny niech pisze do mnie na PS3 moje PSN Mapig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach gry nigdzie nie można znaleźć informacji odnośnie ilości wygranych/zagranych meczy on-line. Informacja może być pomocna o tyle że jeden puchar wymaga 17 zwycięstw we wszystkich 4 kategoriach ...

Wczoraj natknąłem się jednak na ogólną informacją odnośnie statystyk. W menu konsoli możecie wejść w Narzędzie Zapisanych Danych (PS3) - Save'y i odszukać plik dotyczący WORMS'ów. Po wybraniu go z listy pozostałych otrzymacie statystyki dotyczące pojedynków on-line: zagrane i zwyciężone :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, mam wormsy na pc, te na ps3 wydają mi się tylko zerżnięciem, nuuuda. Polecacie tą grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki TOMO za porady :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, mam wormsy na pc, te na ps3 wydają mi się tylko zerżnięciem, nuuuda. Polecacie tą grę ?

Nuuuuda mówię Ci, nie kupuj pod żadnym pozorem! Fify 11 też nie kupuj bo zerżnęli większość z Fify 10 - znowu ta piłka nożna, podobnie jak z nową F1 ... wyobraź sobie że podobnie jak w starym też jeździmy bolidami Formuły 1. No i jeszcze ten Among Thieves - połowę bohaterów zerżnęli z Drake's Fortune - porażka. Jeden wielki chłam i zżynanie. Najgorsze w tym wszystkim że LBP2 też będziemy grali Sackboyem - kurde to jego też zerżnęli? Jaja sobie robią z graczy i tyle :whistling:

:fool:

Gra zdecydowanie dla fanów ROBALI. Oferuje większość rzeczy które doskonale znamy; trochę dodano, trochę okrojono. Można pograć on-line i dobrze się przy tym bawić, do tego kampania single z naprawdę ciekawymi misjami i zadaniami :) Niestety z uwagi na dość łatwą platynę tytuł przyciąga cholernie dużo trophy hunterów i na meczach rankingowych dominuje chamstwo. Ludzie uciekają z serwera na 2 sekundy przed końcem meczu, jeżeli w pierwszym ruchu ubijesz jakiemuś delikwentowi 1-2 robale to prawie pewne jest że ujrzysz napis 'Serwer lost' ... na szczęście można grać mecze poza rankingowe i wtedy trafia się na naprawdę fajne osoby ... Zdecydowanie POLECAM :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fify akurat nie lubię, ale resztę gier które wymieniłeś uwielbiam. Zastanowię się nad grą bo wydaję mi się że jest ciekawa, jestem fanem robali, mam wszystkie części na PC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fify akurat nie lubię, ale resztę gier które wymieniłeś uwielbiam...

No cóż ironia ociekająca w mojej wypowiedzi z każdego jednego słowa za pewne została przez Ciebie przeoczona ale cieszę się przynajmniej po części skłoniłem Cię do zakupu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ograniemy dzisiaj jakiegos szpila wieczorem w wiecej osob tz Kilka druzyn hm? Pisze sie ktos? Mam headseta"::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to ile ta gra na PSN kosztuję ? Na razie nie mogę wejść na PS3 więc pytam ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś inna możliwość ukończenia 30 misji, bez używania liny bo mnie już szlag trafia pomału, jak nie to chyba się nałatam , na trzeźwo to ja tego chyba nigdy nie przejdę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30stki nie przejdziesz inaczej; też miałem trochę problemów z dojściem do celu ale za jakiś czwartym razem mi się udało ;) Ważne aby nie rozbujać się za mocno bo wtedy glizda może w locie walnąć o ścianę i już nie wyrzuci kolejnej liny. :) Jeśli Cię to pocieszy to kolejne levele są jeszcze trudniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już chętny na WORMSY ARMAGGEDDON. Może ktoś podać dokładną cenę ? Napaliłem się :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×