Skocz do zawartości
Kitana

Czego Wam Brakuje W Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

I w najnowszych slimach nie ma przycisku z tylu konsoli do wylączenia jej z trybu czuwania tylko w klasikach są :( tylko z prądu trzeba odlączać  :psbutton:

 ma być adapter na tego pstryczka 

http://psgroove.pl/2010/09/30/549-nie-chce-ci-sie-odlaczac-ps3-slim-od-pradu-na-ratunek-x3switch.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ma być adapter na tego pstryczka 

http://psgroove.pl/2010/09/30/549-nie-chce-ci-sie-odlaczac-ps3-slim-od-pradu-na-ratunek-x3switch.html

Tyle kasy za taki adapter O_o jak w linku, to ja nigdy nie dam z okolo 50 zlotych. :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny. Brakuje mi jak cholera wstecznej kompatybilności i pstryczka 0-1 do wyłączania konsolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-portow USB z tylu,

-uniwersalnego systemu party,

-lepszej i na biezaco aktualizowanej przegladarki,

-mozliwosci sciagania podczas grania w tryb SP,

-obslugi dyskow NTFS,

-wiekszego wsparcia multimediow (.mkv itp.),

-lepszego programu do multimediow,

-tworzenie i zarzadzanie folderami,

-i od biedy moze byc jeszcze cross-game voice chat.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo tak. Tworzenie i zarządzanie folderami przydałoby się, a jakby porty USB z tyłu dali, to źle też by nie było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma być adapter na tego pstryczka

http://psgroove.pl/2010/09/30/549-nie-chce-ci-sie-odlaczac-ps3-slim-od-pradu-na-ratunek-x3switch.html

Jeśli komuś brakuje pstryczka w slimach to może zrobić tak jak ja czyli kupić listwę przeciw przepięciową która kosztuje grosze i wyłączać pstryczkiem na listwie i problem z głowy :)

PS.Tą właśnie metodą odkryłem także Fantest w Slimach :D

Edytowane przez ZeN-iu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo tak. Tworzenie i zarządzanie folderami przydałoby się, a jakby porty USB z tyłu dali, to źle też by nie było :D

Po co z tylu?! :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo może masz podłączony dysk zewnętrzny i jest on na stałe i głupio taki kable wygląda z przodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to brakuje tylko mozliwości grania w gry z Ps2 i Psx (wiem ze 60Gigowe wersje miały taką opcje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakuje tylko Cross Game Voice Chata! SONY ZLITUJ SIĘ I TO WPROWADŹ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to brakuje tylko mozliwości grania w gry z Ps2 i Psx (wiem ze 60Gigowe wersje miały taką opcje).

Mam tką wersję 60 Gb :tongue:

Gry z PSX działają na Fat 40 i 80 GB nie wiem czy i przypadkiem na slim...jeśli masz slim włóż i sprawdź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje:

1. Większej ilości portów usb ( mam już huba usb ale mogli by dać chociaż 4 porty ).

2. Możliwości grania w tytuły z ps2.

3. Dłuższego kabla do pada od ps3 ( w trakcie ładowania niestety trzeba siedzieć blisko ekranu ).

Myślę ,że to wszytko , ale i tak nie narzekam ;)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje:

1. Większej ilości portów usb ( mam już huba usb ale mogli by dać chociaż 4 porty ).

2. Możliwości grania w tytuły z ps2.

3. Dłuższego kabla do pada od ps3 ( w trakcie ładowania niestety trzeba siedzieć blisko ekranu ).

Myślę ,że to wszytko , ale i tak nie narzekam ;)

Pozdro.

do 3. kabel to 5zl na allegro albo w byle jakim sklepie i masz ;) tak dlugi jak chcesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 3. kabel to 5zl na allegro albo w byle jakim sklepie i masz ;) tak dlugi jak chcesz :D

Ja wiem :D , ale tu chodzi o to ,że sony mogło dać trochę dluższy bo wiele im to nie zawadzi , a komfort gdy odrazu lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mogliby ale skoro nie dodaja HDMI to mysle ze zwyklego usb tylko dluzszego tez nie dodadza ;) Ogolnie gdyby odblokowali czytanie gier z PS2 to kazdy bylby zadowolony tylko ze wtedy ps2 moim zdaniem juz wogole by sie nie sprzedawalo chociaz i tak w dzisiejszych czasach to juz malo kto w nie inwestuje ;) Nie wiem czemu SONY tak to zablokowalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kitana

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie; opieram się też właściwie głównie na domysłach jednak dopóki PS2 jest w ciągłej sprzedaży i zapewne nadal odnotowuje spory wkład finansowy do portfela SCE dopóty nie ujrzysz programowej modulacji gier z Ps2 w nowym FW ...

Zerknijcie sobie do Empiku czy innego sklepu gdzie można nabyć gry na konsolę, wybór gier i akcesoriów do PS2 jest często o wiele większy niż tych do Ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie które jest związane z tym tematem "Czego wam brakuje"

Czy to prawda że każda gra na xbox live ma wersję demonstracyjną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w puszkach. Wydawca gry decyduje o tym, czy powstanie demo gry. Z tego co wiem, to niektóre gry nigdy nie doczekały się dem, a nie wydaje mi się, żeby zrobiono wyjątek dla klocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie które jest związane z tym tematem "Czego wam brakuje"

Czy to prawda że każda gra na xbox live ma wersję demonstracyjną

Jeśli chodzi Ci o gry Arcade to tak - wszystkie mają triala.

Szkoda, że na PS3 tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SzczurekPB

Własnie gry arcade miałem na mysli. Fajna sprawa samemu mozna sprawdzić czy nam sie podoba czy nie.

Można zaoszczędzić kasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony dawało kabel hdmi do konsol ale nie w naszym regionie albo dawali ale z jakims mego super kozak dodatkiem do czegoś, bo mój kumpel z włoch przywiózł jakies 2lata temu no z 2 lata temu ps3 80gb z jakimiś grami i 2 padem i kablem hdmi, też na początku se myślałem że sobie dokupił lecz w tych papierach od sony własnie pisało że jest kabel Hdmi załączony do zestawu. A ja jak kupywałem 80GB swoje pół roku temu to też myślałem że tak będzie jak otwierałęm było to woot.gif ale jak już otworzyłęm to było to shok.gif WHAT THE FUCK!! WHERE IS HDMI!, ale w papierach jednak u mnie nie było i musiałem bulić 40 zł na kabel wacko.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poświęcić trochę więcej czasu na zakup konsoli czy innego urządzenia i dobrze zbadać rynek :)

Jak kupowałem PS3 to dostępna była głównie wersja 80Gb za 1499zł - bez dodatków. Ewentualnie trafiały się wydania z GTAIV za 1549zł. Takie opcje miałem dostępne w marketach w Częstochowie. Zdecydowany na zakup stałem w kolejce do kasy w MediaMarkt ściskając pudło z golutkim PS3 za 1499. Nagle mnie tknęło i przypomniałem sobie o dużym EMPIKU w Centrum. Sruuuuuu i co? Zaskoczenie! Kupiłem limitowane wydanie konsoli z dyskiem 160Gb + 4 gry + kabel HDMI wyżebrany od sklepu z tytułu płacenia gotówką. Za wszystko zapłaciłem 1529zł :P

Szukajcie a będzie Wam dane ;)

A jeśli o mnie chodzi to dobrze by było aby nowy FW wprowadzał voice-chat w trakcie grania. Osobiście ubolewam również z tytułu braku USB z tyłu (podłączenie kamery i przeprowadzenie kabla w możliwie niewidoczny sposóB). Pozostałe rzeczy bez zarzutu i w sumie to nic bym nie zmieniał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×